Навигационный геодезический центр - Официальный представитель Leica в Украине

Як обрати лазерний віддалемір?

09.11.2017

[по русски]

Перш ніж придбати лазерний віддалемір, поставте собі сім запитань:


1. Плануєте вимірювати назовні?

Пам'ятайте, що в яскравий сонячний день максимальна відстань з якої Ви побачите точку лазерного променя не перевищує 10 метрів. Якщо ви плануєте працювати не у приміщенні, вам варто подбати про червоні окуляри або цифровий цілевказівник. Leica Geosystems використовує технологію 4-кратного пошуку точок, подібну до функції масштабування цифрової камери. Перехрестя на РК-дисплеї віддалеміру точно відповідає лазеру, отже ви впевнені, що ви вимірюєте саме до тої точки, яка вам потрібна.  


2. Використовуєте програмне забезпечення для проектування?

Якщо ви створюєте ескізи і оброблюєте їх у САПР-програмах (Autodesk, Chief Architect та ін.), варто знати про мобільні додатки, які можна використовувати для створення детальних планів одразу у процесі обмірів приміщень. Деякі додатки, (наприклад безкоштовний DISTO Sketch), надають можливість накладати довжини на фотографії, які ви отримуєте з мобільного пристрою. Віддалемір передає результати вимірювання до цих додатків у реальному часі через Bluetooth. Дизайнери інтер'єрів та архітектори стверджують, що ця технологія істотно скорочує час, необхідний для побудови точного плану приміщення. Звичайно, віддалеміри з Bluetooth - дорожчі. Але яка вартість вашого часу? Скоротивши час вимірювання вдвічі і отримуючи точні вимірювання з першого разу, скільки часу потрібно щоб окупити інвестиції?


3. Плануєте замінити вимірювальний інструмент?

Якщо ви користуєтесь вимірювальним колесом (курвіметром), рулеткою або стрічкою, згадайте про складність процесу вимірювання. Наприклад, на багатьох будівельних майданчиках важко отримати рівномірну горизонтальну відстань від точки до точки просто тому, що вам заважають матеріали навколо стіни, або люди та та будівельна техніка на шляху вимірювання. Віддалеміри з сенсором нахилу вимірюють кут і відстань, щоб розрахувати горизонтальну відстань до цілі. Це означає, що ви можете вимірювати понад палетами, людьми і всім, що знаходиться на шляху, і всеж-таки ви отримаєте необхідні результати. Це набагато простіше і набагато безпечніше, ніж підніматися по драбині або ухилятися від підйомників з рулеткою у руці.


4. Скільки часу ви витрачаєте на вимірювання щотижня?

Обміркуйте повернення інвестицій: Скільки часу ви витрачаєте протягуючи стрічку для вимірювання? Як би ви використали цей час, якщо вам не доведеться більше це робити, при цьому отримуючи більш точні результати?


5. Маєте поганий досвід роботи з іншим продуктом?

Ви не на самоті! На жаль, на сучасному ринку багато постачальників, які продають безіменні прилади без будь-якої гарантії. Саме тому ми наполягаємо звернути увагу на бренд Leica DISTO.


6. Яка точність вам потрібна?

Насправді, точність не є проблемою, якщо ви купляєте інструмент від авторитетних компаній. Шукайте сертифікований інструмент ISO 16331-1 (Міжнародна організація стандартів). Інструменти з сертифікатами ISO коштують трохи більше, але вони дають вам те що коштує дорожче - впевненість!


7. Який діапазон вимірювань потрібен?

Знову ж таки, шукайте сертифікований інструмент на якому зазначений бажаний діапазон. Усі перелічені запитання стосуються вибору віддалеміру будь-якого виробника. Щоб обрати віддалемір саме для ваших завдань, пропонуємо звернути увагу на цю таблицю:


Олександр МЕЛЕШКОЧитать другие новости...

В вашей корзине
Корзина пустая