Навігаційний геодезичний центр - Офіційний представник Leica в Україні

Акції


Навігаційно-геодезичний центр пропонує вигідні акції, знижки та спеціальні пропозиції на геодезичні обладнання Leica Geosystems: електронні тахеометри Leica Flexline, GNSS-пристрої, а також ГІС-прилади.


Leica Geosystems виробляє геодезичні інструменти відповідно до найвищих стандартів точності та якості з використанням найостанніших розробок. Швейцарська точність дозволяє досягти кращих технічних характеристик в своєму класі сучасних геопріборов і спеціалізованого програмного забезпечення.

Купити геодезичне обладнання Leica Geosystems за вищевказаними акціями можна в Києві, Харкові, Львові, Одесі, Дніпрі, Запоріжжі, Кривому Розі, Миколаєві, Маріуполі, Вінниці, Херсоні, Полтаві, Чернігові, Черкасах, Хмельницькому, Житомирі, Сумах, Рівному, Івано-Франківську , Кременчуці, Ужгороді, Чернівцях, Краматорську, Тернополі, Луцьку, Ужгороді та інших містах України прямо зараз!


Як зробити замовлення?

  • Залиште заявку на сайті

  • Замовте зворотній дзвінок

  • Напишіть лист на E-mail: ngc@ngc.com.ua

  • Зателефонуйте нам за телефонами, вказаними на сайті, в будь-який зручний для Вас час!

Наші менеджери з радістю дадуть відповідь на всі Ваші запитання!

Навігаційно-геодезичної центр - єдиний в Україні авторизований Сервісний центр Leica Geosystems AG. Це дає безліч переваг для наших клієнтів: сертифіковані інженери, технічна підтримка 24/7, якісний оперативний ремонт, юстування, а також у нас Ви можете додатково замовити метрологічні послуги з видачею свідоцтва метрологічної повірки або сертифіката калібрування державного зразка від ННЦ «Інститут метрології».

Вам потрібна інструкція по експлуатації геодезичного обородуванія Leica? Ви можете запросити керівництво користувача у нас, або завантажити його і інші корисні матеріали на офіційному інформаційному порталі myWorld від Leica Geosystems, попередньо зареєструвавшись.


У вашому кошику
Корзина пуста
Зачекайте
Триває завантаження данних...