Навігаційний геодезичний центр - Офіційний представник Leica в Україні
Головна
Послуги
Землевпорядкування

Землевпорядкування

Сьогодні «Навігаційно-геодезичний центр» є однією з провідних організацій, що спеціалізуються на виконанні робіт в області інженерної геодезії.
Ми володіємо достатнім штатом кваліфікованих фахівців для вирішення будь-яких завдань в галузі геодезії в найкоротші терміни.

ВИНЕСЕННЯ МЕЖ ДІЛЯНОК В НАТУРУ

Винесення в натуру меж земельної ділянки та геодезичне межування проводиться відповідно до документів, що засвідчують права на земельні ділянки (державний акт на право власності, державний акт на право постійного користування земельною ділянкою, договір оренди земельної ділянки). Координати меж земельної ділянки на місцевості визначаються в геодезичної мережі України і зберігаються в електронній базі даних Державного земельного кадастру (ДЗК).

Винесення меж ділянки в натуру - закріплення поворотних точок сторін ділянки на місцевості з використанням межових знаків у вигляді дерев'яних кілочків або металевих труб. Ця процедура необхідна орендарям і потенційним покупцям земельних ділянок для знання точних меж ділянок на місцевості. Ця процедура допоможе в вирішенні земельних спорів з сусідами, а також буде корисний забудовникам при проектуванні розміщення будівель на ділянці.

ПРИВАТИЗАЦІЯ ЗЕМЕЛЬ

Оформлення приватизації землі та земельної ділянки у власність включає в себе комплекс заходів:

  • аналіз документів, засвідчують право власності на нерухомість, розташовану на земельній ділянці;

  • виконання кадастрової або топографо-геодезичної зйомки;

  • отримання дозволу органу місцевого самоврядування або райдержадміністрації на розробку проекту відведення;

  • розробка проекту відведення або технічної документації по встановленню меж та узгодження проекту відведення у відповідних інстанціях;

  • розробку електронного документа (обмінного файлу) для внесення інформації про ділянку в базу даних ДЗК.

ПРОЄКТ ЗЕМЛЕУСТРОЮ

У разі передачі земельної ділянки у власність або користування, в тому числі й оренду, розробляються проєкти землеустрою щодо відведення земельної ділянки. Для підготовки проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та складання проєкту землеустрйоства компанія «Навігаційно-геодезичний центр» надає наступні послуги:

  • надає інформаційно-консультаційні послуги з отримання дозволу на розробку проєкту землеустрою;

  • виконує топогеодезичні зйомки для розробки обґрунтування вибору місця розташування земельної ділянки;

  • розробляє проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки;

  • погоджує проєкт відведення земельної ділянки у відповідних інстанціях;

  • готує електронний документ для внесення інформації про земельну ділянку до бази даних ДЗК і присвоювання кадастрового номера земельній ділянці.

Компанія «Навігаційно-геодезичний центр» також розробляє проекти відведення для зміни цільового значення земельної ділянки.

ОБ'ЄДНАННЯ І РОЗДІЛ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК

Поділ земельної ділянки або об'єднання кількох ділянок являє собою процес формування нової земельної ділянки або декількох. Цьому процесу підлягають тільки сформовані земельні ділянки, на які присвоєно кадастровий номер, також на них не потрібна згода власника.
 
Об'єднання земельних ділянок можливо тільки, якщо вони мають спільний кордон, якщо вони мають однакову цільове призначення, а також якщо вони знаходяться в межах одного населеного пункту.
 
При внесенні в базу даних ДЗК ділянки, отриманого в результаті об'єднання кількох земельних ділянок, отримує в результаті розділу, старий кадастровий номер анулюється і присвоюється новий знову сформованому ділянці.
 

Більш детальну інформацію про послуги, що надаються землевпорядного відділу ви можете отримати за телефонами:

Тел / факс: +38 (057) 728-22-50 - Горб Марина Іванівна

                    +38 (057) 345-12-37 - Горб Федір ІвановичЗв’яжіться з нами!

Виникли питання?

Напишіть нам
У вашому кошику
Корзина пуста
Зачекайте
Триває завантаження данних...