Навігаційний геодезичний центр - Офіційний представник Leica в Україні
Головна
Послуги
Землевпорядкування

Геодезія та Землевпорядкування

Сьогодні «Навігаційно-геодезичний центр» є однією з провідних організацій, що спеціалізуються на виконанні робіт в області інженерної геодезії.
Ми володіємо достатнім штатом кваліфікованих фахівців для вирішення будь-яких завдань в галузі геодезії в найкоротші терміни.

ВИНЕСЕННЯ МЕЖ ДІЛЯНОК В НАТУРУ

Винесення в натуру меж земельної ділянки та геодезичне межування проводиться відповідно до документів, що засвідчують права на земельні ділянки (державний акт на право власності, державний акт на право постійного користування земельною ділянкою, договір оренди земельної ділянки). Координати меж земельної ділянки на місцевості визначаються в геодезичної мережі України і зберігаються в електронній базі даних Державного земельного кадастру (ДЗК).

Винесення меж ділянки в натуру - закріплення поворотних точок сторін ділянки на місцевості з використанням межових знаків у вигляді дерев'яних кілочків або металевих труб. Ця процедура необхідна орендарям і потенційним покупцям земельних ділянок для знання точних меж ділянок на місцевості.

Винесення меж земельних ділянок в натуру допоможе в вирішенні земельних спорів з сусідами, а також буде корисний забудовникам при проектуванні розміщення будівель на ділянці.

ПРИВАТИЗАЦІЯ ЗЕМЕЛЬ

Приватизація земельної ділянки передбачена для осіб:

 • бажаючих оформити право власності на ділянки, що знаходяться в їх використанні;

 • бажаючих скористатися своїм правом на безкоштовне отримання земельної ділянки із земель державної та комунальної власності.

Оформлення приватизації землі та земельної ділянки у власність включає в себе комплекс заходів:

 • аналіз документів, необхідних для приватизації землі під будинком;

 • виконання кадастрової або топографо-геодезичної зйомки земельної ділянки для отримання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки;

 • розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки або технічної документації по встановленню меж;

 • узгодження проєкту відведення земельної ділянки у відповідних інстанціях;

 • підготовку електронного документа (обмінного файлу) для внесення інформації про земельну ділянку в електронну базу даних ДЗК.

А також при необхідності фахівці компанії «Навігаційно-геодезичний центр»:

 • встановлюють межі запроєктованого ділянки на місцевості;

 • виконують виконавчу зйомку земельної ділянки;

 • готують додаткові комплекти документів і необхідні заяви для отримання рішення сесії Харківської міськради про передачу ділянки у власність;

 • надають послуги з оформлення приватизації.
   

ГЕОДЕЗИЧНИЙ СУПРОВІД БУДІВНИЦТВА

Передбачається винесення в натуру основних осей будівель і споруд, осей проїздів, трас підземних інженерних комунікацій, елементів благоустрою. В рамках цього завдання планується поетапне перенесення геодезичної основи в зону будівництва, закріплення отриманих точок тимчасовими геодезичними пунктами, винос в натуру і закріплення на місцевості зазначених вище об'єктів, складання виконавчих розпланованих схем. Також передбачені функції контролю і приймання розбивочних робіт, виконуваних геодезичними службами субпідрядних організацій. Геодезичний супровід будівництва в Україні дуже актуальний, а ціни цілком адекватні.

Геодезичний супровід будівництва необхідний на будь-якому будівництві, починаючи від будівництва звичайного приватного будинку до величезних будівель і торгових комплексів. Саме геодезичне забезпечення будівництва гарантує якість та надійність зведених конструкцій.

Досвідчені фахівці, інженери-геодезисти, забезпечують геодезичний контроль в будівництві, який дозволяє провести точне та коректне позиціонування конструкцій і споруд згідно з допусками БНіП та з проєктом. Геодезичне обслуговування будівництва є невід'ємною частиною проєктування і виробництва.

Геодезичний супровід будівництва в Україні потрібен також для забезпечення будівельно-монтажних робіт на всіх етапах будівництва, а також для контролю якості виконання робіт генпідрядчиками і подальшого підтвердження обсягу виконаних робіт. Геодезичний супровід будівництва, ціни на який ви можете дізнатися, зателефонувавши нам, включає в себе всі геодезичні дослідження, передбачені інженерною геодезією.

ТОПОЗЙОМКА

Великомасштабна топографічна зйомка земельної ділянки (масштабом 1: 200; 1: 500; 1: 1000; 1: 2000; 1: 5000 і 1:10 000) є наймасовішим і затребуваним видом робіт в складі інженерно-геодезичних вишукувань для будівництва. Топографічна зйомка ділянки включає в себе відображення на топографічних планах усіх елементів місцевості (контури річок, озер, лісів, садів, будівель, населених пунктів, ліній доріг і т.д.). А також топозйомка ділянки відображає існуючі забудови, підземні та надземні комунікації, рельєф місцевості.

Топозйомка в Україні є комплексом топографічних робіт, які в результаті складають топографічний план місцевості. Геодезична топозйомка в Києві і Харкові є найбільш затребуваною. Топозйомка земельної ділянки є необхідною для коригування генеральних планів, для оформлення та отримання дозволу на будівництва будинків.

Топографічна зйомка земельної ділянки може знадобиться також для проєктних робіт, які пов'язані з системами інженерних комунікацій і різноманітними елементами ландшафтного дизайну. Топографічна геодезична зйомка включає в себе такі стадії: стадію польових робіт, камеральних робіт і складання технічного звіту. Замовити топографічну зйомку можна у нас на сайті, вона дозволить отримати максимум відомостей про місцевість і рельєфі досліджуваного земельної ділянки. Топозйомка ділянки також може знадобиться для проведення робіт з прокладання комунікаційних ліній і мереж, для реконструкції та перепланування.

ПРОЄКТ ЗЕМЛЕУСТРОЮ

У разі передачі земельної ділянки у власність або користування, в тому числі й оренду, розробляються проєкти землеустрою щодо відведення земельної ділянки. Для підготовки проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та складання проєкту землеустрйоства компанія «Навігаційно-геодезичний центр» надає наступні послуги:

 • надає інформаційно-консультаційні послуги з отримання дозволу на розробку проєкту землеустрою;

 • виконує топогеодезичні зйомки для розробки обґрунтування вибору місця розташування земельної ділянки;

 • розробляє проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки;

 • погоджує проєкт відведення земельної ділянки у відповідних інстанціях;

 • виконує винесення меж запроєктованого земельної ділянки на місцевість;

 • присвоєння кадастрового номера земельній ділянці.

Кадастровий номер – це унікальний номер, присвоєний тільки одній земельній ділянці. Обов'язковим етапом присвоєння кадастрового номера є внесення даного номера та інформації про земельну ділянку в електронну базу ДЗК, тобто реєстрація кадастрового обліку. Кадастровий номер зберігається на весь період існування ділянки, тому постановка на кадастровий облік дуже важлива. При цьому зміна власника земельної ділянки або його цільового призначення не дає підстав для зміни кадастрового номера. Кадастровий номер змінюється у випадках поділу земельної ділянки або об'єднання з іншою земельною ділянкою.

Компанія «Навігаційно-геодезичний центр» реалізує комплекс послуг з підготовки і внесення інформації в базу даних державного кадастрового обліку земельних ділянок:

 • складання документації із землеустрою;

 • підготовка електронного документа (обмінного файлу), що містить всі необхідні дані про земельну ділянку та її власника;

 • складання технічної документації із землеустрою для переоформлення або продовження договору оренди. Якщо змінився основний користувач земельної ділянки або закінчення терміну договору оренди (без зміни цільового призначення земельної ділянки) виникає необхідність розробки технічної документації із землеустрою та її узгодження.

Складання технічної документації із землеустрою щодо поділу або об'єднання земельних ділянок, в такому випадку Вам необхідно:

 • складання технічної документації із землеустрою;

 • привласнення нових кадастрових номерів земельним ділянкам;

 • підготовка обмінного файлу та внесення інформації про ділянки в електронну базу даних ДЗК;

 • виготовлення нових документів, що засвідчують право власності на земельні ділянки.

Також технічна документація по розділу земельних ділянок допоможе підприємцям зменшити розмір орендної плати в результаті відмови від частини невикористаного ділянки.

Проєкт відведення земельної ділянки є обов'язковим при формуванні нових земельних ділянок, а також для приватизації або оренди ділянок землі. Проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки — це найважливіша стадія при оформленні земельних ділянок у власність. Здійснення проєкту землеустрою важливо для реєстрації ділянки в Державному земельному кадастрі та державної реєстрації прав на нього. Розробка проєкту землеустрою може здійснюватися виключно особою, яка має відповідний державний сертифікат.

Дуже важливо, щоб складання проєкту землеустрою було складено правильно, але для цього необхідно виконати складний і поетапний комплекс робіт. Проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки може бути потрібен і при бажанні змінити первинне цільове призначення наділу.

ОБ'ЄДНАННЯ І РОЗДІЛ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК

У разі виникнення необхідності поділу чи об'єднання земельних ділянок виникає необхідність звернення до землевпорядної організації. Поділ земельної ділянки або об'єднання кількох ділянок є процес формування нової земельної ділянки (або декількох). Наші фахівці розроблять в цьому випадку технічну документацію із землеустрою щодо поділу або об'єднання земельних ділянок згідно з усіма вимогами земельного законодавства.

Бувають ситуації, коли власникам необхідно об'єднати або розділити свої ділянки землі. Об'єднання і розділ земельних ділянок може бути здійснений не тільки тих, у яких один власник, а й ділянок, що перебувають у спільній частковій власності осіб. Дуже важливо грамотно і правильно провести розділ земельних ділянок від початку і до кінця, і в цьому вам допоможе Навгеоцентр в Києві та Харкові.

Поділ земельної ділянки потрібен у разі, якщо власник хоче відокремити одну або кілька частин від своєї ділянки, але в такому випадку необхідно встановити нові межові знаки і підготувати правильну технічну документацію. Розділ земельних ділянок можливий якщо не будуть порушувати межі ділянки, якщо після розділу кожна частина землі може стати індивідуальною, і якщо відчужується одна або кілька частин земельної ділянки.

Перед об'єднанням земельних ділянок в один необхідно пройти реєстрацію в Державній реєстраційній службі. Об'єднання декількох ділянок можливо тільки якщо вони мають спільний кордон, якщо вони ідентичні за цільовим призначенням, якщо вони знаходяться в межах одного населеного пункту.

ПРИСВОЄННЯ КАДАСТРОВИХ НОМЕРІВ ЗЕМЕЛЬНИМ ДІЛЯНКАМ

 • присвоєння кадастрового номера земельним ділянкам для продажу нерухомості;

 • присвоєння кадастрового номера земельним ділянкам, на які є державні акти, видані до 2004 року;

 • присвоєння кадастрового номера земельним ділянкам, що ввійшли в новий кордон м.  Харків.

Для того, щоб поставити на кадастровий облік ділянку землі разом з об'єктами нерухомості, розташованими на ньому, необхідно розробити технічну документацію щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, або розробити проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки. Кадастровий номер земельної ділянки є унікальним своєрідний номер, який можна присвоїти виключно одній ділянці землі з одним цільовим призначенням.

Присвоєння кадастрового номера здійснюється в процесі приватизації вашої земельної ділянки, в разі якщо у вас є акт на право власності або договір оренди. Постановка на кадастровий облік земельної ділянки складається з збору необхідних документів, постановки ділянки на кадастровий облік в кадастровій палаті, а також реєстрація ділянки реєстраційній палаті. Кадастровий облік ділянки необхідний для того, щоб їм можна було розпоряджатися, продавати, дарувати, здавати в оренду.

Постановка земельної ділянки на кадастровий облік означає передати державному органу відомості про площу та місце розташування меж об'єкту нерухомості. Реєстрація кадастрового обліку земельної ділянки має на увазі видачу кадастрового паспорта. Присвоєння кадастрового номера земельній ділянці має іншого нюансів і особливостей, які важливо враховувати, тому впорається з цим тільки професіонал.

ТЕХНІЧНЕ ОСНАЩЕННЯ

Спеціалісти «Навігаційно-геодезичного центру» використовують найсучасніші технології, обладнання та програмне забезпечення для організації геодезичної обробки даних, складання землевпорядної документації. Ми інвестуємо в сучасне геодезичне обладнання та професійну підготовку інженерного персоналу, домагаючись максимальної точності та швидкості виконання робіт. Всі співробітники регулярно проходять курси підвищення кваліфікації, підвищуючи свої знання і вміння в області сучасних геодезичних технологій.

СЕРТИФІКАТИ

НАШІ КЛІЄНТИ

ЗАТ «Інститут Харківський Промтранспроєкт»

Геодезичні вимірювання ділянки Київ – Чернігів – Нові Яриловичі км. 25 +800 – км 37 +200 (М-01, обхід м. Бровари) від примикання Північно-Східного обходу м. Києва в с. Калинівка Київська область, який входить в проєкт реконструкції великої кільцевої автомобільної дороги навколо м.Києва. При виконанні польових робіт по геодезичним вимірам поверхні дороги було прокладено 11 км теодолітних ходів.

 

Дочірнє підприємство «Укргеодезмарк» ВАТ «Київметробуд»

Лазерне сканування комплексу Дальніх і Варязьких печер Києво-Печерської Лаври. Проєкт має на меті створення TIN-поверхні моделі об'єкта, отримання топографічного плану масштабу 1: 500 в місцевій системі координат, побудова профілів і перетинів коридорів і приміщень печер.

 

Харківська філія державного підприємства інститут «Укравтодор» – «Харківавтодор»

Проєкт відведення земельних ділянок дороги Харків – Охтирка, Суми – Краснопілля – Богодухів – Валки – Нова Водолага, Харків – Вовчанськ – КПП «Чугунівка».

 

Харківський державний проєктно-вишукувальний інститут агромеліорації і лісового господарства «Харківгіпроагроліс»

Встановлення меж лісового фонду ДП «Данилівський дослідний лісгосп»в межах Солоницівського і Пересечанского селищних рад Дергачівського району.

 

Газопромислове управління «Шебелинкагазвидобування» дочірньої компанії «Укргазвидобування» НАК «Нафтогаз України»

Проєкти відведення земельних ділянок, встановлення меж газових майданчиків і ГРП.

 

Харківське обласне державне агролесомеліораціонное підприємство «Харківоблагролес»

 

Приватні особи

Більше 10000 проєктів з приватизації земельних ділянок, проєктів відводу.


Консультації з підготовки документів для приватизації земельних ділянок, отримання кадастрових номерів земельних ділянок для угод.
Більш детальну інформацію про послуги, що надаються землевпорядного відділу ви можете отримати за телефоном:
Тел/Факс: +38 (057) 728-22-50, 345-12-37 (Горб Марина Іванівна, Горб Федір Іванович)


Інженерно геодезичні роботи проводять для того, щоб отримати топографо-геодезичних матеріалів і дані з приводу ситуації на місцевості і рельєфу. Виконання геодезичних робіт дозволяє отримати інформацію про день акваторій і водотоків, а також про наземних, надземних і підземних споруд. Геодезичні та кадастрові роботи необхідні також для комплексної оцінки техногенних і природних умов необхідної території.

Проведення геодезичних робіт важливо для обгрунтування проектування і будівництва, і для управління територіями. Геодезичні послуги включають в себе комплекс камеральних і польових робіт в залежності від завдання. Послуги із землеустрою і послуги геодезиста дуже актуальні в Україні в Києві, Харкові, Дніпропетровську, Одесі. Геодезичні вимірювання застосовують в різних сферах діяльності, але найчастіше саме в будівництві.


У вашому кошику
Корзина пуста