Навігаційний геодезичний центр - Офіційний представник Leica в Україні
Головна
Рішення
Землевпорядкування

Рішення для землеустрою

Вибираючи обладнання для землевпорядних та кадастрових робіт, більшість землевпорядників цивілізованого світу віддає перевагу бренду Leica Geosystems.

GNSS-приймачі

Землевпорядкування, це та галузь, в якій GNSS-технології гарантовано піднімуть якість робіт та їх продуктивність. геодезичні GNSS-приймачі від Leica Geosystems дають можливість кадастровому інженеру отримувати сантиметрову точність на точці в реальному часі, що досить для більшості землевпорядних задач. З 2015 року Leica Geosystems удосконалила RTK-технологію. Вдосконалений режим RTKplus дозволяє інженеру працювати в кінематиці без прийому поправок від мережі базових станцій і отримувати свої координати навіть там, де раніше це було неможливо.

Електронні тахеометри

Електронні тахеометри Leica FlexLine TS06 plus став стандартом для кадастрових інженерів, будучи недорогим, але надійним інструментом для виконання таких землевпорядних задач, як топографічна зйомка, координування і винесення меж в натурі, визначення площ ділянок безпосередньо в полі. Маючи здатність виконувати вимірювання як на призменний відбивач, так і в безвідбивному режимі, тахеометр серії FlexLine володіє кращими в своєму класі показниками по дальності і точності вимірювань.

Польові контролери

Польовий контролер - це надійний помічник кадастрового інженера, який суттєво полегшить ведення проєкту польових землевпорядних робіт. Виконаний в захищеному від впливу навколишнього середовища корпусі, польовий контролер надає можливість семантичного поповнення і редагування бази даних земельних ділянок в реальному часі. Польовий контролер може підключатися до тахеометру або GNSS-приймача для оперативного збору просторової інформації.

Польове ПЗ

Leica Captivate – це потужне і багатофункціональне польове програмне забезпечення. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс гарантує швидке освоєння землевпорядником і ефективне виконання кадастрових завдань, зокрема: координування та винесення меж в натуру, визначення площ, координатна геометрія і т.д.


Зв’яжіться з нами!

Виникли питання?

Напишіть нам
У вашому кошику
Корзина пуста
Зачекайте
Триває завантаження данних...