Навігаційний геодезичний центр - Офіційний представник Leica в Україні
Головна
Рішення
Сільське господарство

Рішення для сільського господарства

Агропромисловий комплекс забезпечує ~ 15% ВВП України. У 2016 році Україна увійшла в трійку найбільших в світі виробників і експортерів соняшникової олії. У найближчому майбутньому очікується збільшення частки сільського господарства в національній економіці, а агропромисловий комплекс стане однією з основних експортних галузей країни. Leica Geosystems знає, які виклики стоять перед фермерами, в їх прагненні підвищити врожайність. Системи точного землеробства від Leica Geosystems розроблені для того, щоб підвищити рентабельність сільськогосподарських угідь, зробити технологічні процеси більш економними.

Точне землеробство

Використання підписки на координатну RTK-поправку гарантує сантиметрову точність переміщення сільськогосподарської техніки у просторі. Як результат - висока якість посівних робіт, внесення добрив і збирання врожаю, а також зниження витрат на ПММ.

Облік ресурсів в просторі

Польовий ГІС-контролер Zeno 20 - це незамінний інструмент агронома для оперативного і якісного збору інформації. Використання польового контролера забезпечить формування і редагування бази даних в реальному часі, зробить можливим ефективний облік та прогнозування польових робіт.

Погляд зверху

Гексакоптер Aibot X6 здатний виконувати політ і фотозйомку в таких місцях, де неможливе застосування БПЛА типу «крило», зокрема: ділянки зі специфічним рельєфом або обмежені високими деревами і спорудами. Фотознімки з координатною прив'язкою, отримані гексакоптером використовуються для оперативного картографування. Вантажопідйомність до 2 кг гарантує можливість використання будь-яких сучасних мультиспектральних камер. Геоприв'язаних фотознімки сільгоспугідь, отримані в різних спектрах передаються в спеціальне програмне забезпечення. За результатами обробки мультиспектральних знімків видаються осмислені результати для різних видів рослинності, зокрема: визначення схожості; визначення стану ґрунту, вмісту води, зараження шкідниками; виявлення тварин і сторонніх предметів на полях перед збиранням врожаю; видача рекомендацій по мірі внесення добрив виходячи з рівня хлорофілу в листі; забезпечення ретроспективного аналізу ситуації на полі; спостереження за ростом рослин і стадами худоби.


Зв’яжіться з нами!

Виникли питання?

Напишіть нам
У вашому кошику
Корзина пуста
Зачекайте
Триває завантаження данних...