Навігаційний геодезичний центр - Офіційний представник Leica в Україні

Каталог геодезичного обладнання

До геодезичного обладнання відносяться всі технічні засоби та програмні комплекси, які служать інструментом геодезистам, землевпорядникам, топографам, будівельникам. Можливості геодезичних приладів засновані на принципах високої якості і сучасних технологіях. Якість і надійність гарантуються культурою виробництва відомих у світі фірм-виробників. Використання сучасного професійного геодезичного обладнання високої якості полегшує повсякденну працю і гарантує істотне підвищення продуктивності.

Навігаційно-геодезичний центр представляє компанію Leica Geosystems AG на ринку геодезичного обладнання України вже більше 10 років!

За цей час було продано більше сотні електронних механічних і роботизованих тахеометрів, GPS і GNSS-приймачів, наземних лазерних 3D сканерів, оптичних і цифрових нівелірів та іншого геодезичного обладнання. Ціна геодезичних інструментів Leica обумовлена їх точністю, надійністю, довговічністю, зручністю та швидкістю роботи, і для конкурентів, таких як Trimble, Sokkia, Topcon, високі стандарти якості приладів Leica є еталоном.

Для багатьох приладів поняття «якість» дуже відносне, але тільки не для геодезичних професійних інструментів Leica. Для відповідності найвищим стандартам точності і якості, компанія Leica Geosystems виробляє обладнання з використанням найостанніших розробок. Швейцарська точність дозволяє досягти кращих технічних характеристик в своєму класі сучасних геодезичних приладів.

До розробки призначеного для користувача інтерфейсу геодезичного обладнання Leica Geosystems регулярно залучаються інженери-геодезисти, тому прилади приємні в роботі та інтуїтивно зрозумілі, так що Ви легко зможете розібратися з його основним функціоналом. Завдяки своїй надійності і потужності, геодезичні прилади Leica без праці впораються з поставленим завданням, дозволивши з першого дня використання працювати швидко і ефективно.

При виборі комплекту геодезичних приладів необхідно відповісти на питання: "Для вирішення яких завдань Вам необхідно обладнання?". Це допоможе нам підібрати найбільш точно оптимальний комплект геодезичного обладнання, з урахуванням всього необхідного функціоналу.

Купити GNSS прилади, тахеометри, лазерні 3D сканери та інше геодезичне і маркшейдерське обладнання Leica Geosystems можна в Києві, Харкові, Львові, Одесі, Дніпрі, Запоріжжі, Кривому Розі, Миколаєві, Маріуполі, Вінниці, Херсоні, Полтаві, Чернігові, Черкасах, Хмельницькому, Житомирі, Сумах, Рівному, Івано-Франківську, Кременчуці, Ужгороді, Чернівцях, Краматорську, Тернополі, Луцьку, Ужгороді та інших містах України прямо зараз!


Як зробити замовлення?

  • Залиште заявку на сайті

  • Замовте зворотній дзвінок

  • Напишіть лист на E-mail: ngc@ngc.com.ua

  • Зателефонуйте нам за телефонами, вказаними на сайті, в будь-який зручний для Вас час!

Наші менеджери з радістю дадуть відповідь на всі Ваші питання!

Навігаційно-геодезичної центр - єдиний в Україні авторизований Сервісний центр Leica Geosystems AG. Це дає безліч переваг для наших клієнтів: сертифіковані інженери, технічна підтримка 24/7, якісний оперативний ремонт, юстування, а також у нас Ви можете додатково замовити метрологічні послуги з видачею свідоцтва метрологічної повірки або сертифіката калібрування державного зразка від ННЦ «Інститут метрології».

Вам потрібна інструкція по експлуатації обладнання Leica? Ви можете запросити керівництво користувача у нас, або завантажити його і інші корисні матеріали на офіційному інформаційному порталі myWorld від Leica Geosystems, попередньо зареєструвавшись.

 
 
У вашому кошику
Корзина пуста
Зачекайте
Триває завантаження данних...