Навігаційний геодезичний центр - Офіційний представник Leica в Україні
Leica BLK247Leica BLK360Leica Pegasus TRKLeica CS30Leica GS18ILOC8Leica iCONLeica MS60
Популярні категорії
Навігаційно-Геодезичний Центр є офіційним дистриб'ютором Leica Geosystems в Україні. В арсеналі нашої компанії є геодезичне обладнання (супутникові приймачі Leica VIVA GNSS, механічні тахеометри Leica FlexLine, роботизовані тахеометри Leica Viva TS, Leica Nova TS60 / TM50, скануючі тахеометри Leica MS60, оптичні нівеліри Leica NA (Jogger), цифрові нівеліри Leica Sprinter, високоточні цифрові нівеліри Leica LS), ГІС-обладнання (Leica Zeno); лазерні рулетки (Leica Disto), трасопошукові системи (Leica DIGICAT, Leica DD / DA, Leica Ultra), будівельні лазери (Leica LINO, Leica Roteo, Leica Rugby); обладнання для управління будтехніки (Leica Power Digger, Leica Power Blade); безпілотні літальні апарати (Leica Aibot); аерофотокамери, топографічні і батиметрические лідари, трасопошукове обладнання і георадари.

Компанія Leica Geosystems AG, (Швейцарія) — світовий лідер в розробці технологій і виробництві геодезичних приладів для виконання топографічних зйомок, картографування, супутникової навігації, управління дорожньо-будівельною технікою, кадастрових зйомок, моніторингу деформацій несучих конструкцій і ін.

Спектр послуг компанії НГЦ включає в себе:
  • лазерне сканування;
  • створення ГІС та картографічного матеріалу;
  • інтеграція системи супутникового моніторингу;
  • гарантійний та післягарантійний ремонт геодезичного обладнання;
  • метрологічні атестації та повірки;
  • навчання, консультації і тренінги.

Геодезичне обладнання являє собою категорію вимірювальних інструментів, в яку входять різні геодезичні прилади, які широко використовують у будівництві, промисловості, в землеустрої, а також гірництва. Гео обладнання Лейка необхідно для виконання маркшейдерської, топографічної та геодезичних зйомок.

Сайт геодезичного обладнання НГЦ пропонує великий асортимент нівелірів, теодолітів, приймачів, тахеометрів, різноманітних геодезичних аксесуарів і комплектуючих. Компанія НГЦ Київ і Харків представляє тільки високоякісне і надійне GPS геодезичне обладнання. Геодезичне обладнання в Україні купити можна на нашому сайті з великою економією і швидкою доставкою.

НГЦ в Харкові і Києві пропонує також замовити в оренду геодезичного обладнання, що дуже вигідно, якщо вам потрібна одноразова послуга. Навігаційно геодезичний центр. Устаткування для геодезичних робіт — ця важлива складова успішного проведення вимірювань, завдяки йому можна проводити цілий ряд обчислень і функцій.

Виробництво геодезичних приладів Leica Geosystems пропонує прилади для вимірювання горизонтальних відстаней і похилих, вертикальних і горизонтальних кутів, а також для визначення координат об'єктів. Виробництво навігаційного обладнання Leica дозволяє вирішувати складні технічні та геодезичні рішення.

Наш офіс в Харкові Києві
Хочете дізнатися більше?

Ім'я:

E-mail:

Телефон:

Повідомлення:

У вашому кошику
Корзина пуста
Зачекайте
Триває завантаження данних...