Навігаційний геодезичний центр - Офіційний представник Leica в Україні

Система Leica PowerGrade 3D використовує найсучасніші системи позиціонування на основі GPS технологій і роботизованою тахеометрії, максимально оптимізуючи процес будівництва. Це не тільки значне підвищення продуктивності й ефективності, а й неперевершена гнучкість.

Основні переваги Leica Power Grade 3D

Leica PowerGrade може значно розширити термін служби техніки, підвищити продуктивність і оптимізувати використання матеріалів при будь-яких земляних та профілюючих роботах. Система може використовувати широкий спектр різних датчиків і поєднує в собі простоту використання, неперевершену гнучкість з дуже потужним та інтуїтивно зрозумілим призначеним для користувача інтерфейсом.

Ключова особливість системи Leica PowerGrade лежить в концепції PowerSnap - єдина док-станція дозволяє легко і швидко змінювати панелі контролерів в залежності від роду робіт, що проводяться. Просто встановіть контролер на док-станцію і починайте працювати.1 - Підвищення продуктивності

 • Максимізація терміну працездатності машини і якнайшвидша окупність, завдяки досягненню потрібного результату турботи з першого разу.

 • Економія часу: встановлення та запуск роботи за лічені хвилини. Система PowerGrade запам'ятовує всі налаштування.

2 - Підвищення гнучкості

 • Унікальна можливість швидкої установки контролерів.

 • Просте зняття ключових компонентів для безпеки при нічному просте.

 • Повністю розширювана система від базової 2D до повної 3D. Варіанти управління по лазеру, по ультразвуковим датчикам, по датчикам ухилу, за допомогою GPS / GNSS приймача або роботизованого тахеометра.

3 - Економія коштів

 • Більш швидкі робочі цикли знижують операційні витрати.

 • Скорочення витрат на робочу силу за рахунок зменшення або усунення перевірок вирівнювання і отримання потрібного профілю швидко і якісно.

Неперевершена гнучкість

Чи варто купувати закінчену систему для бульдозера або грейдера на кожну машину в парку? Унікальна концепція швидкого монтування та знімання компонентів дозволяє змінювати конфігурацію з однієї на іншу в залежності від вимог до робіт.

Наприклад: використання грейдера в один день, а бульдозера в інший? - Просто перенесіть контролер на іншу машину. Система Leica PowerGrade просто модернізується і повністю розширюється від базової 2D до повної 3D системи.

Автоматичний контроль ухилу і перевищення

Leica PowerGrade 3D відкриває новий вимір в земляних роботах і профілювання. 3D система поміщає проєктну поверхню і реальне вирівнювання доріг прямо на контролер в кабіну оператора. Виключається будь-яка залежність від геодезичних пікетів, струн або ротаційних лазерів. Тепер можна працювати незалежно та з максимальною точністю в будь-якому місці проєктної поверхні з керуванням GPS системою або роботизованим тахеометром.

Використання 3D вирівнювання економить матеріали, продовжує термін служби техніки та забезпечує надання більш якісного кінцевого результату.

Додаткові переваги

 • Безконтактний герметичний контролер - більше ніяких конекторів та кабелів

 • Повністю графічний дисплей для орієнтування оператора

 • Проста інсталяція, яка займає не більш одного дня і мінімізує час простою машин

 • Автоматичне управління бічним зміщенням з використанням унікальної технології Tri-Sonic. Робота безпосередньо від базової лінії (струни) або бордюру

 • Автоматичне відключення живлення при знятті контролера. Всі настройки машини зберігаються в док-станції

 • Повністю водозахищена система - розроблена спеціально для важких умов на будівництві


У вашому кошику
Корзина пуста