Навігаційний геодезичний центр - Офіційний представник Leica в Україні
Головна
Проєкти
Магазин товарів для спорту та туризму

Сканування майбутнього магазину товарів для спорту та туризму

Будь-який торгівельний заклад прагне залучити клієнтів як широким асортиментом якісних товарів, так і зручним розташуванням, гармонійною зовнішньою формою та привабливим дизайном інтер'єру торгового приміщення, який може представити товар магазина в найбільш вигідному світлі. Будь то - архітектурний проєкт чи дизайнерське рішення сучасних торгових просторів вимагають для своєї реалізації достатній обсяг вихідних даних. З використанням технології 3D сканування виконати точні архітектурні обміри об'єкта можна максимально швидко і без помилок.

Дана робота по лазерному скануванню полягала в проведенні зйомки приміщення і подальшому оформленні креслень, отриманих на основі хмари точок, для створення в подальшому архітектурного і дизайнерського проєкту магазину спортивних і туристичних товарів. Реалізація цього проєкту фахівцями "Навігаційно-геодезичного центру" складалася з двох етапів: лазерне 3D Сканування, яке виконує безпосередньо на об'єкті, обробка отриманих даних в офісі.


Лазерне 3D сканування фасаду і внутрішніх приміщень виконувалося за допомогою найшвидшого сканера Leica RTC360 виробництва компанії Leica Geosystems зі швидкістю сканування: 2 000 000 точок на cекунду. Кожна точка отриманої хмари має реальний колір завдяки трьом камерам, які виконують панорамну зйомку після сканування, а потім отримані фотографії накладаються на хмару точок. Також до цього етапу відноситься і зшивання всіх станцій в єдину групу в програмі Leica Cyclone Field 360. Зшивання станцій можна виконувати як по завершенню так і в процесі сканування, що дозволяє суттєво скоротити час роботи. На сканування фасаду та приміщень майбутнього магазину спортивних і туристичних товарів було виконано 60 точок стояння сканера. Весь процес сканування зайняв не більше 5 годин.

Камеральні роботи виконувалися в Leica Cyclone - програмне забезпечення для обробки даних лазерного сканування. Полягали вони в перевірці зшитого хмари (похибка зшивання даних не перевищувала 2 мм), чищенні хмари точок від шумів (перешкоди та перевідбиті сигнали).

Результатом виконаного проєкту є очищене хмара від шумів в форматі * .RCP, креслення * .DWG і * .PDF.
Окно программы Leica Cyclone Field 360
Окно программы Leica Cyclone Field 360
Цветное 3D облако точек (очищенное): фасад здания
Цветное 3D облако точек (очищенное): фасад здания
Цветное 3D облако точек (очищенное): помещение
Цветное 3D облако точек (очищенное): помещение
Пример чертежа *.DWG
Пример чертежа *.DWG
У вашому кошику
Корзина пуста