Система загалом являє собою набір датчиків, розташованих на кожній рухомій частині екскаватора (датчики положення секцій стріли та положення ковша, а також датчик положення корпусу екскаватора) і контролера, який спільно обробляє свідчення від всіх датчиків і графічно зображує поточний стан роботи. Також система може оснащуватися додатковими датчиками (локаційним для виявлення комунікацій і додатковим датчиком нахилу, якщо ківш може працювати в режимі подвійного нахилу).
Датчики базової системи
Кутовий датчик MSS 300
Може бути використаний як датчик стріли, рукояті ковша. Зазвичай він використовується тільки як датчик стріли.
Кутовий датчик MSS 301 з лазерним приймачем: Навіщо встановлювати два різних датчика, коли функції обох можна об'єднати в одному? MSS 301 є комбінованим: лазерним датчиком і датчиком кута стріли. Він компактний і просто встановлюється в будь-якому місці.
MSS 302 360˚
Этот датчик устанавливается на ковше. Его рабочий диапазон равен 360°. Малые размеры позволяют установить его в защищенном месте, чтобы предотвратить повреждения датчика и кабеля.
Система датчиків.
В основі роботи датчиків системи PowerDigger лежить принцип гравітації. Технологія і програмне забезпечення датчиків були розроблені та введені в дію в 1996. З тих пір датчики удосконалювалися, і зараз на ринку представлені найбільш точні і чутливі рішення.
Надежность.
Всі датчики і кабелі волого-захищені. Припустимо занурення під воду на глибину до 20 м – таким чином, немає необхідності в дорогому спеціальному обладнанні для донних екскаваторів.
Завдяки використанню CAN шини установка відбувається значно швидше
Система CAN шини робить установку абсолютно простий. Ми знаємо, що мінімізація часу встановлення дуже важлива для Вашого бізнесу. Тому всі датчики поставляються зі спеціальними привариними пластинами з простим кріпленням для швидкого встановлення. Звичайний час встановлення і калібрування для базових систем - менше трьох годин.
Завдання, які вирішуються:
1. Фіксована глибина. Просто введіть глибину і контролюйте положення ковша.
2. Нахил. Для завдання зі схилом досить просто ввести потрібний кут. Додатково дуже зручна функція копіювання – коли потрібно продовжити існуючий ухил, а величина його невідома.
3. Траншеї. Вводите глибину та нахил - отримуєте результат.
4. Робота в сліпу. Дуже важливо! Іншими способами крім як використовуючи системи автоматизації отримання необхідного результату при роботі під водою просто немає. Орієнтування та розкопка ведеться по свідчення на дисплеї контролера. Задаєте потрібні параметри і контролюєте виконання по дисплею.
5. Робота з шарами. При заповненні траншеї матеріалом для наступного етапу або для точної підготовки поверхні наступного шару - просто введіть необхідну товщину. Дані про глибину і нахил декількох шарів зберігаються в пам'яті.
6. Функція вирівнювання. Ввівши необхідну висоту і нахил можна працювати в режимі бульдозера / грейдера.
7. Профілювання. Важлива функція. Можна створювати складні профілі, що представляють собою комбінації заглиблень та нахилів, записувати їх в пам'ять і виконувати роботи в будь-якому місці відповідно до такого профілю в будь-який час. Також присутня функція копіювання і запам'ятовування складних профілів.
8. Лазерний режим. Один з датчиків на стрілі оснащенні приймачем лазерного випромінювання і в якості базового рівня висоти або ухилу можна використовувати промінь ротаційного лазера. Додає зручність на будмайданчику і точність.
9. Додавання датчика МРС300 – нахилу крену і напрямки корпусу, дозволяє компенсувати при виконанні робіт похибки положення корпусу, а також забезпечує можливість встановлення площини з подвійним нахилом (2Д система)
10. Режим вимірювань. Ковшем можна вимірювати з певною точністю перевищення, довжину і кут щодо 2х точок, тобто екскаватор працює в режимі вимірювального пристрою.
11. Сигналізація по висоті. Працюючи під проводами, мостами і т.д. – просто вводите обмеження по висоті і значно підвищуєте безпеку робіт.
12. Додаткові (не основні) прикладні програми. Робота в режимі бура для точного позиціонування на точку і виявлення підземних комунікацій шляхом встановлення на ківш трасолокаційного датчика.
Датчик поперечного нахилу ковша MSS303. При використанні планувального ковша, можливе підключення датчика нахилу ковша. Невеликі розміри дозволяють встановити його в безпечному місці. Розподільна коробка MJB300 розширює лінії CAN для роботи з поперечним ухилом.
Додатки в залежності від типу рішення:
1D системою можна здійснювати стандартні завдання (траншеї, базові земляні роботи, просте вирівнювання)
2D система надає рішення розширених завдань (режим вирівнювання як бульдозер / грейдер, робота з комплексними профілями, робота під водою і т.д.)
3D система передбачає вирішення всіх просунутих завдань, включаючи комплексне вирівнювання, ландшафтний дизайн, робота на непідготовлених поверхнях і т.д.
Основні переваги системи Power Digger:
-
встановлюється на будь-який екскаватор;
-
максимально оптимізує копальні роботи (мінімізуються надлишкові та недостатні роботи);
-
мінімізується кількість персоналу (потрібен тільки оператор);
-
знижуються витрати на винос проєктів в натуру;
-
підвищується продуктивність (хв. час, точний результат, менше зношення техніки);
-
максимальна точність - 1 см;
-
простота у використанні;
-
високий ступінь захищеності (IP68) – робота в бруді та під водою.