Навігаційний геодезичний центр - Офіційний представник Leica в Україні

Високоточний лазерний 3D сканер Leica ScanStation P40

Сертифікація УкрСЕПРО
 • Лазерный сканер Leica ScanStation P40
 • Leica Geosystems Leica ScanStation P40
 • Leica Geosystems Leica ScanStation P40
 • Leica Geosystems Leica ScanStation P40
Лазерный сканер Leica ScanStation P40
Під замовлення

Короткий опис:

Leica ScanStation P40 - високоточний наземний лазерний 3D сканер, призначений для зовнішнього сканування. Діапазон роботи: до 270 км. Швидкість сканування: 1 000 000 точок/c. Ступінь захисту: IP54. Працює в абсолютній темряві, при яскравому світлі, в перевернутому стані. Потужний лазерний сканер для вирішення безлічі завдань!
Зачекайте, йде завантаження......

Телефонуйте з усіх питань, пов'язаних з цим товаром, за телефонами:

Харків

Тел./факс: +38 (057) 728-22-50
Тел.: +38 (067) 715-27-37

Київ

Тел./факс: +38 (044) 494-28-09
Тел.: +38 (095) 402-90-02
Про доставку:
 • Самовивіз із офісу
 • Доставка по Україні послугами Нової Пошти
Про оплату:
 • Банківський переказ
 • Електронні платіжні системи

Опис

Leica ScanStation P40 - високоточний наземний лазерний сканер з діапазоном до 270 м

На сьогоднішній день компанія Leica Geosystems по праву займає лідируюче місце в області скануючих систем. Вихід кожної моделі лазерного сканера даного виробника піднімає стандарти галузі все вище і вище. Не виключенням став універсальний промисловий сканер Leica ScanStation P40. Швидкість сканування 1 млн. Вимірів за секунду, дальність сканування до 270 метрів, висока точність далекоміра на всьому діапазоні відстаней, кутова точність 8”, двовісний компенсатор - все це дозволяє новому сканеру отримувати тривимірні дані і зображення неперевершеної якості в максимально короткий термін. Співісна з лазером вбудована HDR-фотокамера дозволяє отримувати фотознімки відмінної якості за будь-яких умовах освітлення.

Модель ScanStation P40 пропонує високу універсальність в тому числі можливість роботи в умовах великої дальності. Швидкість роботи і якість даних в будь-якому місті, де потрібно ідеальне рішення задач лазерного 3D-сканування. Пропонуємо розглянути приклади застосування лазерних сканерів в різних галузях:

Цивільна інфраструктура

Зйомка 3D-геометрії автодоріг або рейкових шляхів, тунелів, мостів та інших об'єктів забудованої території - для таких завдань необхідно мати прилад, що поєднує швидкість, точність і надійність. Для створення серйозних інженерних та інфраструктурних проєктів лазерний сканер ScanStation P40 є правильним вибором, так як кожна деталь має значення!

Промисловість і суднобудування

Технічний нагляд і контроль якості будівництва великого промислового комплексу, формування детального плану системи трубопроводів, або аналіз хмари 3D-точок корпусу судна на будь-якому етапі будівництва - це перелік завдань саме для лазерного сканера. У цій області 3D-сканер від ScanStation P40 є правильним вибором, так як кожна деталь має значення!

Архітектура, будівництво та BIM

Впровадження BIM-стандартів в проектуванні і будівництві вимагає змінити підходи до збору даних. Технологія лазерного сканування повністю задовольняє вимогам, так як дозволяє отримати максимальну кількість даних за одиницю часу без втрати якості. Що в свою чергу дає можливість оперативно відслідковувати ситуацію на будівельному майданчику і вчасно вносити коригування, зберігаючи час і кошти. Якщо вам потрібна детальна виконавча зйомка фасаду, поверхневий 2D план або 3D-дані для наповнення BIM-проекту великого обсягу - новий лазерний сканер ScanStation P40 є правильним вибором, так як кожна деталь має значення!

Археологія і культурну спадщину

Якщо ви плануєте досліджувати процес археологічних розкопок в цифровій формі або досліджувати історичні пам'ятки в 3D-режимі, зберігати і аналізу археологічні проекти для майбутніх поколінь, Вам необхідно збирати дані точним способом. Новий лазерний сканер ScanStation P40 є правильним вибором, так як кожна деталь має значення!

Інфраструктура

Лазерний сканер дозволить оперативно провести зйомку поточного стану об'єкта, визначити обсяги матеріалів необхідних для ремонту або будівництва, аналізувати геометрію об'єкта на різних етапах, проводити паспортизацію та ще багато іншого, що підтверджує цінність даного приладу в роботі з інфраструктурними об'єктами.

Маркшейдерія і калібрування резервуарів

Визначення обсягів насипів і поглиблень за лічені хвилини, побудова горизонталей і фігур резервуарів, розрахунок обсягу з кроків в 1 мм, все це стало можливим із застосуванням технології лазерного сканування. Важливо відзначити, що управління приладом може здійснюється дистанційно, це убезпечить і спростить вашу роботу.

Криміналістика

Оперативний збір даних дозволяє прискорити збір доказів аналіз місця злочину або ДТП. Важливо відзначити, що прилад прекрасно працює при мінусовій температурі, а стандарт пиловологозахисту IP54 дозволяє використовувати лазерний сканер при будь-яких погодних умовах.

Переваги Leica ScanStation P40:

 • Висока продуктивність. Максимальна швидкість сканування відмінний робочий діапазон забезпечують мінімізацію необхідних точок стояння і скорочують час сканування.

 • Посилена захищеність. Додана можливість роботи і в місцях з більш складними умовами навколишнього середовища з робочою температурою від -20°C до +50°C.

 • Висока якість даних. Найкраще серед усіх швидкісних сканерів поєднання високої точності та низького рівня шуму при скануванні на великих відстанях.

Прикріплені матеріали

Характеристики

Загальні характеристики
Тип інструменту Високошвидкісний лазерний сканер, з двовісний компенсатором, великим діапазоном вимірювання відстаней, повним полем зору, вбудованою відеокамерою і лазерним центриром
Двигун Серво-привід
Накопичувач даних Вбудований SSD диск на 256 Гб, USB-накопичувач
Екран Сенсорний повноколірний графічний дисплей
Фотокамера 4МП, 17х17 °, 700 Мп панорамне зображення
Двовісний сенсор нахилу Положення Вкл. / Викл., Дозвіл 1 ", діапазон +/- 5 ', точність 1.5"
Точнісні характеристики
Кутова точність 8"
Точність вимірювання відстані 1.2 мм + 10 ppm
3D положення 3 мм на 50 м
Точність вимірювання марки 2 мм на 50 м
Точність моделювання поверхні 0.5 мм на 50 м
Лазерна скануюча система
Швидкість сканування до 1 000 000 точок/сек
Діапазон виміру від 0.4 м до 270 м
Поле зору(гор/верт) 360° / 290°
Клас лазера 1 (IEC 60825:2014)
Живлення
Тип батареї Внутрішня: Li-Ion; Зовнішня: Li-Ion
Тривалість роботи (вбуд. / Зовн.) Внутрішні батареї:> 5.5 ч (2 батареї), Зовнішні батареї:> 7,5 ч (при кімнатній температурі)
Довкілля
Робоча температура -20° .. +50°С
Температура зберігання -40° .. +70°С
Стандарт захисту IP54
Освітлення Працює в абсолютній темряві і при яскравому світлі
Розміри і вага
Вага 12.25 кг
Розміри сканера 238 мм x 358 мм x 395 мм
Вага акумулятора 0.4 кг
Розміри акумулятора 40 мм x 72 мм x 77 мм

Відгуки покупців

Для даного товару ніхто не залишив відгук.
Залишити свій відгук

ім'я:

E-mail:

Оцінка:

Повідомлення:

Повторіть цифри:


Супутні товари
 • Leica Cyclone
  Програмне забезпечення
 • Leica BLK3D
  3D лазерний далекомір з віртуальною рулеткою і стереокамерой
  252 000 грн.
 • Leica BLK360 G1
  Лазерний 3D сканер
  798 000 грн.
 • Leica RTC360
  Лазерний сканер
 • Leica Pegasus:Backpack
  Мобільна скануюча система (рюкзак)
Телефонуйте!
Залишилися питання?
Телефонуйте!

+38 (057) 728-22-50

+38 (067) 715-27-37

+38 (095) 402-90-02

+38 (044) 494-28-09

Чи не додзвонилися?
Замовте зворотний дзвінок
У вашому кошику
Корзина пуста
Зачекайте
Триває завантаження данних...