Навігаційний геодезичний центр - Офіційний представник Leica в Україні

БПЛА - гексакоптер Leica Aibot

 • Leica Geosystems Leica Aibot
 • Leica Geosystems Leica Aibot
 • Leica Geosystems Leica Aibot
 • Leica Geosystems Leica Aibot
 • Leica Geosystems Leica Aibot
 • Leica Geosystems Leica Aibot
Під замовлення

Короткі характеристики

1668 x 1518 x 759 мм
Габарити
6 кг
Макс. навантаження
до 4500 м
Висота польоту
до 24 хв (стандартне навантаження)
Час польоту
-10º .. +40º С
Робоча температура
Зачекайте, йде завантаження......

Телефонуйте з усіх питань, пов'язаних з цим товаром, за телефонами:

Харків

Тел./факс: +38 (057) 728-22-50
Тел.: +38 (067) 715-27-37

Київ

Тел./факс: +38 (044) 494-28-09
Тел.: +38 (095) 402-90-02
Про доставку:
 • Самовивіз із офісу
 • Доставка по Україні послугами Нової Пошти
Про оплату:
 • Банківський переказ
 • Електронні платіжні системи

Опис

Leica Aibot - інтелектуальний дрон для картографії, будівництва та інспекції

Професійні безпілотні гексакоптери Aibot від Leica Geosystems є новим поколінням літаючих роботизованих дронів широкого спектра завдань (для індустріальної інспекції, моніторингу будівництва, картографування, діагностування сільськогосподарських угідь і т.д.). Поєднання надійного дизайну, сучасних технологій, простоти використання, а також широкого ряду додаткових датчиків надає великі перспективи використання. БПЛА Leica Aibot допоможе дістатися туди, куди Ви не можете, показати те, чого Ви не бачите.

Інтелектуальна літаюча платформа Leica Aibot - це повноцінне рішення для проведення зйомки, контролю будівництва, картографування й інспекції, що дозволяє швидко і гнучко здійснювати збір даних. Гексакоптер Leica Aibot за лічені хвилини виконає зйомку території з повітря в ручному режимі або в режимі автопілота, надаючи можливість обробки польових фотограмметричних даних відразу в офісі, що однозначно робить його економічно ефективним рішенням, безпечним для персоналу. Простота налаштування і планування польоту дозволяє записувати дані автономно відповідно до запланованих точок. Модульна система робить її легкою у встановленні і готової до використання всього за кілька хвилин.

Фотограмметрія або 3D сканування з БПЛА

Безпілотний літальний апарат Leica Aibot може комплектуватися різними корисними навантаженнями у вигляді датчиків (наприклад, цифрова камера Sony α6000 або Sony αR7II з можливістю запису відео в 4K), а також лідара (наприклад, LiDAR yellowScan Surveyor виробництва Франції) для 3D сканування за допомогою БПЛА.


Спільна обробка аерофотознімальних матеріалів з геодезичними вимірами

Leica Aibot забезпечує повне рішення робочого процесу БПЛА, що підтримує планування, збір, обробку та аналіз мільйонів точок даних. Візуалізація даних забезпечує дієву і точну інформацію, яка буде показувати реальність і поліпшує процес прийняття рішень. Технологія БПЛА прекрасно доповнює існуюче обладнання, такі як електронні тахеометри, GNSS-приймачі і лазерні сканери.

Геоінформаційний пакет Leica Infinity - це програмний пакет призначений для управління, обробки, аналізу і перевірки якості даних, що дозволяє геодезистам легко обробляти і візуалізувати дані аерозйомки для підвищення продуктивності та швидкості доставки даних. ПО Leica Infinity - міст між полем і офісом, що забезпечує найбільш точні дані з підтримкою користувачів для обміну даними та ефективністю виконання проектів.

Leica Aibot SX в геодезії

Інтелектуальна аерозйомка з БПЛА Leica Aibot SX дозволяє захоплювати набір цифрових даних за менший час, використовуючи повністю інтегроване рішення з існуючими геодезичними та інженерними програмними продуктами від Leica Geosystems. Це відкриває нові можливості для бізнесу на додаток до ваших традиційним геодезичним проектам:

 • Швидке виконання проекту завдяки спрощеному налаштуванню;

 • Висока роздільна здатність і точність;

 • Передача інформації з поля в офіс;

 • Захоплення і збереження інформації про місцезнаходження в часі.

Професійна геодезія, географічне картування і перевірка активів - це динамічні процеси і база даних для багатьох інженерних проектів. Рішення Leica Aibot SX забезпечує поліпшення в геодезичній галузі шляхом збору даних, швидкого формування точних ортофотознімків, 3D-моделі і хмари точок високої щільності.Leica Aibot СX в будівництві

Модифікація Leica Aibot CX - це відмінне рішення для відцифровки конструкцій і споруд, що робить абсолютно прозорим процес моніторингу виконання проекту протягом усього циклу - від планування до здачі замовнику

Вимоги інженерів і менеджерів будівельних компаній, регулюючих органів і громадської адміністрації ростуть з кожним днем. Рішення Leica Aibot CX розроблено спеціально для найбільш точного та сучасного уявлення про хід будівництва та земляних роботах, здатне надавати найбільш точні дані моніторингу будівельних майданчиків. Це відкриває можливості для щоденної документації про хід робіт, моніторингу запасів і відстеження ресурсів, підвищення ефективності. Leica Aibot CX є додатковим рішенням в рамках Leica Geosystems, здатним переносити будівельний майданчик в цифрову реальність і перетворюючи даних в інтелектуальну інформацію для вдосконалення процесів прийняття рішень.Робочий процес з Leica Aibot skyCAPP

Робочий процес, інтегрований в Leica Geosystems, забезпечує весь життєвий цикл проекту, надаючи Вам унікальну інформацію для виконання повсякденної роботи. Leica Aibot володіє надійним набором інструментів, легко інтегруються з Leica Infinity для збору, обробки, злиття , зберігання та аналізу даних. Одним з яких є Leica Aibot skyCAPP - професійна платформа, що оптимізує управління БПЛА Leica Aibot під час польоту. Програмне забезпечення дозволяє управляти місією, автоматично записувати дані згідно заздалегідь встановленим планом польоту, дозволяє перемикатися між потоковою передачею відео даних двох бортових камер, плавно сповільнюватися, припиняти та відновлювати місії, що дозволяє максимально зосередитися на польоті БПЛА.Індустріальна інспекція

Моніторинг віддалених об'єктів, таких як мости, лінії електро передач і залізничні мережі є небезпечним і тривалим з використанням класичних підходів. БПЛА дозволяють досягти і перевірити стан об'єктів, що цікавлять віддалено, забезпечуючи при цьому повну безпеку персоналу, підвищуючи ефективність місії, щоб уникнути дорогих відключень електроенергії і зупинок транспорту. Оператори, підрядники та геодезисти тепер можуть обробляти і переглядати мільйони точок, отримані в форматі 3D в Leica Infinity та проводити аналіз та оцінку цифрового зображення в 3D Reshaper.
Кадастрова зйомка

Землевпорядкування та кадастрова зйомка, до числа яких належать міські та передмісцеві ситуації місцевості, ідеальні проєкти для БПЛА, збір даних, точний, з високою роздільною здатністю, ортофотозйомка необхідна для позначки лінії кордонів, оцінювати властивості і виявляти посягання.

Топографічна зйомка

Точні та актуальні топографічні дані та ортофотографічна площа є основою для фаз планування і проектування будівельних проєктів. БПЛА можуть надавати останні та регулярні оновлені зображення хмари точок для точної топографії.

Обчислення обсягів

Розрахунок обсягів сипучих матеріалів за допомогою БПЛА і побудова 3D-моделі тепер стало легким завданням в порівнянні з традиційними методами зйомки. Leica Aibot CX захоплює тисячі точок з повітря протягом часу. 

Характеристики

Загальні характеристики
Габарити 1668 x 1518 x 759 мм
Злітна вага 15.1 кг
Маса 9.1 кг
Макс. навантаження 6 кг
Висота польоту до 4500 м
Макс. швидкість 50 км/г
Швидкість підйому 28 км/г
Час польоту до 24 хв (стандартне навантаження)
Дальність дії 3.5 км
Тип двигуна електричний
Робоча температура -10º .. +40º С
Корпус CFRP (карбонове волокно з полімерним посиленням)
Батареї LiPo, 22.2 В, 4500 мA/год
Додаткові характеристики
ПЗ Leica Aibot skyCAPP

Відгуки покупців

Для даного товару ніхто не залишив відгук.
Залишити свій відгук

ім'я:

E-mail:

Оцінка:

Повідомлення:

Повторіть цифри:


Супутні товари
Каталог товарів
БПЛА
Телефонуйте!
Залишилися питання?
Телефонуйте!

+38 (057) 728-22-50

+38 (067) 715-27-37

+38 (095) 402-90-02

+38 (044) 494-28-09

Чи не додзвонилися?
Замовте зворотний дзвінок
У вашому кошику
Корзина пуста