Навігаційний геодезичний центр - Офіційний представник Leica в Україні

Топографічна зйомка

За допомогою лазерного сканування геодезисти отримують можливість створити карту з мінімальними витратами на польові дослідження. Після сканування отримане хмара точок обробляється також як і аналогічна зйомка в поле. Фактично, всі дії відбуваються на екрані комп'ютера – оператор встановлює точку за допомогою миші і привласнює цій точці семантику. В системі Leica Cyclone така функція називається віртуальний топограф. Оброблені дані поділяються на відповідні шари і передаються в CAD-системи.


Топографічна зйомка являє собою вид геодезичних вишукувань. Топографічна зйомка ділянки дозволяє скласти план місцевості, а також топографічні карти. Наземна топографічна зйомка земельної ділянки дає можливість геодезистам вимірювати відстані, висоти та поворотні кути. Топографічна зйомка місцевості може здійснюватися за рахунок літальних апаратів, які виробляють аерофотозйомку або космічну фотозйомку.

Топографічна зйомка місцевості може бути виконана в різних масштабах, що робить можливим вибрати необхідний масштаб. Найчастіше використовують саме масштаб 1: 500, він підходить для проєктування, визначення інженерних комунікацій, розробки генеральних планів.

Топографічна геодезична зйомка проводиться в 3-х стадіях. Це стадія польових робіт, камеральних робіт і безпосередньо складання технічного звіту. Вартість топографічної зйомки ви можете дізнатися зателефонувавши за телефонами, зазначених на нашому сайті, або заповнивши форму зворотного зв'язку. Топографічна зйомка території використовується також в розробці проєктів будівництва, архітектури та містобудування. Замовити топографічну зйомку від НГЦ можна дуже легко, наші фахівці швидко виконають роботи по топографічній зйомці земельної ділянки. Вартість топографічної зйомки залежить від обсягу робіт і особливостей завдання.


У вашому кошику
Корзина пуста
Зачекайте
Триває завантаження данних...