Навігаційний геодезичний центр - Офіційний представник Leica в Україні

Мобільна скануюча система Leica Pegasus TRK

Новинка
  • Leica Pegasus TRK 500/700
  • Leica Pegasus TRK 500/700
  • Leica Pegasus TRK 500/700
  • Leica Pegasus TRK 500/700
  • Leica Pegasus TRK 500/700
Leica Pegasus TRK 500/700
Leica Pegasus TRK 500/700
Leica Pegasus TRK 500/700
Leica Pegasus TRK 500/700
Leica Pegasus TRK 500/700
Під замовлення

Короткі характеристики

1 млн. точ./сек.
Швидкість сканування
1.2 см (в плані)
Точність
Leica Cyclone Pegasus Field
ПЗ
120 МП із технологією SmartFuse
Фотокамера
IP67
Стандарт захисту
23 кг (без чохла)
Вага

Данний товар доступен тільки під замовлення

Хочете дізнатись ціну, замовити пристрій,
або у вас виникли питання?
Зачекайте, йде завантаження......

Телефонуйте з усіх питань, пов'язаних з цим товаром, за телефонами:

Харків

Тел./факс: +38 (057) 728-22-50
Тел.: +38 (067) 715-27-37

Київ

Тел./факс: +38 (044) 494-28-09
Тел.: +38 (095) 402-90-02
Про доставку:
  • Самовивіз із офісу
  • Доставка по Україні послугами Нової Пошти
Про оплату:
  • Банківський переказ
  • Електронні платіжні системи

Опис

Leica Pegasus TRK Neo - мобільна картографічна система із штучним інтелекта і автономними процесами!

Мобільна картографічна система Leica Pegasus TRK є останнім досягненням у технології захоплення реальності. Leica Pegasus на ринку вже кілька років, але цей новий продукт пропонує неперевершений досвід користувача завдяки бездротовому з’єднанню та розкладному дизайну. Leica Pegasus TRK ідеально підходить для зйомки об’єктів, що швидко рухаються, або надто небезпечних або важкодоступних сцен. Він також має кілька датчиків, кінематичне позиціонування в реальному часі (RTK) і камери для забезпечення охоплення 360° і точності.

Архітектура датчика Leica Pegasus TRK включає комплексну інтеграцію технологій IMU та SLAM, що забезпечує геоприв’язку в умовах заборони GNSS. Позиціонування Leica Precision RTK забезпечує точність розташування в реальному часі до міліметра. Коли оптичні аксесуари DMI встановлені на задній частині автомобіля, відстань шляху надійно вимірюється в налаштуваннях, які потребують GNSS, уникаючи традиційної помилки ковзання DMI на основі коліс.

Система фіксує в режимі реального часу 3D-сканування будівель, ландшафтів та інших фізичних просторів під час руху, що дозволяє користувачам створювати високоякісні детальні 3D-моделі та карти. Завдяки неперевершеному рівню точності та деталізації Leica Pegasus TRK ідеально підходить для широкого спектру застосувань, включаючи геодезичні роботи, землеустрій, інженерію, архітектуру, містобудування та виробництво.

Leica Pegasus TRK пропонує новий штучний інтелект та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс ПЗ!

Рішення Leica Pegasus TRK використовує можливості штучного інтелекту для трансформації мобільного картографування. Удосконалена система динамічного лазерного сканування та розширюваних зображень для запису, вимірювання та візуалізації середовища підвищує продуктивність завдяки автоматизованим інтелектуальним робочим процесам. Pegasus TRK настільки легкий, що ним може керувати одна людина, що робить проекти картографування більш ефективними та рентабельними. Завдяки зручності системи, вона підходить для професіоналів, які не знайомі з технологією. Водночас його надійні та високоякісні матеріали задовольняють потреби технічних експертів у різних галузях промисловості, зокрема геодезії, транспорті та комунальному господарстві. Рішення Pegasus TRK має камеру з розширеним штучним інтелектом і автоматичне калібрування камери. Щоб відповідати правилам конфіденційності, його AI може ідентифікувати та розмивати ідентифікатори.

Рішення Pegasus TRK дозволяє мобільне відображення великої дальності для програм управління активами; будівництво доріг; залізнична та критична інфраструктура; нафтова, газова та електроенергетика тощо. Система також ідеально підходить для створення базових карт високої чіткості для автономних транспортних засобів.

Pegasus TRK підключається до нового потужного програмного забезпечення Leica Pegasus FIELD для повністю автономного та безпечного збору даних і планування маршруту в польових умовах. Він також підключається до Leica Cyclone Pegasus OFFICE для безпроблемного введення в робочі процеси постобробки та публікації.
 

Безпосередня рентабельність інвестицій

Завдяки цифровій зйомці ви зменшуєте інвестиції в різне устаткування і максимально збільшуєте ефективність роботи ваших співробітників. Ідеологія «All-in-one» (Все в одному) плюс програмне забезпечення підтримають вас на всьому шляху – від польових до камеральних робіт, що скорочує час на виконання проекту на 40-60% в порівнянні з традиційними методами зйомки. Крім того, всі об'єкти гарантовано будуть зняті якісно і з високою точністю.

Характеристики

Вимірювання
Швидкість сканування 1 млн. точ./сек.
Точність 1.2 см (в плані)
Точність 1.2 см (по висоті)
Поле зору(гор/верт) 360° x 360°
Загальні характеристики
ПЗ Leica Cyclone Pegasus Field
Фотокамера 120 МП із технологією SmartFuse
Стандарт захисту IP67
Робоча температура -10° .. +50° C
Температура зберігання -20° .. +50° C
Габарити 72 x 46 x 56 см
Вага 23 кг (без чохла)

Відгуки покупців

Для даного товару ніхто не залишив відгук.
Залишити свій відгук

ім'я:

E-mail:

Оцінка:

Повідомлення:

Повторіть цифри:


Зв’яжіться з нами!

Виникли питання?

Напишіть нам
У вашому кошику
Корзина пуста
Зачекайте
Триває завантаження данних...