Навігаційний геодезичний центр - Офіційний представник Leica в Україні

Лідар-аерофотокамери Leica CityMapper

  • Leica Geosystems Leica CityMapper
Під замовлення
Зачекайте, йде завантаження......

Телефонуйте з усіх питань, пов'язаних з цим товаром, за телефонами:

Харків

Тел./факс: +38 (057) 728-22-50
Тел.: +38 (067) 715-27-37

Київ

Тел./факс: +38 (044) 494-28-09
Тел.: +38 (095) 402-90-02
Про доставку:
  • Самовивіз із офісу
  • Доставка по Україні послугами Нової Пошти
Про оплату:
  • Банківський переказ
  • Електронні платіжні системи

Опис

Leica CityMapper - повітряний гібридний мультисенсор

Компанія Leica Geosystems пропонує рішення CityMapper, спеціально розроблений для масштабного міського картографування. Це перший в світі гібридний бортовий датчик, який об'єднує в єдину систему кутові та надірні аерофотознімки з високою роздільною здатністю з даними лідара.

Максимально ефективний збір даних

Один єдиний сенсор збирає всі необхідні дані, дозволяючи створювати найбільш деталізований базовий шар (SmartBase) для геоініформаційної системи міста. Лідар і широкоформатні аерофотокамери Leica CityMapper здійснює збір і обробку в єдину систему LiDAR дані, похилі й ортогональні аерофотознімки, а також отримувати похідні дані, такі як ортофотознімки, хмари точок, а також 3D-моделі.

Висока продуктивність

Програмне забезпечення HxMap забезпечує не тільки високу продуктивність роботи мультисенсора Leicа CityMapper і найвищу пропускну здатність даних в галузі, але також простий процес постобробки отриманих даних з інтуїтивно зрозумілим призначеним для користувача інтерфейсом. HxMap є модульним, масштабується, оновлюваного ПЗ і дозволяє обробляти навіть самі великі міста. Створюйте деталізований базовий шар SmartBase для ГІС мегаполісів та цифрові моделі міст натисканням всього однієї кнопки!

Інтелектуальне рішення

Повне та професійне рішення Leica RealCity - це спільне використання гібрида Leica CityMapper з програмним забезпеченням HxMap, забезпечує наявність інформаційної основи, необхідної для оптимізації міських умов і прийняття правильних рішень. Це найшвидший і ефективний спосіб створення всіх верств геопросторової інформації. Отриманий ГІС шар SmartBase буде представляти із себе найсучасніші та високоточні 2D елементи і 3D-моделі, створені на основі одночасно отриманих даних.Характеристики

Відгуки покупців

Для даного товару ніхто не залишив відгук.
Залишити свій відгук

ім'я:

E-mail:

Оцінка:

Повідомлення:

Повторіть цифри:


Супутні товари
Телефонуйте!
Залишилися питання?
Телефонуйте!

+38 (057) 728-22-50

+38 (067) 715-27-37

+38 (095) 402-90-02

+38 (044) 494-28-09

Чи не додзвонилися?
Замовте зворотний дзвінок
У вашому кошику
Корзина пуста