Навігаційний геодезичний центр - Офіційний представник Leica в Україні

Програмне забезпечення IDS IBIS Guardian TrueVector

 • IDS IDS IBIS Guardian TrueVector
 • IDS IDS IBIS Guardian TrueVector
 • IDS IDS IBIS Guardian TrueVector
 • IDS IDS IBIS Guardian TrueVector
 • IDS IDS IBIS Guardian TrueVector
Під замовлення

Короткий опис:

IDS IBIS Guardian - програма для наземного радарного SAR моніторингу кар'єра для забезпечення безпеки гірничих робіт. Гнучка інтеграція з даними геодезичного моніторингу, супутникового моніторингу, камери спостереження Eagle-Vision. Налаштування рівнів доступу до даних і тривожного сповіщення.

Зачекайте, йде завантаження......

Телефонуйте з усіх питань, пов'язаних з цим товаром, за телефонами:

Харків

Тел./факс: +38 (057) 728-22-50
Тел.: +38 (067) 715-27-37

Київ

Тел./факс: +38 (044) 494-28-09
Тел.: +38 (095) 402-90-02
Про доставку:
 • Самовивіз із офісу
 • Доставка по Україні послугами Нової Пошти
Про оплату:
 • Банківський переказ
 • Електронні платіжні системи

Опис

IDS IBIS Guardian TrueVector - радарний моніторинг гірничих виробок

Італійська компанія IDS GeoRadar є частиною холдингу Hexagon, до складу якого входить також компанія Leica Geosystems, і по праву вважається одним, зі світових лідерів розробки та виробництва промислових наземних моніторингових систем, заснованих на технологіях радарної інтерференції ArcSAR.IDS GeoRadar пропонує потужне програмне рішення IDS IBIS Guardian TrueVector для візуалізації та інтерпретації даних з радарів IBIS і HYDRA, аналізу тенденцій зсувів і управління ризиками, пов'язаними з нестійкістю бортів кар'єрів.

Сигналізація, візуалізація даних та аналіз

Програмна платформа дозволяє виконувати гнучке налаштування екстрених повідомлень що можуть бути задані щодо конкретного порога швидкості зрушень гірських порід. Сигнал тривоги може бути реалізований як спливаюче вікно в інтерфейсі програми, за допомогою масової або точкової e-mail розсилки відповідальним особам, текстових SMS повідомлень, а також аудіо-візуальної сирени.

Надійні дані в реальному часі

Унікальна здатність обробки даних за багатьма параметрами дозволяє користувачеві виявити зміщення зі значенням до 4 знаків після коми і є незамінним інструментом при проектуванні і плануванні гірничих робіт і розробці стратегій з управління ризиками. Здатність ПЗ IBIS Guardian зберігати значні масиви даних вимірювань за великі періоди в рамках одного проекту дозволяє аналізувати довгострокові тенденції зсувів.

Висока надійність і точність даних про зсуви в реальному часі забезпечується передовою технологією автоматичного обліку поправок на метеоумови. Інтерпретація даних з георадара стала простою, завдяки реалістичній тривимірній візуалізації геоприв'язаних даних.

Технологія TrueVector

Завдяки передовій технології TrueVector, реалізованій в програмному забезпеченні IDS IBIS Guardian, реалізована можливість визначення просторових напрямів векторів зсуву для сотень тисяч пікселів сканування. Використання призменних відбивачів або марок, встановлених безпосередньо на уступах кар'єру, не потрібно. Радарні системи IDS IBIS і IDS HYDRA здійснюють обробку відображень безпосередньо від поверхні гірського масиву з просторово щільними векторами зміщень, при цьому підтримується субміліметрова точність даного рішення.


FTP360° - Моніторинг всього кар'єра

У 2012 р оновлення програмної платформи IBIS Guardian привнесло можливість здійснювати моніторинг всієї площі кар'єра, зшиваючи в єдину карту масиви даних з декількох радарів. Дані аналізу поверхні всіх бортів кар'єра в режимі реального часу дозволяють користувачеві оцінити загальну інформаційну картину, і маючи повну обізнаність, контролювати безпеку на підприємстві. Об'єднання даних в єдиному ПЗ позбавляє від необхідності виконувати одні й ті ж операції на декількох комп'ютерах.

Гнучка інтеграція

 • Тахеометри і ГНСС:: підтримка автоматичного імпорту даних з тахеометрів і ГНСС датчиків за допомогою інтеграції даних з ПЗ цілодобового геодезичного моніторингу Leica GeoMOS, дозволяє користувачеві порівнювати тенденції зміщення з даними георадарів для ще більш точної інтерпретації поведінки зрушення бортів кар'єра. Діаграми Stereonet також доступні для наочного зображення векторних даних зсувів.

 • Супутникова радарні дані: : інтегроване використання супутникових та наземних SAR радарів з допомогою рішення InSAR дозволяє фахівцям гірничодобувної промисловості розширити концепцію моніторингу в просторі і часі для збільшення безпеки експлуатації потенційно небезпечного об'єкта. Ці дві технології ефективно доповнюють один одного: супутникові радари, в основному, чутливі до вертикального осідання грунту, а георадари - до рухів укосів уступів бортів кар'єру.

  Завдяки великому просторового об'єму супутникових даних гірські інженери і маркшейдери кар'єрів можуть виявляти нестабільні області на великих територіях, з додатковою можливістю розширення аналізу деформації в часі, завдяки наявності історичних архівів супутникових зображень. Всі елементи гірничодобувного підприємства (кар'єр, відвали, дамби хвостосховища і т.д.) можуть регулярно і точно контролюватися на предмет деформації.

 • Камери спостереження IDS Eagle-Vision: програмна платформа IBIS Guardian виконує геопривязку і накладення даних сканування на кадри камери спостереження з високою роздільною здатністю Eagle-Vision. Панорамні зображення можуть бути збільшені і досліджені, полегшуючи аналіз і інтерпретацію даних з радарів IDS.

 • Відкритий зовнішній інтерфейс (API): програмна платформа IBIS Guardian з відкритим зовнішнім інтерфейсом дозволяє здійснювати швидкий обмін даними з ПЗ сторонніх виробників.

Архітектура IBIS Guardian за схемою «сервер-користувач» дозволяє постійно підвищувати гнучкість системи, даючи доступ до інтерпретації та аналізу даних безлічі користувачів. Для операторів системи розроблена спеціалізована функція Dispatch, щоб навіть без звернення до даних проектів, інформація про поточний рівень небезпеки завжди була доступна для швидкої реакції в екстреній ситуації.

Доступні модифікації:

Програмне забезпечення IBIS Guardian пропонується в 3 варіантах різних ліцензії, при цьому дані ліцензійні пакети надаються з необмеженим терміном дії:

 • Early Warning (раннє попередження);

 • Server (сервер);

 • FPM360 (підтримка моніторингу всієї площі кар'єра).

  Early Warning
 
Server
 
FPM360
 
Тривожні оповіщення
Інструменти аналізу даних
Автоматична метеопоправка
Мультимасштабність
3D інтерфейс
Геодезичні дані  
Відкритий зовнішній інтерфейс  
Клієнт/Сервер  
FPM360    
TrueVecor    

Характеристики

Відгуки покупців

Для даного товару ніхто не залишив відгук.
Залишити свій відгук

ім'я:

E-mail:

Оцінка:

Повідомлення:

Повторіть цифри:


Супутні товари
Каталог товарів
Телефонуйте!
Залишилися питання?
Телефонуйте!

+38 (057) 728-22-50

+38 (067) 715-27-37

+38 (095) 402-90-02

+38 (044) 494-28-09

Чи не додзвонилися?
Замовте зворотний дзвінок
У вашому кошику
Корзина пуста