Навігаційний геодезичний центр - Офіційний представник Leica в Україні

Автоматизована система вимірювань Leica BLK247

 • Leica BLK247
 • Leica BLK247
 • Хмара точок від BLK247 на об'єкті під охороною
 • BLK247: моделювання насипу за хмарою точок
 • BLK247: одночасне відслідковування двох насипів
Leica BLK247
Leica BLK247
Хмара точок від BLK247 на об'єкті під охороною
BLK247: моделювання насипу за хмарою точок
BLK247: одночасне відслідковування двох насипів
Під замовлення

Короткий опис:

Leica BLK247 - датчик для визначення об'єму сипучих матеріалів. Технологія Edge Сomputing, нейронна мережа, штучний інтелект, 24 Мп система камер (2 х 12 Мп), система термальних камер, LiDAR - скануюча камера відеоспостереження Leica BLK 24/7 служить для підрахунку об'єму матеріалів на промислових складах, автоматичне створення звітів та спостереження за кількістю товарів. Моніторинг у реальному часі. Новинка виставки HxGN-2019, Лас-Вегас, США.

Данний товар доступен тільки під замовлення

Хочете дізнатись ціну, замовити пристрій,
або у вас виникли питання?
Зачекайте, йде завантаження......

Телефонуйте з усіх питань, пов'язаних з цим товаром, за телефонами:

Харків

Тел./факс: +38 (057) 728-22-50
Тел.: +38 (067) 715-27-37

Київ

Тел./факс: +38 (044) 494-28-09
Тел.: +38 (095) 402-90-02
Про доставку:
 • Самовивіз із офісу
 • Доставка по Україні послугами Нової Пошти
Про оплату:
 • Банківський переказ
 • Електронні платіжні системи

Опис

Багатофункціональна система вимірювання та контролю

Leica BLK247 — це найшвидший, найменший і найпростіший у світі лазерний сканер миттєвого аналізу будь-якої інформації в режимі реального часу. Пристрій виконує одразу декілька операцій одночасно: периферійні обчислення, захоплення об’єктів у полі зору, панорамні зображення та LiDAR зйомку, для оперативного визначення та сповіщення про фізичні зміни в просторі. Найкраще те, що він вимагає мінімальних навичок для роботи з автоматичним керуванням однією кнопкою та інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом користувача, який дозволяє планувати вимірювання відповідно до ваших потреб, переглядати значення та панорамні зображення у графічному вигляді.

Спостереження за змінами в просторі в реальному часі

Завдяки датчику LiDAR, камері високої роздільності та миттєвому аналізу змін, що відбуваються в зоні спостереження, BLK247 здійснює безперервний моніторинг тривимірного простору. Поєднання передової сенсорної технології від Leica Geosystems із потужним програмним забезпеченням обробки створює швидке та автономне рішення для сфер сільського господарства, моніторингу стану та сфери безпеки.Для вимірювання BLK247 монтується над дахом. Датчик може сканувати до 60 метрів у діаметрі та 30 метрів у висоту. Обертовий LiDAR BLK247 безперервно сканує простір та створює хмару точок. Ця хмара точок потім передається до програмного забезпечення Cyclone 3DR для автоматичної обробки та оцінки зміни в просторі відносно минулого сканування. Користувач може вибрати частоту вимірювання: кожні кілька хвилин, днів, тижнів або місяців. Система BLK247 також надає панорамні зображення із високою роздільною здатністю, є можливість оглянути аномалії (зміни) простору або проаналізувати обчислення.

Використання BLK247 при обчисленні об’ємів

Поєднавши мультисенсорну систему Leica BLK247 із програмним рішенням BLK247 VolumeMonitor, може надавати точну об’ємну та візуальну інформацію автономно та безпосередньо операторам об’єкта, не впливаючи на роботу об’єкта. Програмне забезпечення BLK247 VolumeMonitor забезпечує платформу, що дозволяє проводити повторні вимірювання вмісту запасів за допомогою простого у використанні програмного забезпечення, яке повністю контролюється оператором. Ключові функції включають:
 • Розрахунок вимірювань об’єму на вимогу та отримання результатів за лічені секунди

 • Визначення автоматизованого розкладу вимірювань, який записує обсяги щодня або періодично

 • Керування записами, а також записами зображень під час запису

 • Швидкий перегляд історичних вимірювань і об’ємів за час


Розумна 3D система відеоспостереження

Кінцевий користувач може створити налаштовану систему безпеки, виділивши зони, які потребують захисту, і визначивши правила на основі часу для встановлення конкретних періодів моніторингу. Leica BLK247 самостійно вивчає простір, який він контролює, і визначає дозволену чи несанкціоновану активність за допомогою технології виявлення змін. Leica BLK247 може визначити різницю між нерухомими та рухомими об’єктами, а також визначити різницю між людьми та тваринами, деревами, що рухаються, дощем чи сміттям, що дме через сцену. Його штучний інтелект і передові обчислювальні потужності можуть ідентифікувати зловмисника та негайно повідомити вас. Завдяки мережі Ethernet Leica BLK247 завжди ввімкнено та безперервно сканує навколишнє середовище 24/7 без перерв.

Особливості BLK247:

 • 24-мегапіксельна двухкамерна система: інтегрована система відеоспостереження, що складається з двох RGB камер по 12 Мп кожна. Огляд більше половини півсфери з вбудованим сховищем послідовностей відзнятого матеріалу.

 • Виявлення вимірювань в просторі за допомогою LiDAR: безперервне сканування забезпечує точність на рівні лазерного сканування (LiDAR). Скануюча камера BLK247 відстежує і попереджає користувачів про фізичні зміни, що відбуваються в режимі реального часу.

 • 4 термальних камери: розташовані навколо датчика LiDAR, вбудовані термальні камери доповнюють Leica BLK247 чутливої мультиспектрального системою візуалізації для визначення точних температурних вимірювань.

 • Технологія Edge Computing і Штучний Інтелект (ІІ): всі операції BLK247 відбуваються всередині пристрою без використання хмарних обчислень або додаткового обладнання для обробки даних на сервері.

 • Компактний і безшумний: легкий і компактний прилад з легкістю кріпиться до стіни або до стелі. Працює тихо. Живлення приладу здійснюється по Ethernet через єдиний кабель CAT5. Підходить до застарілої back-end системі.

 • Високочутлива інтелектуальна система безпеки: технологія об'єднання сенсорів high-end системи машинного зору, термальної системи і системи лазерного сканування LiDAR в SMART камері Leica BLK247 забезпечує надійне 3D-покриття і працює на вашу безпеку.

Прикріплені матеріали

Характеристики

Загальні характеристики
Тип інструменту Інтелектуальна, скануюча камера відеоспостереження
Фотокамера 12 МП RGB 360° x 180°, відеопотік 1080p / 720p; ІЧ камера 360° x 136°
Точнісні характеристики
Точність моделювання поверхні 6-10 мм
Лазерна скануюча система
Швидкість сканування 200 000 точок/сек
Діапазон виміру 30 м
Поле зору(гор/верт) 360° x 270°
Клас лазера Клас 1 (відповідно до IEC 60825-1),довжина хвилі - 830 нм (невидимий)
Довкілля
Робоча температура -15°C до +40° C
Температура зберігання -25°C до +70°C
Стандарт захисту IP 55/65/67
Розміри і вага
Вага 1.4 кг
Розміри сканера 80 мм х 80 мм х 155 мм

Відгуки покупців

31 cічня 2024 г.

Олексій Дмитрович

Данне рішення дозволило анулювати погрішність при розрахунку об'ємів у моїх силосах. Воно того варте, дякую
Залишити свій відгук

ім'я:

E-mail:

Оцінка:

Повідомлення:

Повторіть цифри:


Супутні товари
 • Leica BLK360 G1
  Лазерний 3D сканер
  836 000 грн.
 • Leica RTC360
  Лазерний сканер
 • Leica BLK3D
  3D лазерний далекомір з віртуальною рулеткою і стереокамерой
  264 000 грн.
 • Leica Pegasus:Backpack
  Мобільна скануюча система (рюкзак)
Зв’яжіться з нами!

Виникли питання?

Напишіть нам
У вашому кошику
Корзина пуста
Зачекайте
Триває завантаження данних...