Навігаційний геодезичний центр - Офіційний представник Leica в Україні

Сканирующая камера відеоспостереження Leica BLK247

Скоро у продажі
 • Leica BLK247 (фото)
 • Leica BLK247: сканирующая камера наблюдения (фото)
 • Leica BLK247: обнаружение потенциально опасного объекта (фото)
 • Leica BLK247: безопасный периметр особо ценных экспонатов (фото)
 • Leica BLK247: обнаружение недопустимого объекта (фото)
Leica BLK247 (фото)
Leica BLK247: сканирующая камера наблюдения (фото)
Leica BLK247: обнаружение потенциально опасного объекта (фото)
Leica BLK247: безопасный периметр особо ценных экспонатов (фото)
Leica BLK247: обнаружение недопустимого объекта (фото)
Під замовлення

Короткий опис:

Leica BLK247 - мініатюрний SMART датчик для інтелектуального відеоаналізу. Технологія Edge Сomputing, технологія машинного навчання, нейронна мережа, штучний інтелект, 24 Мп система камер (2 х 12 Мп), система термальних камер, LiDAR - скануюча камера відеоспостереження Leica BLK 24/7 служить для забезпечення безпеки в місцях масового скупчення людей, без необхідності використання системи моніторів камер безпеки з масивом зображення з різних точок спостереження. Новинка виставки HxGN-2019, Лас-Вегас, США.
Зачекайте, йде завантаження......

Телефонуйте з усіх питань, пов'язаних з цим товаром, за телефонами:

Харків

Тел./факс: +38 (057) 728-22-50
Тел.: +38 (067) 715-27-37

Київ

Тел./факс: +38 (044) 494-28-09
Тел.: +38 (095) 402-90-02
Про доставку:
 • Самовивіз із офісу
 • Доставка по Україні послугами Нової Пошти
Про оплату:
 • Банківський переказ
 • Електронні платіжні системи

Опис

Leica BLK247 - інтелектуальна скануюча камера відеоспостереження

Датчик Leica BLK247 – це компактний пристрій сканування реальності з сімейства лазерних сканерів Leica Geosystems, призначене для спостереження, аналізу, виявлення та оперативного реагування про фізичні зміни в просторі. В процесі роботи камера відеоспостереження Leica BLK247 використовує прогресивну технологію граничних обчислень edge computing в поєднанні з самонавчальним штучним інтелектом, 24 Мп системи камер, що складається з двох RGB камер по 12 Мп кожна, вбудованої системи з 4 термальних камер і даних лазерного сканування (LiDAR).

Скануюча камера для відеоаналізу Leica BLK 24/7 здійснює безперервний моніторинг навколишнього простору для забезпечення безпеки в місцях масового скупчення людей (аеропорти, залізничні та автовокзали, виставкові зали, торгово-розважальні комплекси, бізнес-центри і т.п.).

BLK247 на сторожі безпеки: надійно і точно

 • Пильне спостереження : BLK247 контролює навколишнє оточення в 3D і з використанням даних LiDAR в режимі реального часу забезпечує повну обізнаність оператора системи моніторингу завдяки досконалій технології виявлення змін.

 • Зони спеціального захисту : скануюча камера Leica BLK247 створює тривимірні цифрові рамки навколо певних областей, людей або об'єктів, включаючи рухомі. Наприклад, виявити людину, яка порушила безпечно допустиму дистанцію особливо цінних експонатів в музеї і негайно відреагувати сигналізацією або сповіщенням охорони. Система моніторингу експлуатації та обслуговування будівель і виявлення загроз безпеки в режимі реального часу.

 • Cигналізація: датчик BLK247 забезпечує миттєву комунікацію зі спеціалістами служби охорони! Немає необхідності постійно спостерігати за матрицею екранів із зображеннями з камер безпеки або інтелектуальними інструментальними панелями будинку - BLK247 буде попереджати вас про всі зміни, очікуваних або несподіваних.

 • Інтелектуальне прийняття рішень : може визначити різницю між нерухомими і рухомими об'єктами, наприклад, виявити людину, яка на ходу залишає свій чемодан. Потужні обчислювальні можливості і штучна нейронна мережа (ШНМ) в сенсорі BLK247 зможуть точно ідентифікувати цю ситуацію і негайно повідомити службу охорони.

 • Безперервна надійна робота 24/7 : віртуальний патруль ніколи не потребує відпочинку, його не можна поранити або ненадовго відвернути увагу. Інтелектуальна камера спостереження BLK247 працює від Ethernet, завжди увімкнена і безперервно сканує навколишній простір цілодобово, без перерв.


Загрози хуліганства, актів вандалізму, терористичних атак, несанкціонованого проникнення сторонніх осіб на закриті об'єкти, умисне нанесення шкоди здоров'ю людей і майну. Інтелектуальна камера для відеоаналізу Leica BLK247 покликана допомогти професійним службам охорони в питаннях забезпечення моніторингу зони інтересу без використання системи моніторів відеоспостереження з безліччю осередків, ефективність якої знижується при використанні безлічі точок спостереження і в кінці тривалої робочої зміни.

Особливості BLK247:

 • 24-мегапіксельна двухкамерная система: інтегрована система відеоспостереження, що складається з двох RGB камер по 12 Мп кожна. Огляд більше половини півсфери з вбудованим сховищем послідовностей відзнятого матеріалу.

 • Виявлення вимірювань в просторі за допомогою LiDAR: безперервне сканування забезпечує точність на рівні лазерного сканування (LiDAR). Скануюча камера BLK247 відстежує і попереджає користувачів про фізичні зміни, що відбуваються в режимі реального часу.

 • 4 термальних камери: розташовані навколо датчика LiDAR, вбудовані термальні камери доповнюють Leica BLK247 чутливої мультиспектрального системою візуалізації для визначення точних температурних вимірювань.

 • Технологія Edge Computing і Штучний Інтелект (ІІ): всі операції BLK247 відбуваються всередині пристрою без використання хмарних обчислень або додаткового обладнання для обробки даних на сервері.

 • Компактний і безшумний: легкий і компактний прилад з легкістю кріпиться до стіни або до стелі. Працює тихо. Живлення приладу здійснюється по Ethernet через єдиний кабель CAT5. Підходить до застарілої back-end системі.

 • Високочутлива інтелектуальна система безпеки: технологія об'єднання сенсорів high-end системи машинного зору, термальної системи і системи лазерного сканування LiDAR в SMART камері Leica BLK247 забезпечує надійне 3D-покриття і працює на вашу безпеку.

Характеристики

Загальні характеристики
Тип інструменту Інтелектуальна, скануюча камера відеоспостереження

Відгуки покупців

Для даного товару ніхто не залишив відгук.
Залишити свій відгук

ім'я:

E-mail:

Оцінка:

Повідомлення:

Повторіть цифри:


Супутні товари
 • Leica BLK3D
  3D лазерний далекомір з віртуальною рулеткою і стереокамерой
  228 000 грн.
 • Leica BLK2GO
  Портативний ручний лазерний 3D сканер
 • Leica BLK360
  Лазерний 3D сканер
  851 200 грн.
 • Leica RTC360
  Лазерний сканер
 • Leica ScanStation P40
  Високоточний лазерний 3D сканер
 • Leica Pegasus:Backpack
  Мобільна скануюча система (рюкзак)
 • Leica Pegasus:Two
  Мобільна скануюча система
Телефонуйте!
Залишилися питання?
Телефонуйте!

+38 (057) 728-22-50

+38 (067) 715-27-37

+38 (095) 402-90-02

+38 (044) 494-28-09

Чи не додзвонилися?
Замовте зворотний дзвінок
У вашому кошику
Корзина пуста