Навігаційний геодезичний центр - Офіційний представник Leica в Україні

Програмне забезпечення Leica Cyclone

  • Leica Geosystems Leica Cyclone
Під замовлення

Данний товар доступен тільки під замовлення

Хочете дізнатись ціну, замовити пристрій,
або у вас виникли питання?
Зачекайте, йде завантаження......

Телефонуйте з усіх питань, пов'язаних з цим товаром, за телефонами:

Харків

Тел./факс: +38 (057) 728-22-50
Тел.: +38 (067) 715-27-37

Київ

Тел./факс: +38 (044) 494-28-09
Тел.: +38 (095) 402-90-02
Про доставку:
  • Самовивіз із офісу
  • Доставка по Україні послугами Нової Пошти
Про оплату:
  • Банківський переказ
  • Електронні платіжні системи

Опис

Leica Cyclone - програмний комплекс для обробки лазерного сканування

Програмне забезпечення відіграє надзвичайно важливу роль у швидкій і ефективній обробці хмар точок, отриманих в результаті лазерних зйомок з високою роздільною здатністю. Leica Cyclone включає повний набір програмних модулів для найбільш зручної обробки хмар точок.

Cyclone - це набір програмних модулів Leica HDS, який вважається багатьма фахівцями, які працюють в області лазерного сканування, справжнім стандартом для вирішення завдань сканування, візуалізації, вимірювання, побудови тривимірних моделей і креслень, аналізу даних і представлення результату в традиційній формі або для вирішення інших завдань . Із застосуванням модуля Cyclone CloudWorx процес навчання зводиться до вивчення використання тривимірних хмар точок в програмних комплексах САПР.

Етапи обробки хмар точок в Cyclone.

Cyclone - програмний комплекс, який надає досить широкий набір засобів для різних варіантів обробки тривимірних даних лазерного сканування в інженерії, геодезії, будівництві та інших областях застосування.

Всеосяжна повнота тривимірних хмар точок є основною перевагою в порівнянні з іншими джерелами геометричної інформації. Унікальна архітектура програми Cyclone заснована на об'єктно-орієнтованій базі даних, що працює за технологією Клієнт / Сервер. Це технологія надає найвищу швидкість відображення даних при обробці проєктів лазерного сканування. Програма Cyclone дає можливість ефективно управляти даними лазерного сканування, при цьому зберігається прозорість обслуговування бази даних, тобто не потрібні будь-які спеціальні знання з управління баз даних. Всі дані - хмари точок, зображення, прив'язка, результати зрівнювання, вимірювання, моделі об'єктів і багато іншого зберігаються в одному файлі. Тим самим немає необхідності перезаписувати або пересилати інформацію з одного модуля в інший і т.д.

Технологія Клієнт / Сервер дозволяє одночасно працювати до 10 фахівцям над одним проєктом. Для прискорення роботи можна перейти в однокористувацький режим. Тим самим збільшення швидкості відображення і обробки масивів точок становить до 2-4 разів.

Модулі для вибору необхідної конфігурації системи

Cyclone складаються з окремих модулів, вбудованих в єдину програмну оболонку. Різні модулі призначені для вирішення окремих завдань загального процесу обробки даних тривимірного лазерного сканування.

Cyclone-SCAN – управління сканером.

Cyclone-SCAN - це модуль для управління роботою сканера HDS2500, HDS3000 або HDS4500. Користувач може налаштовувати щільність сканування, фільтрацію даних, створювати власні макроси, сканувати і автоматично розпізнавати плоскі і сферичні візирні цілі Leica Geosystems HDS. При функціональному багатстві працювати з Cyclone-SCAN дуже легко через простий і зрозумілий інтерфейс.

Cyclone-REGISTER – урівнювання хмар точок.

У Cyclone-REGISTER є всі функції для швидкого і точного урівнювання хмар точок, зроблених з різних точок зйомки. Cyclone-REGISTER автоматично розпізнає стандартні візирні марки Leica Geosystems HDS, а також пов'язує скани за характерними сполучними точками без візирних марок. Це дає можливість оптимального розподілу кількості точок стояння і візирних марок і економить час роботи в полі і в офісі.

Cyclone-MODEL - вимірювання, моделювання, креслення та ін.

Цей модуль дає можливість обробляти хмари точок, перетворюючи їх в об'єкти для експорту та імпорту в програми САПР. Cyclone-MODEL - це найпотужніша в області обробки тривимірних лазерних вимірювань, найбільш повна і автоматизована програма, що складається з засобів вимірювання, моделювання геометричних об'єктів для інженерних вишукувань, геодезії, архітектури, будівництва та багато чого іншого.

Cyclone-Survey - спрощена система обробки хмар точок.

Cyclone-SURVEY надає топографам можливість швидко створювати картографічні матеріали по хмарі точок за допомогою функції Cyclone Virtual Surveyor ™. Потужні функції побудови комплексних топографічних моделей з оптимізацією тривимірних поверхонь. Cyclone-SURVEY - це зменшений набір функцій Cyclone-MODEL, призначений для топографічних задач.


Cyclone-VIEWER и VIEWER PRO.

Cyclone-VIEWER Pro це програма призначена тільки для візуалізації і вимірювань. Всі функції візуалізації і вимірювань за даними тривимірного лазерного сканування без необхідності мати повну ліцензію Cyclone. Це можливість поширювати ваші бази даних Cyclone користувачам, які не мають Cyclone-MODEL.

Cyclone-SERVER - організація роботи клієнт-сервер.

Cyclone-SERVER розширює можливості обробки. Комп'ютери з клієнтськими ліцензіями Cyclone-REGISTER, MODEL, SURVEY, VIEWER або Cyclone CloudWorx для AutoCAD і MicroStation можуть одночасно працювати з однією базою даних і мати доступ до хмар точок, зображень і моделям об'єктів. SERVER підвищує продуктивність праці і зменшує тимчасові витрати, коли необхідно обробляти великі, складні проєкти

COE (Cyclone Object Exchange) - обмін даними.

Ефективне рішення для двонаправленого обміну даними. Cyclone ™ Object Exchange (COE) Data Transfer - це безкоштовна програмна утиліта для обміну даними між Cyclone і AutoCAD (2000 або новіший) і MicroStation (SE, / J і V8).

Зовнішні плагіни

  • Cyclone CloudWorx для AutoCAD - програма, що дозволяє отримати величезні переваги при обробці 3D хмар точок в широко поширеному середовищі САПР

  • Leica CloudWorx для SmartPlant® Review - потужне багатоцільове рішення для використання даних тривимірного лазерного сканування безпосередньо в програмному комплексі Intergraph SmartPlant® Review.

  • Leica CloudWorx для AVEVA PDMS - програмний модуль, вбудований в потужну оболонку програм AVEVA PDMS. Leica CloudWorx для PDMS дозволяє обробляти тривимірні хмари точок безпосередньо в PDMS.

Прикріплені матеріали

Характеристики

Відгуки покупців

Для даного товару ніхто не залишив відгук.
Залишити свій відгук

ім'я:

E-mail:

Оцінка:

Повідомлення:

Повторіть цифри:


Супутні товари
Зв’яжіться з нами!

Виникли питання?

Напишіть нам
У вашому кошику
Корзина пуста
Зачекайте
Триває завантаження данних...