Навігаційний геодезичний центр - Офіційний представник Leica в Україні

Топографо-батиметричний лідар Leica Chiroptera 4X

 • Leica Geosystems Leica Chiroptera 4X
Під замовлення
Зачекайте, йде завантаження......

Телефонуйте з усіх питань, пов'язаних з цим товаром, за телефонами:

Харків

Тел./факс: +38 (057) 728-22-50
Тел.: +38 (067) 715-27-37

Київ

Тел./факс: +38 (044) 494-28-09
Тел.: +38 (095) 402-90-02
Про доставку:
 • Самовивіз із офісу
 • Доставка по Україні послугами Нової Пошти
Про оплату:
 • Банківський переказ
 • Електронні платіжні системи

Опис

Leica Chiroptera 4X - батиметрична і топографічний лідар

Лідар Leica Chiroptera 4X - це високоефективний бортовий датчик LiDAR від Leica Geosystems для топографічного і батиметричного сканування з високою роздільною здатністю, що дозволяє проводити батиметричну зйомку підводного рельєфу до глибини 25 м. Chiroptera 4X розроблений для задоволення зростаючої потреби наукової спільноти для досліджень геології і геоморфології в зборі якісних, деталізованих, високоточних даних, необхідних для моніторингу навколишнього середовища і зйомки мілководних морських районів водних об'єктів і водних об'єктів.

Значний приріст продуктивності

Завдяки інноваційній технології сканування зі збільшеною в 4 рази щільністю хмари точок, в порівнянні з попередніми версіями батиметричних лідарів, Leica Chiroptera 4X забезпечує приріст продуктивності більш ніж на 50% без втрати якості й точності даних!

Інтелектуальний радар для батиметричної зйомки

На сьогоднішній день Chiroptera 4X, в технічному аспекті, вельми просунута лідарна система. Гібрид LiDAR Leica Chiroptera 4X сканує зі швидкістю 140 000 точок в секунду в батиметричному каналі та 500 000 точок в секунду в топографічному каналі, що робить його ідеальним інструментом для безшовної зйомки морського узбережжя і суші. Система включає також 80-мегапіксельну камеру середнього формату Leica RCD30 для створення кольорових RGB хмар точок.

Вище точність, менше терміни

 • Безшовне тривимірне лазерне сканування землі (LiDAR) суші і прибережних зон, з реєстрацією повного хвильового сигналу в обох каналах;

 • Ефективний збір даних за допомогою багатопроменевого сонара в особливо небезпечних зонах повільних руйнувань;

 • Найбільша глибина проникнення лазерного променя серед конкуруючих систем;

 • Простий збір топографічної (опис рельєфу землі) і батиметричної інформації (опис морського дна) для точного моніторингу навколишнього середовища;

 • Економія часу на післяобробку за допомогою інтелектуальної автоматичної корекції даних з урахуванням показників заломлення води;

 • Лідар Leica Chiroptera 4X легко оновлюється до глибоководної батиметричної системи LiDAR HawkEye 4X.


Батиметричні карти

Батиметричний лідар Leica Chiroptera 4X дозволяє здійснювати гідрографічні зйомки відповідно до стандарту S-44. Забезпечує високу повноту даних, скануючи поверхню в "сліпих" зонах за допомогою похилого (oblique) LiDAR та формує безшовні хмари точок, здійснючи як топозйомку, так і батиметричну (підводну) зйомку з максимальним проникненням на глибину до 25 м в умовах навіть замутненої води.

Прибережний моніторинг

Ця високоефективна лідарна система підтримує інженерно-геологічний прибережний моніторинг шельфу морів і русла річок, а також геоморфологічний моніторинг ерозії грунтів. Отримані дані допомагають провести повне обстеження території, класифікувати морське / річкове дно і субстрат, надаючи дані про відбивну здатність поверхні й інтенсивність розвитку ерозійних процесів.

Дослідження річок і внутрішніх вод

Leica Chiroptera 4X надає актуальні дані для картографування, прогнозування і моделювання повеней - важливі протипаводкові заходи щодо захисту житлових районів і об'єктів інфраструктури, розташованих поблизу внутрішніх вод, що особливо актуально для західних (в басейнах річок Карпат) і центральних регіонів України (басейни річок Дніпро, Десна).

Моніторинг навколишнього середовища

Цифрова батиметрія проводиться з метою моніторингу навколишнього середовища. Картографування та класифікації підводної рослинності і середовища проживання підводної фауни дозволяє проводить наукові дослідження аквакультури, екології океанів / морів / внутрішніх вод і гідродинаміки водних об'єктів.


Характеристики

Відгуки покупців

Для даного товару ніхто не залишив відгук.
Залишити свій відгук

ім'я:

E-mail:

Оцінка:

Повідомлення:

Повторіть цифри:

Модифікації

Супутні товари
Телефонуйте!
Залишилися питання?
Телефонуйте!

+38 (057) 728-22-50

+38 (067) 715-27-37

+38 (095) 402-90-02

+38 (044) 494-28-09

Чи не додзвонилися?
Замовте зворотний дзвінок
У вашому кошику
Корзина пуста