Навігаційний геодезичний центр - Офіційний представник Leica в Україні

GNSS - комплект Leica GS16 + Leica GS07 (Base+Rover)

Сертифікація УкрСЕПРО
 • GNSS-комплект Leica GS16 + Leica GS07 (фото)
 • GPS/GNSS aнтенна Leica GS16 Viva (фото)
 • Leica GS16: интерфейс пользователя (фото)
 • GPS/GNSS aнтенна Leica GS07 (фото)
 • Leica GS07: интерфейс пользователя (фото)
 • Геодезический контроллер Leica CS20 (фото)
 • Контроллер Leica CS20: интерфейсы (фото)
 • База Leica GS16 и Leica Captivate (фото)
 • Базовый GPS/GNSS приемник Leica GS16 (фото)
 • Сервисное обслуживание GPS/GNSS Leica GS07 (фото)
 • Leica GS07 RTK ровер (фото)
 • Leica CS20 и Leica GS16 с доп. функцией ровера (фото)
GNSS-комплект Leica GS16 + Leica GS07 (фото)
GPS/GNSS aнтенна Leica GS16 Viva (фото)
Leica GS16: интерфейс пользователя (фото)
GPS/GNSS aнтенна Leica GS07 (фото)
Leica GS07: интерфейс пользователя (фото)
Геодезический контроллер Leica CS20 (фото)
Контроллер Leica CS20: интерфейсы (фото)
База Leica GS16 и Leica Captivate (фото)
Базовый GPS/GNSS приемник Leica GS16 (фото)
Сервисное обслуживание GPS/GNSS Leica GS07 (фото)
Leica GS07 RTK ровер (фото)
Leica CS20 и Leica GS16 с доп. функцией ровера (фото)
Під замовлення

Короткий опис:

Leica GS07 + Leica GS16 - GPS / GNSS комплект на базі ПЗ Leica Captivate. Технології: RTKplus, SmartCheck, SmartTrack, SmartLink, SmartLink Fill. Можливість прийому сигналів систем: GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou, SBAS. Базовий мультичастотний приймач: Leica GS16, 555 каналів, надійність даних 99.99%, частота позиціонування 5Гц / 20Гц, 0.93 кг, IP68. Роверний RTK приймач: Leica GS07, 320 каналів, надійність даних 99.95%, частота позиціонування 5Гц, 0.7 кг, IP68. Контролер: Leica CS20. Потужний і сучасний комплект ГНСС для геодезичних вимірювань в складних умовах!

Данний товар доступен тільки під замовлення

Хочете дізнатись ціну, замовити пристрій,
або у вас виникли питання?
Зачекайте, йде завантаження......

Телефонуйте з усіх питань, пов'язаних з цим товаром, за телефонами:

Харків

Тел./факс: +38 (057) 728-22-50
Тел.: +38 (067) 715-27-37

Київ

Тел./факс: +38 (044) 494-28-09
Тел.: +38 (095) 402-90-02
Про доставку:
 • Самовивіз із офісу
 • Доставка по Україні послугами Нової Пошти
Про оплату:
 • Банківський переказ
 • Електронні платіжні системи

Опис

Leica GS16 + Leica GS07 (BASE+ROVER) - високоточний GNSS комплект

Геодезичний RTK ровер Leica GS07 об'єднує в собі легкість, компактність і точність сучасної GNSS антени, а високоточний ГНСС приймач Leica GS16 серії Viva - підходить для вирішення інженерно-геодезичних задач будь-якої складності. GNSS комплект, що складається з приймача GS16 в якості бази і GS07 як ровера - це оптимальне рішення, для забезпечення дійсно надійних результатів, в умовах відсутності якісного GSM покриття.

Доступний RTK ровер з великими можливостями

Leica GS07 - це самий мініатюрний і доступний ГНСС прилад швейцарського виробництва компанії Leica Geosystems. Час ініціалізації приймача Leica GS07 для отримання надійних результатів складає всього 6 секунд. Вага антени становить 0.70 кг, а вага стандартного RTK ровера з контролером на вісі - 2.7 кг. GS07 має високий ступінь захисту від вологи і пилу відповідно до стандарту IP68, а також витримує падіння з висоти 2 м на тверду поверхню. Смарт-антена GS07 з польовим геодезичним контролером Leica CS20 - це надійність і високу якість результатів вашої роботи!

Завдяки платі на 320 каналів, можливості підтримки GNSS систем GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou, QZSS, а також частоті позиціонування 5 Гц, прилад дозволяє проводити вимірювання в режимі RTK з досить високою точністю.

З технологією RTKplus приймач автоматично розпізнає аналізує і адаптується до змін умов навколишнього середовища при скачках RTK зв'язку, при змін ситуації з перешкодами для отримання стабільного сигналу, а також при зміні впливу многолучевости. Leica GS07 паралельно відстежує велика кількість сигналів і "на льоту" здійснює вибір найкращих.

Завдяки технології SmartTrack, Leica GS07 відстежує сигнали всіх супутників активованих GNSS систем і використовує всі їхні сигнали, гарантуючи низький рівень шуму, що дозволяє проводити вимірювання навіть в районах з сильно обмеженим обрієм.

Технологія SmartCheck відповідає за те, що ваш прилад оцінює і постійно перевіряє RTK рішення, забезпечуючи високу надійність даних на рівні 99.95%. GPS/GNSS ровер Leica GS07 автоматично робить постійні незалежні перевірки ініціалізації в фоновому режимі, умовно, двічі вимірюючи точки без вашої участі.

 

Геодезичний супутниковий приймач для максимальної надійності вимірювань

Легкий, високочутливий, самонавчального приймач Leica GS16 створений для роботи в найважчих умовах. Прилад працює на базі нової потужної GNSS плати на 555 каналів. Завдяки даній платі, GS16 є приладом з перспективою на майбутнє, оскільки гарантує прийом всіх діючих і планованих GNSS сигналів (всіх сигналів системи BeiDou і частково Galileo), забезпечує прийом більшої кількості сигналів в кожну епоху вимірювання і дозволяє отримувати фіксований, надійне рішення. Придбання даного приймача виправдовує інвестиції в нього на десятиліття вперед!

Leica Viva GS16 c технологією Leica SmartTrack відстежує сигнали всіх супутників GPS, ГЛОНАСС, BeiDou, Galileo і використовує всі їхні сигнали, гарантуючи низький рівень шуму, що дозволяє проводити вимірювання навіть в районах з сильно обмеженим обрієм. Неправильні результати вимірювань можуть мати дуже погані наслідки. Ліс, міська щільна забудова, робота в гірських районах - переборна перешкода для отримання фіксованого рішення. З приймачем GS16 Leica ви можете довіряти даним приймача, отримуючи високу продуктивність використання!

Також перевагою супутникового геодезичного приймача Leica GS16 є нове широкосмугове НВК (UHF) радіо. Ширина радіо-каналу збільшена на 50%, що дозволяє передавати поправки з частотою 1 Гц, в разі використання більш 30 супутників одночасно для більш надійного позиціонування. Нова UHF технологія забезпечує безперебійну роботу по радіо-каналу і після 2020 р.

Leica GS16 з функцією ровера

У зоні хорошого GSM покриття, при наявності розблокованою функції ровера, ви також завжди можете зняти ваш GS16 зі штатива, встановити його на віху, підключити до нього контролер і відчути всі переваги використання його в якості ровера, працюючи в режимі RTK.

Завдяки технології RTKplus приймач Leica GS16 здійснює автоматизований адаптивний вибір доступних супутників. З технологією SmartCheck ровер здійснює безперервну перевірку RTK рішення, забезпечуючи надійність отриманих даних 99.99%.

З технологією SmartLink ви отримуєте сантиметровий рівень точності при втраті RTK сигнали, замінюючи RTK до 10 хвилин. 2D при використанні даної технології не перевищують 5 см. Leica GS16 гарантує високо стабільну роботу і найкращу позиціонування в найскладніших умовах.

 

Польовий контролер CS20 з Leica Captivate

Для роботи з GNSS комплектом Leica GS16 + Leica GS07 (база + ровер) ви можете вибрати для себе польовий геодезичний контролер серії Leica CS20 під управлінням ПЗ Captivate від Leica Geosystems. Контролер СS20 має яскравий і міцним дисплеєм з діагоналлю 5", зручною QWERTY клавіатурою і ергономічним корпусом. Даний контролер відмінно лежить в руці і дуже зручний для тривалої роботи. Захищений за стандартом IP68 і витримує падіння з висоти 1.2 м.

Крім цього, вибираючи контролер Leica CS20 LTE Disto з камерою і вбудованим лазерним далекоміром, ви отримуєте унікальне рішення для визначення координат недоступних точок. Якщо ситуація не дозволяє геодезисту розмістити RTK приймач на вісі в деякій точці, її завжди можна виміряти віддалено, використовуючи контролер з цифровим видошукачем для точного наведення.

Унікальне програмне забезпечення Leica Captivate поєднує в собі можливість роботи з даними в режимі 3D. Будь-які виміряні дані - точки, лінії і скани (наприклад, отримані за допомогою скануючого тахеометра Leica MS60 високоточної серії Nova) і проєктні дані - CAD креслення або ЦММ, а також поточне розташування приймача можна переглянути в режимі 2D або 3D у всіх додатках, що дозволяє інженеру - геодезисту бути впевненим у своїй роботі і, наприклад, контролювати себе в виносі в натуру.

Роботи в 3D - це повноцінне використання інформації про об'єкт, оскільки впевненість у своїй роботі в полі - це, в свою чергу, знижені ризики появи помилок і ймовірність повторних дорогих повернень на об'єкт для їх виправлення.

Варіанти застосування GNSS з Leica Captivate:

 • Створення знімальної основи;

 • GNSS зйомка;

 • Винесення в натуру;

 • Обчислення обсягів;

 • Базова лінія (винос в натуру і зйомка);

 • Розбивка будівельної сітки;

 • Кодування;

 • Спеціальні програми для будівництва доріг;

 • Моніторинг.

Обмін даними між вашими приладами з ПЗ Leica Infinity

Професійне офісне ПЗ Leica Infinity дозволяє проводити обмін (імпорт і експорт) даними між усіма вашими приладами Leica Geosystems, в незалежності від виду геодезичних робіт: будь то GNSS зйомка, тахеометри або високоточне нівелювання з цифровим нівеліром серії Leica LS. Камеральна обробка польових даних різного роду ще ніколи не була такою простою і зручною. Всі ваші прилади працюють в тандемі, для отримання найточніших результатів в стислі терміни. Infinity - модульне програмне забезпечення, що дозволяє опціонально скласти можливості софта спеціально під ваші завдання, додаючи за потребою нові модулі і не переплачуючи за непотрібні функції.

Прикріплені матеріали

Характеристики

Точність
Точність 2D (статика) 3 мм + 0.5 ppm
Точність 3D (статика) 5 мм + 0.5 ppm* / 6 мм + 0.5 ppm**
Точність 2D (RTK) 8 мм + 0.5 ppm (мережеве)* / 10 мм + 0.5 ppm (мережеве)
Точність 3D (RTK) 15 мм + 0.5 ppm (мережеве)* / 20 мм + 0.5 ppm (мережеве)
Час ініціалізації 4 c* / 6 с**
Супутникові технології
Канали (кількість) 555* / 320**
Супутникові системи GPS, Glonass, Galileo, Beidou, QZSS, NavlC L53, SBAS
Відстежувані сигнали GPS (L1, L2, L2C, L5), Glonass (L1, L2, L2C*, L32), BeiDou (B1, B2, B32), Galileo (E1, E5a, E5b, Alt-BOC, E6), QZSS (L1, L2, L5, L6*, LEX2**), NavIC L5, SBAS (WAAS, EGNOS, MSAS, GAGAN), L-band*
Технології, які підтримуються RTK, RTKplus, SmartCheck, SmartTrack, SmartLink*, SmartLink fill*
Загальні
Рівень захисту IP68
Вага 0.93* кг / 0.70** кг
Запис даних Знімна microSD карта, 8 Гб. Необроблені дані Leica GNSS і дані RINEX до 5 Гц - 20 * Гц
Робоча температура -40° .. +65°С
Температура зберігання -40° .. +80°С
Розміри Діаметр і висота антени: 190 і 90 * мм, 186 і 71 ** м
Інтерфейс антени Кнопка вмикання / вимикання і функціональна кнопка, 7 світлодіодів стану * / Кнопка вмикання / вимикання, 3 світлодіода стану **
Внутрішнє живлення Змінна літій-іонна батарея (2.6 Аг / 7.4 В)
Зовнішнє живлення Номінальна напруга 12 В постійного струму, діапазон 10.5 - 28 В постійного струму
Інтерфейси
Порти зв'язку Lemo: USB і серійний RS232. Bluetooth v2.00
Протоколи обміну даними з RTK Leica, Leica 4G, CMR, CMR+, RTCM 2.2, 2.3, 3.0, 3.1, 3.2 MSM. NMEA 0183 V 4.00 і Запатентований Leica. Мережа RTK: VRS, FKP, iMAX, MAC (RTCM SC 104)
Вбудовані модеми 3.75G GSM/UMTS/CDMA, радіомодем
Можливість підключення зовнішніх модемів GSM/GPRS/UMTS/CDMA та модем УВЧ/ОВЧ
Коментар
* Параметр для Leica GS16
** Параметр для Leica GS07

Відгуки покупців

1 березня 2024 г.

Валентин

Той самий випадок коли у комплекті все бездоганно. О'бєктивно краще рішення
Залишити свій відгук

ім'я:

E-mail:

Оцінка:

Повідомлення:

Повторіть цифри:


Супутні товари
Зв’яжіться з нами!

Виникли питання?

Напишіть нам
У вашому кошику
Корзина пуста
Зачекайте
Триває завантаження данних...