Навігаційний геодезичний центр - Офіційний представник Leica в Україні

Програмне забезпечення Leica Spider

 • Leica Geosystems Leica Spider
 • Spider_4
 • Spider_5
Spider_4
Spider_5
Під замовлення
Зачекайте, йде завантаження......

Телефонуйте з усіх питань, пов'язаних з цим товаром, за телефонами:

Харків

Тел./факс: +38 (057) 728-22-50
Тел.: +38 (067) 715-27-37

Київ

Тел./факс: +38 (044) 494-28-09
Тел.: +38 (095) 402-90-02
Про доставку:
 • Самовивіз із офісу
 • Доставка по Україні послугами Нової Пошти
Про оплату:
 • Банківський переказ
 • Електронні платіжні системи

Опис

Spider - встановлює стандарт для окремих станцій і мереж базових GPS / GNSS станцій

GPS Spider - це інтегрований пакет програмного забезпечення для контролю і управління, як окремими станціями, так і мережами базових станцій. GPS Spider є модульною, нарощуваною системою, в якій втілені передові рішення для постійно діючих високоточних мереж RTK (SpiderNET), централізованого поширення даних, можливістю управління даними, а також збору і обробки даних. Станьте професійним провайдером, використовуючи кращі рішення для ваших завдань, завдяки GPS Spider.

Для всіх типів приймачів

GNSS-приймачі Leica Geosystems ідеально інтегровані на роботу з програмним забезпеченням GPS Spider. Підтримується робота і з іншими типами приймачів.

Нарощуйте відповідно до Ваших потреб

Програмне забезпечення GPS Spider комплектується згідно Вашим поточним потребам. При виникненні потреби в додаткових функціях, вони можуть бути легко додані. GPS Spider також дозволяє розширювати вашу мережу при виникненні необхідності покриття додаткових областей. Таким чином, GPS Spider дозволяє вирішувати завдання будь-якого ступеня складності в міру їх виникнення.

GPS SpiderNet - переміщення відповідно до Стандарту

Використання мережі постійно діючих базових станцій в регіоні або країні позбавляє Вас від створення мереж згущення і установки польового базового приймача в зоні робіт. Використання GPS SpiderNET для аналізу мережі в режимі реального часу і обліку похибок моделювання забезпечує високоточні і поліпшені робочі характеристики RTK по всій мережі, навіть з великими відстанями між станціями. Мережеві поправки можуть бути використані як основні згідно з новим стандартом RTCM V3.0 за допомогою Майстра додаткових мережевих корекцій, який повністю інтегрований в технологію Leica MAX і i-MAX.

Спільне використання програм безперервної обробки мережі GPS SpiderNET і Leica MAX Майстер додаткових мережевих корекцій, дозволяє збільшити надійність вимірювань в режимі RTK при охопленні великих областей мінімальним числом базових станцій - це ідеальна ситуація для отримання найкращих результатів! Використовуючи тахеометр Leica SmartStation, ви так само отримуєте додаткові можливості останньої мережевої RTK технології.

Моніторинг природних і штучних об'єктів

GPS Spider також пропонує у ваше розпорядження зручні інструменти для застосування GPS при моніторингу в реальному режимі часу природних і штучних об'єктів. З новим розширеним централізованим RTK позиціонуванням, досягається сантиметровий рівень точності координат станції, які можуть бути використані для аналізу в режимі реального часу. Ефективні алгоритми обробки, використовують легендарну технологію Leica SmartCheck, гарантують точне і достовірне визначення положення, використовуючи одночастотні GPS вимірювання так само успішно, як і двочастотні.

Характеристики

Відгуки покупців

Для даного товару ніхто не залишив відгук.
Залишити свій відгук

ім'я:

E-mail:

Оцінка:

Повідомлення:

Повторіть цифри:


Супутні товари
 • Leica GeoMos
  Програмне забезпечення
 • Leica AR25
  Пасивна GPS / GNSS антена для базової станції
 • Leica AR20
  Пасивна GPS / GNSS антена для базової станції
 • Leica AR10
  Пасивна GPS / GNSS антена для базової станції
 • Leica GR50
  Базова станція
Телефонуйте!
Залишилися питання?
Телефонуйте!

+38 (057) 728-22-50

+38 (067) 715-27-37

+38 (095) 402-90-02

+38 (044) 494-28-09

Чи не додзвонилися?
Замовте зворотний дзвінок
У вашому кошику
Корзина пуста