Навігаційний геодезичний центр - Офіційний представник Leica в Україні

Програмне забезпечення Leica Geo Office

 • Leica Geosystems Leica Geo Office
Під замовлення

Короткий опис:

Програмний комплекс Leica Geo Office забезпечує все необхідне для управління, візуалізації, обробки, імпорту та експорту даних вимірювань, зібраних за допомогою GPS / ГЛОНАСС приймачів, електронних тахеометрів та нівелірів.
Зачекайте, йде завантаження......

Телефонуйте з усіх питань, пов'язаних з цим товаром, за телефонами:

Харків

Тел./факс: +38 (057) 728-22-50
Тел.: +38 (067) 715-27-37

Київ

Тел./факс: +38 (044) 494-28-09
Тел.: +38 (095) 402-90-02
Про доставку:
 • Самовивіз із офісу
 • Доставка по Україні послугами Нової Пошти
Про оплату:
 • Банківський переказ
 • Електронні платіжні системи

Опис

Leica Geo Office - потужне ПЗ для обробки геодезичних вимірювань

Програмний комплекс Leica Geo Office забезпечує все необхідне для управління, візуалізації, обробки, імпорту та експорту даних вимірювань, зібраних за допомогою GPS / ГЛОНАСС приймачів, електронних тахеометрів та нівелірів.

Цей програмний комплекс є модульним, що дозволяє "збирати" його саме з такими можливостями, які Вам потрібні, і розширювати їх в подальшому при необхідності.

Управління даними:

Різні компоненти управління даними проекту, системи координат, супутникові антени, шаблони для створення звітів і багато іншого роблять логічними все перетворення і гранично простими ваші звітні матеріали.

Імпорт даних можна здійснювати з карт пам'яті CompactFlash, безпосередньо з інструментів, а також з текстових файлових або через мережу Internet. Експорт результатів разом з кодами і атрибутами точок, ліній та інших об'єктів можна виконувати в будь-які програми CAD, GIS та інші картографічні системи.

Створення кодового листа, диспетчер даних, редактор форматів і завантажувач оновлення вбудованого ПО-ось основні засоби для GPS-приймачів, тахеометрів і нівелірів. Потужні, прості у використанні, що настроюються для будь-якого завдання.

Різні графічні інструменти та інші допоміжні функції дають можливість редагування будь-якої точки, лінії і т.п.

Постійний контроль якості на всіх етапах роботи для будь-яких елементів. Якщо точка виміряна неодноразово, то її координати усереднюються.

Заснований на HTML - форматі генератор звітів дозволяє швидко налаштувати вигляд і вибрати найнеобхідніші дані.

Пост-обробка L1

Програмний пакет для обробки геодезичних вимірювань LEICA Geo Office (L1) забезпечує все необхідне для управління, візуалізації, обробки, імпорту та експорту даних вимірювань, зібраних за допомогою GPS-приймачів, електронних тахеометрів та нівелірів.

Аналіз і обробка даних здійснюється окремо або спільно. Програма заснована на інтуїтивному графічному інтерфейсі Windows з багатозадачного середовищем, що робить її дуже простий у вивченні і використанні. Всі компоненти програми LEICA Geo Office мають схожий вигляд і легко взаємодіють один з одним. Дані супутникових приймачів, електронних тахеометрів та нівелірів управляються одноманітно за допомогою стандартизованих програмних функцій та єдиного потоку даних. Вбудована система допомоги містить необхідні інструкції, корисну інформацію, поради щодо застосування програми і буде допомагати вам на кожному кроці.

LEICA Geo Office (L1) містить наступні функції:

 • Управління даними;

 • Настроюється імпорт і експорт даних;

 • Засоби для GPS, TPS і нівелірів;

 • Візуалізація та редагування;

 • Просте створення звітів;

 • L1-обробка;

 • Кодовий ключ захисту з прив'язкою до ПК.

Пост-обробка L1 для Viva Uno

Програмний пакет для обробки геодезичних вимірювань LEICA Geo Office (L1) Viva Uno забезпечує все необхідне для управління, візуалізації, обробки, імпорту та експорту даних вимірювань, зібраних за допомогою GPS-приймачів Viva Uno. Аналіз і обробка даних здійснюється окремо або спільно. Програма заснована на інтуїтивному графічному інтерфейсі Windows з багатозадачного середовищем, що робить її дуже простий у вивченні і використанні.

Всі компоненти програми LEICA Geo Office мають схожий вигляд і легко взаємодіють один з одним. Дані супутникових приймачів, електронних тахеометрів та нівелірів управляються одноманітно за допомогою стандартизованих програмних функцій та єдиного потоку даних. Вбудована система допомоги містить необхідні інструкції, корисну інформацію, поради щодо застосування програми і буде допомагати вам на кожному кроці.

LEICA Geo Office (L1) Viva Uno містить наступні функції:

 • Управління даними;

 • Настроюється імпорт і експорт даних;

 • Засоби для GPS, TPS і нівелірів;

 • Візуалізація і редагування;

 • Просте створення звітів;

 • L1-обробка;

 • Кодовий ключ захисту з прив'язкою до ПК.

Пост-обробка L1/L2

Програмний пакет для обробки геодезичних вимірювань LEICA Geo Office (L1 / L2) забезпечує все необхідне для управління, візуалізації, обробки, імпорту та експорту даних вимірювань, зібраних за допомогою GPS приймачів, електронних тахеометрів та нівелірів.

Аналіз і обробка даних здійснюється окремо або спільно. Програма заснована на інтуїтивному графічному інтерфейсі Windows з багатозадачного середовищем, що робить її дуже простий у вивченні і використанні.

Всі компоненти програми LEICA Geo Office мають схожий вигляд і легко взаємодіють один з одним. Дані супутникових приймачів, електронних тахеометрів та нівелірів управляються одноманітно за допомогою стандартизованих програмних функцій та єдиного потоку даних. Вбудована система допомоги містить необхідні інструкції, корисну інформацію, поради щодо застосування програми і буде допомагати вам на кожному кроці.

LEICA Geo Office (L1/L2) містить наступні функції:

 • Управління даними;

 • Настроюється імпорт і експорт даних;

 • Засоби для GNSS, TPS і нівелірів;

 • Візуалізація та редагування;

 • Просте створення звітів;

 • Кодовий ключ захисту з прив'язкою до ПК;

 • Пост-обробка GPS (L1 / L2): кодові і фазові вимірювання.

Цей модуль обробляє всі типи "сирих" даних GPS. Одне з основних додатків - класична обробка базових ліній в геодезичних опорних мережах. Модуль також використовується для визначення точок траєкторій на періоди відсутності радіомодемного зв'язку, коли RTK поправки не передавалися. Крім перевірки цілісності в момент проведення самих вимірювань за допомогою GPS1200 або приладів серії SmartWorx Viva користувач може контролювати весь процес обробки поста в LEICA Geo Office - що і як повинно бути оброблено. Для обчислення базових ліній можна використовувати стандартні параметри, щоб провести весь процес в повністю автоматизованому режимі. Для критичних ліній або спеціальних досліджень обробка може бути проведена вручну. Цей режим дуже хороший для досвідчених користувачів, які можуть створити свої власні настройки і сценарії обробки даних. Диспетчер результатів містить безліч графічних засобів для аналізу та створення звітів, які дозволяють більш детально розглянути отриманий результат перед його остаточною записом в файл.

Обробка L2: оновлення для L1 версії

Опція для програмного пакета LEICA Geo Office для поновлення до обробки даних GPS (L1 / L2) забезпечує все необхідне для управління, візуалізації, обробки, імпорту та експорту даних вимірювань, зібраних за допомогою GPS (L1 / L2) приймачів. Опціональний модуль встановлюється додатково до базової версії.

Цей модуль обробляє всі типи "сирих" даних GPS (L1 / L2). Одне з основних додатків - класична обробка базових ліній в геодезичних опорних мережах. Модуль також використовується для визначення точок траєкторій на періоди відсутності радіомодемного зв'язку, коли RTK поправки не передавалися. Крім перевірки цілісності в момент проведення самих вимірювань за допомогою GPS1200 або приладів серії SmartWorx Viva користувач може контролювати весь процес обробки поста в LEICA Geo Office - що і як повинно бути оброблено. Для обчислення базових ліній можна використовувати стандартні параметри, щоб провести весь процес в повністю автоматизованому режимі. Для критичних ліній або спеціальних досліджень обробка може бути проведена вручну. Цей режим дуже хороший для досвідчених користувачів, які можуть створити свої власні настройки і сценарії обробки даних. Диспетчер результатів містить безліч графічних засобів для аналізу та створення звітів, які дозволяють більш детально розглянути отриманий результат перед його остаточною записом в файл.

Аналіз і обробка даних нівелювання

Опція для програмного пакета LEICA Geo Office для обробки і аналізу даних нівелювання забезпечує все необхідне для управління, візуалізації, обробки, імпорту та експорту даних вимірювань, зібраних за допомогою нівелірів. Опціональний модуль встановлюється додатково до базової версії.

Візуалізація всіх даних нівелірних ходу на одній сторінці. Вибір налаштувань обробки та зрівняння ходів проводиться швидко і автоматично. За допомогою Диспетчера результатів можна проаналізувати отримані результати і згенерувати загальний звіт щодо вирівнювання. Потім отримані дані можна зберегти або експортувати в необхідний формат.

Аналіз і обробка даних тахеометрії

Опція для програмного пакета LEICA Geo Office для обробки і аналізу даних тахеометричної с'емкіобеспечівает все необхідне для управління, візуалізації, обробки, імпорту та експорту даних вимірювань, зібраних за допомогою тахеометрів. Опціональний модуль встановлюється додатково до базової версії.

Візуалізація всіх даних тахеометрического ходу на одній сторінці. Вибір налаштувань обробки та зрівняння ходів проводиться швидко і автоматично. За допомогою Диспетчера результатів можна проаналізувати отримані результати і згенерувати загальний звіт щодо вирівнювання. Потім отримані дані можна зберегти або експортувати в необхідний формат.

Імпорт в форматі RINEX

Опція для програмного пакета LEICA Geo Office для імпорту в форматі RINEX забезпечує все необхідне дляімпорта і експорту даних вимірювань, зібраних за допомогою GPS / ГЛОНАСС приймачів. Опціональний модуль встановлюється додатково до базової версії.

Модуль дозволить вам імпортувати для обробки в LEICA Geo Office виміри, отримані за допомогою GNSS приймачів інших виробників, в RINEX форматі (Receiver INdependant EXchange format), який став стандартним форматом обміну даними супутникових спостережень.

Обробка даних ГЛОНАСС

Опція для програмного пакета LEICA Geo Office для обробки даних ГЛОНАСС забезпечує все необхідне для управління, візуалізації, обробки, імпорту та експорту даних вимірювань, зібраних за допомогою ГЛОНАСС приймачів.

Опціональний модуль встановлюється додатково до базової і версії L1 / L2.

Цей модуль обробляє всі типи "сирих" даних ГЛОНАСС. Одне з основних додатків - класична обробка базових ліній в геодезичних опорних мережах. Модуль також використовується для визначення точок траєкторій на періоди відсутності радіомодемного зв'язку, коли RTK поправки не передавалися. Крім перевірки цілісності в момент проведення самих вимірювань за допомогою GPS1200 або приладів серії SmartWorx Viva користувач може контролювати весь процес обробки поста в LEICA Geo Office - що і як повинно бути оброблено. Для обчислення базових ліній можна використовувати стандартні параметри, щоб провести весь процес в повністю автоматизованому режимі. Для критичних ліній або спеціальних досліджень обробка може бути проведена вручну. Цей режим дуже хороший для досвідчених користувачів, які можуть створити свої власні настройки і сценарії обробки даних. Диспетчер результатів містить безліч графічних засобів для аналізу та створення звітів, які дозволяють більш детально розглянути отриманий результат перед його остаточною записом в файл.

Поверхні і обсяги

Опція для програмного пакета LEICA Geo Officeдля обчислення обсягів за наявними поверхнях забезпечує все необхідне для візуалізації, за допомогою GPS / ГЛОНАСС приймачів, електронних тахеометрів та нівелірів.

Опціональний модуль встановлюється додатково до базової, GG і L1 / L2 версіями.

Після вказівки характерних ліній, модель автоматично оновлюється. Відображення поверхонь як в плоскому, так і в об'ємному вигляді має масу графічних можливостей. Використовуючи модуль Поверхні і обсяги, Ви зможете обчислити обсяги між двома поверхнями або обсяг, укладений між поверхнею і площиною. LGO дає можливість Вам комплексно управляти моделями рельєфу. При внесенні змін до координати, все поверхні і обсяги негайно перебудовуються.

Трансформація

Опціональний модуль встановлюється додатково до базової версії.

У пакеті є повний набір бібліотек і функцій щодо визначення систем координат та перетворенню з однієї системи в іншу: бібліотеки еліпсоїдів, проекцій і моделей геоїда, а також шість різних методів перетворення дають вам великі можливості вибору технології трансформування для найкращої обробки вашого проекту. Перетворення еліпсоїдальних висот в ортометричною і навпаки з використанням імпортованих і призначених для користувача моделей геоїда. Спеціальна можливість LEICA Geo Office - це підтримка специфічних локальних систем координат, які засновані на параметрах перетворення з WGS84 або ПЗ-90 в локальну систему координат. У модулі перетворення координат ви можете працювати в будь-якій системі координат, WGS84, ПЗ-90 або локальній, і перетворювати координати з однієї системи в іншу.

Зрівняння 1D

Опція для програмного пакета LEICA Geo Office для зрівнювання мереж і планів (1D) забезпечує все необхідне для управління, візуалізації, обробки, імпорту та експорту даних вимірювань, зібраних за допомогою GPS / ГЛОНАСС приймачів, електронних тахеометрів та нівелірів.

Опціональний модуль встановлюється додатково до базової версії.

Модуль урівнювання мереж дозволяє вам комбінувати усі типи даних, отриманих від різних інструментів - GNSS-приймачів, TPS (тахеометрів) і нівелірів, або, навпаки, зрівняти їх окремо за методом найменших квадратів для пошуку найкращого рішення та перевірки суміщення з вже відомими координатами контрольних точок . Потужна статична відбраковування дозволяє знаходити грубі помилки і прорахунки. Модуль урівнювання мереж базується на програмному ядрі MOVE3 з вбудованими строгими алгоритмами врівноваження. Програма зрівнює супутникові мережі, тахеометричні мережі, а також нівелірні мережі висотного обгрунтування. Зрівняння може бути як окремим по типу мережі, так і спільним. Ще одна перевага модуля зрівнювання мереж - це можливість створити і аналізувати майбутню мережу для оцінки її подальшого застосування до виходу в поле, закладки пунктів і виконання вимірювань.

Зрівняння 3D

Опція для програмного пакета LEICA Geo Office для зрівнювання мереж і планів (3D) забезпечує все необхідне для управління, візуалізації, обробки, імпорту та експорту даних вимірювань, зібраних за допомогою GPS / ГЛОНАСС приймачів, електронних тахеометрів та нівелірів.

Опціональний модуль встановлюється додатково до базової версії.

Модуль урівнювання мереж дозволяє вам комбінувати усі типи даних, отриманих від різних інструментів - GNSS-приймачів, TPS (тахеометрів) і нівелірів, або, навпаки, зрівняти їх окремо за методом найменших квадратів для пошуку найкращого рішення та перевірки суміщення з вже відомими координатами контрольних точок . Потужна статична відбраковування дозволяє знаходити грубі помилки і прорахунки. Модуль урівнювання мереж базується на програмному ядрі MOVE3 з вбудованими строгими алгоритмами врівноваження. Програма зрівнює тривимірні супутникові мережі, двовимірні і тривимірні тахеометричні мережі, а також нівелірні мережі висотного обгрунтування. Зрівняння може бути як окремим по типу мережі, так і спільним. Ще одна перевага модуля зрівнювання мереж - це можливість створити і аналізувати майбутню мережу для оцінки її подальшого застосування до виходу в поле, закладки пунктів і виконання вимірювань.

Оновлення версії зрівнювання 1D до зрівнювання 3D

Опція для програмного пакета LEICA Geo Office для оновлення пакету Уравнивание 1D до можливостей зрівнювання 3D Опциональний модуль встановлюється додатково до версії зрівнювання 3D

Модуль урівнювання мереж дозволяє вам комбінувати усі типи даних, отриманих від різних інструментів - GNSS-приймачів, TPS (тахеометрів) і нівелірів, або, навпаки, зрівняти їх окремо за методом найменших квадратів для пошуку найкращого рішення та перевірки суміщення з вже відомими координатами контрольних точок . Потужна статична відбраковування дозволяє знаходити грубі помилки і прорахунки. Модуль урівнювання мереж базується на програмному ядрі MOVE3 з вбудованими строгими алгоритмами врівноваження. Програма зрівнює тривимірні супутникові мережі, двовимірні і тривимірні тахеометричні мережі, а також нівелірні мережі висотного обгрунтування. Зрівняння може бути як окремим по типу мережі, так і спільним. Ще одна перевага модуля зрівнювання мереж - це можливість створити і аналізувати майбутню мережу для оцінки її подальшого застосування до виходу в поле, закладки пунктів і виконання вимірювань.

Експорт даних в GIS / CAD форматах

Опція для програмного пакета LEICA Geo Officeдля експорту даних в GIS / CAD форматах забезпечує все необхідне для управління, візуалізації, обробки вимірювань, зібраних за допомогою GPS / ГЛОНАСС приймачів, електронних тахеометрів та нівелірів. Опціональний модуль встановлюється додатково до базової версії.

Даний модуль дозволяє витягти точки, включаючи тематичні коди, з проекту LEICA Geo Office і сформувати файли в форматах AutoCAD DWG, MicroStation DGN, MapInfo MIF або DXF, які можуть бути імпортовані в будь-яку геоінформаційних систем (ГІС).


Характеристики

Відгуки покупців

Для даного товару ніхто не залишив відгук.
Залишити свій відгук

ім'я:

E-mail:

Оцінка:

Повідомлення:

Повторіть цифри:

Модифікації

Супутні товари
Телефонуйте!
Залишилися питання?
Телефонуйте!

+38 (057) 728-22-50

+38 (067) 715-27-37

+38 (095) 402-90-02

+38 (044) 494-28-09

Чи не додзвонилися?
Замовте зворотний дзвінок
У вашому кошику
Корзина пуста