Навігаційний геодезичний центр - Офіційний представник Leica в Україні

Плагін Leica CloudWorx

 • Leica Geosystems Leica CloudWorx
 • Leica Geosystems Leica CloudWorx
 • Leica Geosystems Leica CloudWorx
Під замовлення
Зачекайте, йде завантаження......

Телефонуйте з усіх питань, пов'язаних з цим товаром, за телефонами:

Харків

Тел./факс: +38 (057) 728-22-50
Тел.: +38 (067) 715-27-37

Київ

Тел./факс: +38 (044) 494-28-09
Тел.: +38 (095) 402-90-02
Про доставку:
 • Самовивіз із офісу
 • Доставка по Україні послугами Нової Пошти
Про оплату:
 • Банківський переказ
 • Електронні платіжні системи

Опис

Leica CloudWorx - програмна надбудова для обробки даних лазерного сканування

Плагін Leica CloudWorx дозволяє вам ефективно працювати з даними лазерного сканування безпосередньо в обраній вами САПР. Завдяки чому всі звичні інструменти і команди залишаються доступними для роботи з хмарою точок. Крім того, використовуючи плагін CloudWorx, перед вами відкриваються нові можливості в роботі з даними лазерного сканування у вигляді додаткових інструментів:

 • Прискорення побудови 2D креслення

 • 3D моделювання об'єктів і поверхонь

 • Розширення можливостей робочого процесу

 • Підвищення рівня моделювання

 • Спрощення моделювання в контексті і багато іншого

Спеціальні інструменти моделювання дозволяють:

 • Здійснювати побудову трубопроводу, металевих конструкцій в напівавтоматичному режимі

 • Проводити аналіз відповідності проэктної моделі і хмари точок (as-built) і багато іншого

Плагін Leica CloudWorx доступний для широкого спектру додатків:

1 - Leica CloudWorx Ultimate - універсальний плагін

Leica CloudWorx Ultimate забезпечує швидкість, масштабованість і спрощення використання CloudWorx, стосовно всіх ваших САПР, на основі всього однієї ліцензії. Тепер ви можете отримати доступ до CloudWorx для AutoCAD, MultiWorx для AutoCAD, CloudWorx для MicroStation, PDMS, Revit і Navisworks відразу, завдяки чому ви зможете підвищити свою ефективність і продуктивність.

 • Збільшення швидкості роботи: Підвищуйте швидкість і ефективність вашої роботи, використовуючи відразу декілька САПР та виконуйте завдання значно швидше. Більше немає необхідності використовувати декілька форматів даних або турбуватися про покупку додаткових ліцензій для кожного програмного продукту. Ви можете легко працювати на всіх ваших САПР, створюючи креслення і моделі, виконувати перевірку конструкцій або виконувати дизайн все з тією ж моделлю. Крім того, поєднуючи роботу Jet Stream і CloudWorx, ви збільшуєте свою продуктивність, особливо при роботі з багатомільйонними хмарами точок.

 • Масштаб робіт: Немає жодних обмежень. Обробляйте проєкти і хмари точок будь-якого розміру у всіх підтримуваних CAD-системах. Складання звітів і передача даних по проєктам клієнта стає простіше, завдяки використанню єдиної ліцензії на всі продукти САПР.

 • Простота у використанні: Не вимагає ніякої спеціальної установки. CloudWorx Ultimate працює з усіма існуючими плагінами CloudWorx, це дозволить вам працювати з великими даними з Cyclone і JetStream безпосередньо в програмах, уникаючи великої кількості операцій експорту / імпорту.

2 - Leica CloudWorx для AutoCAD

Leica CloudWorx for AutoCAD є найефективнішим і популярним плагіном при роботі з даними лазерного сканування в AutoCAD. Вам доступні звичні інструменти, що дозволяє спростити навчання роботи з хмарами точок. Ви можете створювати точні 2D креслення і 3D моделі, перевіряти відповідності створеної моделі і реальних умов об'єкта.

Особливості та переваги використання:
 • Додаткові джерела даних: Cyclone, JetЅtream або ReCap.

 • Робота в AutoCAD можлива з хмарою точок, отриманого з будь-якого лазерного сканера або 3D-сенсора.

 • CloudWorx дозволяє зменшити потребу в тривалих процесах експорту / імпорту форматів хмар точок.

 • Можливість працювати набагато швидше з великим обсягом даних лазерного сканування, а так само здійснювати з ними різні маніпуляції.

 • Інструмент QuickSlice дозволяє користувачам швидко нарізати і орієнтувати хмара точок.

 • Інструмент Auto-Fit Polyline дозволяє користувачам швидко вставляти 2D-лінії і дуги в хмару точок за допомогою одного, двох або трьох точок вибору; в поєднанні з QuickSlice (інструмент для створення перетинів хмари) отримуємо можливість побудови креслень безпосередньо в хмарі точок і на потрібній висоті.

 • Інструмент Orthoimage дозволяє створювати зображення в форматах: GeoTIFF, PNG, JPEG, GIF і BMP.

 • Автоматична орієнтація системи координат по хмарі точок.

 • Збереження налаштувань середовища проєкту.

Спільна робота c Leica JetStream для AutoCAD

Потужна платформа Leica JetStream забезпечує неперевершений приріст продуктивності при спільному використанні з плагіном CloudWorx в середовищі САПР. Завдяки миттєвому завантаженні і безперервному рендерингу всіх точок, більше немає зупинок в процесі і «регенерації хмари» навіть з мільярдами точок. Використання JetStream в CloudWorx для AutoCAD продемонструє переваги економії часу і витрат.3 - Leica CloudWorx для Revit

Leica CloudWorx for Revit - це проривний плагін для ефективного використання в роботі даних лазерного сканування безпосередньо в середовищі Revit. З його допомогою стає значно простіше створювати моделі існуючих будівель, і стежити за відповідністю будівництва проєкту. А ,оскільки, Revit є одним з найпопулярніших програмних продуктів, заточених під роботу з BIM, практично на всіх його етапах включаючи модернізацію, будівництво та експлуатацію, а також управління активами протягом усього життєвого циклу будівлі, з плагіном Leica CloudWorx хмара точок буде завжди доступною в звичному для вас середовищі і на будь-якій стадії реалізації проєкту. Завдяки використанню знайомого інтерфейсу та інструментів Revit, навчання роботі з хмарами точок значно спрощується. Поєднуючи плагін Leica CloudWorx з потужним програмним продуктом Leica Cyclone і новим «движком» Leica JetStream, що збільшує швидкість обробки багатотисячні хмар точок, дозволяють візуалізувати і створювати моделі BIM. Користувачі отримують всі переваги високопродуктивних додатків по роботі з хмарами точок безпосередньо в середовищі Revit. Додаткові інструменти в CloudWorx for Revit забезпечують напівавтоматичне моделювання по хмарі точок сталевих конструкцій, фланців труб, а також розміщення стін, підлог, елементів конструкцій. CloudWorx for Revit дозволяє безпосередньо імпортувати моделі COE з Cyclone і / або експортувати моделі Revit як COE.

Особливості та переваги:
 • Додаткові джерела даних Cyclone, JetЅtream або ReCap.

 • Робота в Revit можлива з хмарою точок, отриманою з будь-якого лазерного сканера або 3D-сенсора.

 • CloudWorx дозволяє зменшити потребу в тривалих процесах експорту / імпорту форматів хмар точок.

 • Можливість працювати набагато швидше з великим обсягом даних лазерного сканування, а так само здійснювати з ними різні маніпуляції.

 • Хмара точок є цілісним об'єктом, проте, кожна точка може бути задіяна в моделюванні (установка рівня по точці, висновок координат і ін.)

 • Можливість здійснювати напівавтоматичне моделювання по хмарі точок: розміщення сталевих конструкцій, фланців труб, а також розміщення стін, підлог. Всі елементи будуть відображені як сімейства Revit, при необхідності можна змінити приналежність деталі до іншого сімейства.

 • Можливість безпосередньо імпортувати моделі COE з Cyclone і / або експортувати моделі Revit як COE.

 • Clash Manager служить для виявлення невідповідностей моделі і хмари точок. Результат порівняння подається у вигляді таблиці, за допомогою якої можна виділити кожен елемент, що не задовольняє поставленому умові порівняння. Крім того, виправивши елемент, ви можете це відзначити в спеціальній рядку і більше не повертатися до нього, що дозволить орієнтуватися в моделі і виправити всі невідповідності, скоротивши час на виправлення помилок, особливо в великих проєктах. На додаток, можна отримати звіт про невідповідності у вигляді pdf файлу.

 • Установка робочих площин із хмари точок

 • Автоматично знаходити осьову лінію і діаметр труб, круглих каналів і колон

 • Збережені настройки середовища проєкту, що дозволить вам не турбуватися про те, щоб знову довантажувати хмару точок і вирізати заново частина об'єкта. Всі маніпуляції з хмарою збережуться в проєкті CloudWorx.

Спільна робота c Leica JetStream для Revit

Потужна платформа JetStream від Leica Geosystems забезпечує неперевершений приріст продуктивності при спільному використанні з плагіном CloudWorx в середовищі САПР. Завдяки миттєвому завантаженню і безперервному рендерингу всіх точок, весь час, більше немає зупинок в процесі і більше немає «регенерації хмари» навіть з мільярдами точок. Використання JetStream в CloudWorx for Revit продемонструє переваги економії часу і витрат.4 - Leica CloudWorx для Navisworks

Ефективне управління і перегляд даних лазерного сканування спільно з 3D-проєктами для архітектури, промисловості, цивільного планування і проєктів будівництва. Leica CloudWorx для Navisworks - це новий плагін, який забезпечує використання даних лазерного сканування безпосередньо в середовищі Navisworks. Користувачі використовують звичний інтерфейс програми і інструменти, що дозволяє спростити навчання роботи з хмарою точок. Leica CloudWorx, Leica Cyclone і нова платформа JetStream дозволяють користувачам ефективно візуалізувати і обробляти великі масиви даних хмар точок у вигляді віртуальної вбудованої моделі, перевіряти запропоновані проєкти на основі існуючих умов, виконувати аналіз на колізії конструкції і багато іншого ... все безпосередньо в середовищі Navisworks . Leica CloudWorx для Navisworks забезпечує візуалізацію хмар точок, що підвищує зручність у використанні даних лазерного сканування при створенні 3D моделей, а також підвищує продуктивність роботи.

Особливості та переваги:
 • Додаткові джерела даних Cyclone або JetЅtream.

 • Робота в Navisworks можлива з хмарою точок, отриманою з будь-якого лазерного сканера або 3D-сенсора, включаючи переносні, наземні, мобільні, БПЛА.

 • Маніпулювання і переміщення великих обсягів даних лазерного сканування відбувається набагато швидше, включаючи маніпуляції з самим хмарою: зрізи, перетину і limit-box.

 • CloudWorx дозволяє зменшити потребу в тривалих процесах експорту / імпорту форматів хмар точок.

 • Clash Manager служить для виявлення невідповідностей моделі і хмари точок. Результат порівняння подається у вигляді таблиці, за допомогою якої можна виділити кожен елемент, що не задовольняє поставленому умові порівняння. Крім того, виправивши елемент, ви можете це відзначити в спеціальній рядку і більше не повертатися до нього, що дозволить орієнтуватися в моделі і виправити всі невідповідності, скоротивши час на виправлення помилок, особливо в великих проєктах. На додаток, можна отримати звіт про невідповідності у вигляді pdf-файлу.

 • Поліпшення візуалізації хмар точок за допомогою управління відображення кольорів.

 • Збережені настройки середовища проєкту дозволить вам не турбуватися про те, щоб знову довантажувати хмара точок і «вирізати» знову частину об'єкта. Всі маніпуляції з хмарою збережуться в проєкті CloudWorx.

5 - Leica CloudWorx для MicroStation

Leica CloudWorx для MicroStation - это самое эффективное и популярное программное обеспечение для использования данных лазерного сканирования непосредственно в среде программного продукта MicroStation. Пользователи используют привычный интерфейс программы и инструменты, что позволяет упростить обучение работы с облаком точек. Leica CloudWorx и мощные Leica Cyclone, новейшая платформа Leica JetStream позволяют пользователям MicroStation эффективно визуализировать и обрабатывать большие наборы данных лазерного сканирования. Пользователи могут создавать точные 2D и 3D модели, соответствующие реальным объектам, проверять проєкты на соответствие в отношении существующих условий и т. д... все непосредственно в MicroStation.

Особенности и преимущества:
 • Инструмент Auto-Fit Polyline позволяет пользователям быстро вставлять 2D-линии и дуги в облако точек с помощью одного, двух или трех точек выбора; в сочетании с QuickSlice (инструмент для создания сечений облака) получаем возможность построения чертежей непосредственно в облаке точек и на нужной высоте.

 • Полуавтоматическое построение труб - для производственных объектов.

 • Точная проверка привязок и несоответствий.

 • Автоматическая ориентация UCS по облаку точек.

 • Инструменты по построению 2D-чертежей, полуавтоматического построение труб, фланцев, стальных конструкций (с возможностью выбора из каталога необходимой детали).

 • Clash Manager служит для обнаружения несоответствий модели и облака точек. Результат сравнения представляется в виде таблицы, с помощью которой можно выделить каждый элемент, не удовлетворяющий поставленному условию сравнения. Кроме того, исправив элемент, вы можете это отметить в специальной строке и больше не возвращаться к нему, что позволит ориентироваться в модели и исправить все несоответствия, сократив время на исправление ошибок, особенно в больших проєктах. В дополнение, можно получить отчет о несоответствиях в виде pdf-файла.

 • Дополнительные источники данных Cyclone или JetЅtream для визуализации многомиллионных облаков точек.6 - Leica CloudWorx для PDMS

Leica CloudWorx для PDMS - це плагін для ефективного використання хмар точок, отриманих з будь-якого лазерного сканера або 3D-сенсора, безпосередньо в середовищі PDMS. Користувачі працюють в знайомому інтерфейсі програми, що дозволяє спростити навчання роботи з хмарою точок. Leica CloudWorx і Leica Cyclone, а також нова платформа Leica JetStream дозволяють користувачам PDMS ефективно візуалізувати і працювати з великими обсягами даних лазерного сканування. Користувачі отримують повну, точну інформацію за коштами лазерному скануванні, яка допоможе придумати новий дизайн, перевірити створені проєкти щодо існуючих умов, створити вбудовані моделі, виконати аналіз на колізії та багато іншого безпосередньо в PDMS.

Особливості та переваги:
 • Можливість обміну 3D-об'єктами між Cyclone і PDMS

 • Швидка обробка даних сканування

 • Інструменти для роботи з відображенням хмари точок.

 • Автоматичне визначення центральної осі труб

 • Точна перевірка прив'язок і невідповідностей

 • Прямі вимірювання по хмарі точок

 • Розрахований на багато користувачів одночасний доступ до даних

 • Підтримує дані з будь-якого лазерного сканера

 • Додаткові джерела даних Cyclone або JetЅtream

7 - Leica CloudWorx для SmartPlant

Надбудова CloudWorx для програмної платформи SmartPlant Review - це потужна комбінація, що дозволяє виконувати моделювання промислових об'єктів, не покидаючи вашого офісу! Лазерне сканування пропонує найбільш точний, повний і економічний спосіб збору та роботи з отриманою інформацією для існуючих об'єктів. CloudWorx для SmartPlant Review - перше рішення для роботи з хмарами точок, яке забезпечує користувачам Intergraph зручність і додаткову цінність роботи з інтегрованими даними лазерного сканування безпосередньо в самому SmartPlant Review.

Особливості та переваги:
 • CloudWorx простий в освоєнні і використанні

 • Доступні інструменти, що дозволяють проводити вимірювання безпосередньо з хмари точок

 • Швидка, точна, повна візуалізація на основі даних лазерного сканування

 • Перевірка конструкцій на відповідність проєкту по хмарі точок

 • Можливість роботи з великим обсягом даних лазерного сканування і моделлю одночасно

 • Високоякісна візуалізація і навігація по хмарі в реальному часі

 • Clash Manager служить для виявлення невідповідностей моделі і хмари точок. Результат порівняння подається у вигляді таблиці, за допомогою якої можна виділити кожен елемент, що не задовольняє поставленому умові порівняння. Крім того, виправивши елемент, ви можете це відзначити в спеціальній рядку і більше не повертатися до нього, що дозволить орієнтуватися в моделі і виправити всі невідповідності, скоротивши час на виправлення помилок, особливо в великих проєктах. На додаток, можна отримати звіт про невідповідності у вигляді pdf-файлу

 • Регулювання відображення хмари точок в кольорі: інтенсивності, істинному кольорі (за умови фотографування сканером), відтінках сірого (будь-якого іншого відтінку)

 • Різноманітність інструментів відображення (Limit box manager, fences, sections, slices)

 • Можливість відстежувати історію виносу об'єкта в натуру (стадії будівництва, архів даних)

Характеристики

Відгуки покупців

Для даного товару ніхто не залишив відгук.
Залишити свій відгук

ім'я:

E-mail:

Оцінка:

Повідомлення:

Повторіть цифри:


Супутні товари
Телефонуйте!
Залишилися питання?
Телефонуйте!

+38 (057) 728-22-50

+38 (067) 715-27-37

+38 (095) 402-90-02

+38 (044) 494-28-09

Чи не додзвонилися?
Замовте зворотний дзвінок
У вашому кошику
Корзина пуста