Навігаційний геодезичний центр - Офіційний представник Leica в Україні

Програмне забезпечення Leica JetStream

  • Leica JetStream
Під замовлення

Короткий опис:

JetStream – ефективна інтеграція хмари точок!
Зачекайте, йде завантаження......

Телефонуйте з усіх питань, пов'язаних з цим товаром, за телефонами:

Харків

Тел./факс: +38 (057) 728-22-50
Тел.: +38 (067) 715-27-37

Київ

Тел./факс: +38 (044) 494-28-09
Тел.: +38 (095) 402-90-02
Про доставку:
  • Самовивіз із офісу
  • Доставка по Україні послугами Нової Пошти
Про оплату:
  • Банківський переказ
  • Електронні платіжні системи

Опис

Leica JetStream - ефективна інтеграція даних лазерного сканування

Програмне забезпечення JetStream спростить доступ до даних лазерного сканування і дозволить в виконати рендеринг. Ваша компанія починає використання дані лазерного сканування в середовищі САПР? Вам необхідно інтегрувати хмару точок в звичне для вас робоче середовище, але виникли проблеми з такою реалізацією?

Виняткові можливості відображення даних JetStream-а забезпечують ефективність, незрівнянну з будь-яким іншим вбудованим або додатковим плагіном, що дозволяє вашій команді бути більш продуктивною і забезпечувати максимальну рентабельність інвестицій для вас і ваших клієнтів.

Потужна оптимізація роботи з хмарою точок

Багато системи САПР погано виконують інтеграцію хмари точок і навіть стають практично непридатними для використання їх в роботі з великим об'ємом даних. Багато досвідчених користувачів САПР пручаються освоєнню нових, незнайомих процесів, що виникають при роботі з хмарою точок, що обмежує можливості вашої організації ефективно і повністю використовувати всі можливі ресурси.

ПЗ Leica JetStream допоможе вирішити ці проблеми як ніхто інший! JetStream забезпечує безперешкодне використання даних лазерного сканування з їх миттєвим завантаженням і відображенням. Більше не буде витрачається час на очікування завантаження даних, тепер у вас є хмара точок з максимальною роздільною здатністю. Працюйте з хмарою точок в звичному для вас програмному продукті САПР, використовуючи всі його інструменти і використовуйте максимум можливостей технології обробки даних лазерного сканування!Доступ до проектів JetStream з CAD

Cyclone JetStream PUBLISHER - це перший крок в доступі до проектів JetStream з програми САПР. Цей модуль дозволяє зберігати дані з Cyclone на сервері JetStream Enterprise у вигляді проектів. Потім, безпосередньо в програмі САПР, здійснюється читання на основі плагіна Leica CloudWorx, збережених проектів JetStream.

Особливості та переваги Leica JetStream

  • Leica JetStream озабезпечує надшвидкісне відображення багатотисячного хмари точок. Навіть при переміщенні по хмарі його якість не змінюється.

  • Власні файли JetStream, створені за допомогою Cyclone JetStream PUBLISHER, сумісні з усіма версіями Leica CloudWorx і JetStream Viewer.

  • JetStream Viewer Portable – відмінний спосіб демонстрації даних клієнтам або потенційним клієнтам.

Принципи роботи JetStream

Після того, як ви створите файл в Leica Cyclone, він збережеться на вашому сервері JetStream Enterprise в відведеному для цього місці. Для роботи з цими проектами безпосередньо в самій програмі САПР, переходимо на вкладку CloudWorx і знаходимо іконку JetStream, запускаємо, і з вікна, що з'явилося вибираємо потрібний проект.

JetStream Viewer - ідеальний інструмент для завантаження проектів з JetStream. З його допомогою можна здійснювати перегляд даних, проводити вимірювання або створювати короткі відео. JetStream Viewer доступний у вигляді програмного забезпечення, яке безпосередньо з'єднується з сервером для безпосереднього завантаження хмар точок і здійснення з ним простих маніпуляцій. Крім того, з його допомогою можна передати дані замовнику і показати результати з усією наочністю.Характеристики

Відгуки покупців

Для даного товару ніхто не залишив відгук.
Залишити свій відгук

ім'я:

E-mail:

Оцінка:

Повідомлення:

Повторіть цифри:


Супутні товари
Телефонуйте!
Залишилися питання?
Телефонуйте!

+38 (057) 728-22-50

+38 (067) 715-27-37

+38 (095) 402-90-02

+38 (044) 494-28-09

Чи не додзвонилися?
Замовте зворотний дзвінок
У вашому кошику
Корзина пуста