Навігаційний геодезичний центр - Офіційний представник Leica в Україні

Портативний георадар IDS HYDRA-X

Новинка
 • IDS IDS HYDRA-X
 • IDS IDS HYDRA-X
Під замовлення

Короткий опис:

IDS Hydra-X - портативний георадар для моніторингу хвостосховища, стійкості бортів кар'єру, відкритих вугільних розрізів. Кут огляду горизонтальний 120 °, вертикальний 30 °. Дальність: 800 м. Точність: 0,1 мм. Ступінь пиловологозахисту: IP65.

Зачекайте, йде завантаження......

Телефонуйте з усіх питань, пов'язаних з цим товаром, за телефонами:

Харків

Тел./факс: +38 (057) 728-22-50
Тел.: +38 (067) 715-27-37

Київ

Тел./факс: +38 (044) 494-28-09
Тел.: +38 (095) 402-90-02
Про доставку:
 • Самовивіз із офісу
 • Доставка по Україні послугами Нової Пошти
Про оплату:
 • Банківський переказ
 • Електронні платіжні системи

Опис

IDS HYDRA-X - високоточний оперативний моніторинг в режимі реального часу

Портативний георадар HYDRA-X – це компактна, високоточна система оперативного моніторингу деформацій котлованів відкритих розробок родовищ корисних копалин, невеликих кар'єрів, вугільних розрізів і хвостосховищ. Даний радар відноситься до сімейства портативних SAR радарів IDS HYDRA на рівні з підземним георадаром IDS Hydra-U і радаром для моніторингу інфраструктури IDS Hydra-G . Може бути частиною вирішення FPM360: системи повного моніторингу кар'єра 360° + повна інтеграція з провідним в галузі ПЗ IDS GeoRadar IBIS Guardian - потужним програмним інструментом для інтерпретації даних радарів і візуалізації сигналів тривоги на початку насуваються небезпечних рухів схилу.Компанія IDS GeoRadar, як і компанія Leica Geosystems, є частиною холдингу Hexagon. IDS GeoRadar по праву вважається одним, із світових лідерів розробки і виробництва промислових моніторингових систем, заснованих на технологіях радарної інтерференції ArcSAR. Радарна високоточна система швидкого розгортання IDS HYDRA-X допоможе відстежувати і оцінювати ризики обвалення гірських виробок в режимі реального часу, попереджати про аваріїї, що насуваються з метою своєчасної евакуації людей і обладнання з небезпечних зон об'єкта.

Особливості радарної системи HYDRA-X для гірничодобувної галузі:

 • Безконтактна технологія : немає потрібна установка будь-яких марок на спостережуваному об'єкті.

 • Висока роздільна здатність : будуть виявлені найменші зміщення з точністю до міліметра.

 • Висока швидкість оновлення : достатньо 30 секунд для одного повного сканування.

 • Широке поле зору : в зоні моніторингу відслідковуються тисячі точок в реальному часі.

 • Результати на місці : миттєва обробка даних.

 • 3D-візуалізація : легка інтерпретація даних моніторингу.

 • Компактне рішення : легко встановлюється і переміщається з місця на місце.

 • Низькі експлуатаційні витрати : мінімальна кількість рухомих вузлів і низькопрофільна конструкція гарантує надійність при експлуатації навіть в найсуворіших умовах.

Моніторинг робочих бортів кар'єра

Гірський радар HYDRA-X забезпечує просторову роздільну здатність, в два рази перевершує будь-який інший радар для моніторингу нахилів, представлений на ринку. Георадар IDS HYDRA-X дозволяє здійснювати моніторинг нестабільних укосів уступів, схильних до зрушень. З максимальною дальністю сканування 800 метрів, контроль зон підвищеного ризику гірничої виробки можна здійснювати на безпечної дистанції.

Надійне рішення для точкового попередження критичних ситуацій

В процесі роботи інформація, одержувана від радарної системи HIDRA-X , оновлюється кожні 30 секунд, при цьому за допомогою геотехнічних датчиків автоматично виконується корекція даних при зміні навколишніх факторів (температура, вологість). Інфрачервона камера дозволяє візуально досліджувати область моніторингу в реальному часі; радарні дані накладаються на 3D-модель, побудовану вбудованим лазерним сенсором. Радар Hydra-X в реальному часі виконує обробку отриманих зсувів уздовж лінії візування і, в разі виявлення ризику, відбувається екстрене оповіщення. При цьому сигнали тривоги можуть з'являтися у вигляді спливаючих вікон у вікні програмного забезпечення, через електронну пошту, текстові SMS повідомлення й аудіовізуальної сирени. Навіть в разі раптового прискорення зрушень, люди негайно отримують попередження перебуваючи в польових умовах!

Компактне і автономне рішення

Портативний дизайн дозволяє з комфортом переміщати радар IDS HYDRA-X на легкому автомобілі. При цьому одна людина може керувати радаром для швидкого розгортання в критичних зонах кар'єра. Ще однією перевагою даного георадара є його низька споживана потужність. Так, георадар X портативної серії Hydra може поставлятися з комбінацією сонячних батарей і паливних елементів, забезпечуючи повну автономність системи з практично нульовим обслуговуванням протягом 2 місяців.

Моніторинг хвостосховища, котловану і вугільного розрізу

HYDRA-X являє собою ідеальне рішення для моніторингу невеликих кар'єрів і розкопок, де радіолокаційний моніторинг може сприяти оптимізації конструкції схилів і планування видобутку за рахунок поліпшення загального управління ризиками. Універсальність системи робить її ідеальним рішенням для локального тактичного моніторингу відвалів і робочих ділянок на вугільних розрізах.

Система HYDRA-X реєструє найменші зрушення з субміліметрової точністю на відстані до 800 м. Залежно від відстані до спостережуваного об'єкта змінюється і розмір осередку. Так, наприклад, на відстані 100 м розмір осередку становитиме 0.8 м х 0.2 м.

Характеристики

ИЗМЕРЕНИЯ
Поле зору 120 ° в плані, 30 ° по висоті
Діапазон роботи до 800 м
Точність 0.1 мм
ОБЩИЕ
Робоча температура -20°C .. +50 °C
Стандарт захисту IP65

Відгуки покупців

Для даного товару ніхто не залишив відгук.
Залишити свій відгук

ім'я:

E-mail:

Оцінка:

Повідомлення:

Повторіть цифри:

Модифікації

Супутні товари
Телефонуйте!
Залишилися питання?
Телефонуйте!

+38 (057) 728-22-50

+38 (067) 715-27-37

+38 (095) 402-90-02

+38 (044) 494-28-09

Чи не додзвонилися?
Замовте зворотний дзвінок
У вашому кошику
Корзина пуста