Навігаційний геодезичний центр - Офіційний представник Leica в Україні

Стаціонарний георадар IDS RockSpot

Новинка
 • IDS IDS RockSpot
 • IDS IDS RockSpot
Під замовлення

Короткий опис:

IDS Rockspot - стаціонарний радар для моніторингу безпеки 24/7 з метою попередження критичних подій в реальному часі.
Зачекайте, йде завантаження......

Телефонуйте з усіх питань, пов'язаних з цим товаром, за телефонами:

Харків

Тел./факс: +38 (057) 728-22-50
Тел.: +38 (067) 715-27-37

Київ

Тел./факс: +38 (044) 494-28-09
Тел.: +38 (095) 402-90-02
Про доставку:
 • Самовивіз із офісу
 • Доставка по Україні послугами Нової Пошти
Про оплату:
 • Банківський переказ
 • Електронні платіжні системи

Опис

IDS RockSpot - стаціонарний георадар для моніторингу і прогнозування обвалень в режимі реального часу

Створений спеціально для гірського виробництва, стаціонарний радар RockSpot італійської компанії IDS - це інноваційна радіолокаційна система, здатна виявляти, відстежувати і сповіщати про насуваються каменепад, лавини і обваленнях в реальному часі.

Стаціонарний гірський радар IDS RockSpot - це перше в галузі рішення, яке працює як "тривожна сигналізація". Цей маленький, але потужний радар встановлюють для безперервного моніторингу найбільш небезпечних секторів кар'єра. IDS RockSpot на великих відстанях розпізнає падаючі камені і осколки гірської породи найменших розмірів ще задовго до того, як їх побачить людське око. Для досягнення максимальної ефективності пристрою, обробка та аналіз даних виконується на місці. Кожне окреме подія обвалення, виявлене в режимі реального часу, аналізується і робочим бригадам видаються негайні оповіщення.Вся статистика обвалень і каменепадів записується в базу даних, що дозволяє аналізувати кожна така подія і створювати точну карту небезпечних зон. З функіціей раннього попередження, радарна установка RockSpot значно підвищує безпеку людей і цілісність дорогої техніки, виводячи рівень безпеки проведення робіт в кар'єрі на новий рівень.

RockSpot ніколи не спить і працює однаково надійно вдень і вночі. Сповіщення в режимі реального часу можуть бути гнучко налаштовані завдяки вдосконаленому алгоритму, який відрізняє руху каменів від інших рухомих об'єктів, таких як техніка, тварини і люди. Залежно від вимог, радар IDS RockSpot може бути підключений до локальної системі тривоги, а саме до сирени або інших пристроїв оповіщення, а також виробляти закриття дороги автоматичним шлагбаумом. Георадар стійкий до складних погодних умов, а його компактний і мінімалістичний дизайн дозволяє встановлювати систему скрізь!

Особливості та переваги радара IDS RockSpot

 • Стрім в реальному часі: Вбудована камера, яка забезпечує відео стрімінг контрольованого сектора, видимий для всіх підключених користувачів.

 • Низькі експлуатаційні витрати: Відсутність рухомих частин в конструкції радара, що значно знижує витрати на технічне обслуговування.

 • Автоматична прив'язка : Вбудований GNSS-приймач забезпечує автоматичну геоприв'язку обвалень. Всі рухи на схилах мають прив'язку і накладаються на карту кар'єра.

 • Працює в будь-яких погодних умовах : Міцна конструкція RockSpot стійка до снігу, дощу, пилу та іншим умовам навколишнього середовища, дозволяє працювати 24/7 в найсуворіших умовах і при температурах від - 40° до +55°С.

 • Потужне програмне забезпечення : Контроль радарної системи RockSpot здійснюється за допомогою веб-додатку GeoCloud з можливістю створення декількох користувачів з різними рівнями доступу до інформації. GeoCloud надає доступ до радарної карти зі статистикою та здійснює розсилку сповіщень і повідомлень по електронній пошті або SMS.

 • Покриття + дозвіл : Сектор спостереження з високою роздільною здатністю для одного радара IDS RockSpot становить 40° по вертикалі та 80° по горизонталі, може бути подвоєний шляхом встановлення іншого пристрою RockSpot в аналогічній конфігурації.

Характеристики

ИЗМЕРЕНИЯ
Поле зору 80 ° в плані, 40 ° по висоті
ОБЩИЕ
Робоча температура -40°C .. +55 °C
Стандарт захисту IP66

Відгуки покупців

Для даного товару ніхто не залишив відгук.
Залишити свій відгук

ім'я:

E-mail:

Оцінка:

Повідомлення:

Повторіть цифри:


Супутні товари
Телефонуйте!
Залишилися питання?
Телефонуйте!

+38 (057) 728-22-50

+38 (067) 715-27-37

+38 (095) 402-90-02

+38 (044) 494-28-09

Чи не додзвонилися?
Замовте зворотний дзвінок
У вашому кошику
Корзина пуста