Навігаційний геодезичний центр - Офіційний представник Leica в Україні

Мобільний георадар IDS IBIS-ArcSAR

Новинка
 • IDS IDS IBIS-ArcSAR
 • IDS IDS IBIS-ArcSAR
 • IDS IDS IBIS-ArcSAR
 • IDS IDS IBIS-ArcSAR
Під замовлення

Короткі характеристики

до 5 км або до 2.5 км
Діапазон роботи
0.1 мм
Точність
-20°C .. +55 °C
Робоча температура
IP66
Стандарт захисту
Зачекайте, йде завантаження......

Телефонуйте з усіх питань, пов'язаних з цим товаром, за телефонами:

Харків

Тел./факс: +38 (057) 728-22-50
Тел.: +38 (067) 715-27-37

Київ

Тел./факс: +38 (044) 494-28-09
Тел.: +38 (095) 402-90-02
Про доставку:
 • Самовивіз із офісу
 • Доставка по Україні послугами Нової Пошти
Про оплату:
 • Банківський переказ
 • Електронні платіжні системи

Опис

IDS IBIS-ArcSAR - високоточний моніторинг 360° в режимі реального часу

Буксируваний радіолокаційний комплекс IBIS-ArcSAR - це новітня розробка компанії IDS - перший і єдиний на сучасному ринку георадар, який забезпечує покриття 360°. Також система забезпечує найбільшу дальність - 5000 м і найшвидший час сканування (360° за 40 сек та 180° за 20 сек).

Комплекс IBIS-ArcSAR орієнтований на часті пересування по різних ділянках кар'єра. Захищене виконання гарантує надійну роботу при температурах від -20 °C до +55 °C, а також вбудований приймач ГНСС для автоматичної гео-прив'язки даних.


Моніторинг стабільності уступів на новому рівні

Унікальний досвід IDS Georadar в створенні радарів для моніторингу нахилів в черговий раз дозволив робити революцію створенням радарної системи нового покоління на базі технології ArcSAR. Георадар IDS IBIS-ArcSAR спроектований для швидкого розгортання, надійного забезпечення найвищих стандартів безпеки і впевненого управління ризиками. Будь то тактичний або стратегічний моніторинг, IBIS-ArcSAR демонструє неперевершену гнучкість і продуктивність для прийняття критично важливих рішень.

Високоякісні дані з зображеннями в реальному часі

IBIS-ArcSAR також перший по-справжньому тривимірний радар з синтезованою апертурою, що має багатоканальну антену і автоматичне побудову цифрового рельєфу місцевості. В системі застосована інтегрована панорамна камера з високою роздільною здатністю, що дає зображення бортів в реальному часі та негайну візуалізацію небезпечних зон. Висока якість даних гарантовано просунутим автоматичним алгоритмом поправок через метеоумови.

Переваги моделі

IBIS-ArcSAR володіє всіма перевагами георадарів виробництва італьянcкої компанії IDS GeoRadar (частина концерну Hexagon):

 • Моніторинг критичних зон. Одна система для тактичного і стратегічного моніторингу з повним покриттям в просторі та часу. Створення проєкту в один клік.

 • Повне покриття. Зона покриття 360° + дальність сканування 5000 м + найвищій просторовий дозвіл в 10 млн. пікселів - ці характеристики задають революційно високі стандарти в моніторингу критично небезпечних зон.

 • Довгостроковий моніторинг і планування. Раннє визначення повільних зсувів, автоматична інтеграція даних від тахеометров та приймачів ГНСС і просунутий інструментарій для геотехнічного аналізу.

 • Інформативний і доброзичливий інтерфейс. Удосконалена інтерпретація даних з зображеннями в HD-якості. Вбудований приймач ГНСС для автоматичної гео-прив'язки даних. Побудова цифрової моделі рельєфу в реальному часі.

 • Екологічно чисте енергопостачання. Гібридне електроживлення від вбудованих дізельгенератора, сонячних панелей та опціонного вітрогенератора забезпечує значне зниження споживання палива і витрат на тех. обслуговування дизель-генератора.

 • Високий КГТ і низькі витрати на ТО. Мінімум рухомих частин і низька висота гарантують надійну роботу в будь-яких суворих умовах і кліматичних зонах.

 • Надійні дані за будь-якої погоди. Найбільш просунутий на ринку алгоритм поправок через метеоумови дає найбільш чисті і точні дані для своєчасного оповіщення в реальному часі без втручання користувача. Дані в реальному часі доступні після другого сканування.

 • Повна інтеграція з FPM360 TrueVector. Інтеграція даних від різних джерел (радар IBIS, тахеометр, ГНСС приймач) в одному рішенні.

Георадар IBIS-ArcSAR, бесшовно інтегрований в середу Guardian FPM360, здатний значно розширити зони перекриття сигналів від декількох радарів IBIS, щоб використовувати унікальні можливості ПО TrueVector з його багатим геотехнічним інструментарієм. В одній гнучкій платформі інтегровані дані від радарів і тахеометрів, а також інструменти аналізу повільних зсувів без необхідності інвестувати в додаткове ПО.

Доступні модифікації:

Георадар IDS IBIS-ArcSAR об'єднав в собі дві модифікації, що відрізняються між собою по потужності, дальності сканування і щільності хмари даних.

 • Базова модель - IDS IBIS-ArcSAR Lite з максимальним радіусом сканування до 2.5 км, повним покриттям 360 за 4 хвилини і дозволом 5 млн пікселів для скана високого дозволу.

 • Найпотужніший геологічний радар - IDS IBIS-ArcSAR Performance з максимальним радіусом сканування до 5 км, повним покриттям 360 за 40 секунд і високою роздільною здатністю 10 млн пікселів для сканування високого дозволу.

Характеристики

ИЗМЕРЕНИЯ
Поле зору 360°
Діапазон роботи до 5 км або до 2.5 км
Точність 0.1 мм
ОБЩИЕ
Робоча температура -20°C .. +55 °C
Стандарт захисту IP66

Відгуки покупців

Для даного товару ніхто не залишив відгук.
Залишити свій відгук

ім'я:

E-mail:

Оцінка:

Повідомлення:

Повторіть цифри:


Супутні товари
Телефонуйте!
Залишилися питання?
Телефонуйте!

+38 (057) 728-22-50

+38 (067) 715-27-37

+38 (095) 402-90-02

+38 (044) 494-28-09

Чи не додзвонилися?
Замовте зворотний дзвінок
У вашому кошику
Корзина пуста