Навігаційний геодезичний центр - Офіційний представник Leica в Україні

Стаціонарний георадар IDS IBIS-FL

 • IDS IDS IBIS-FL
 • IDS IDS IBIS-FL
 • IDS IDS IBIS-FL
 • IDS IDS IBIS-FL
Під замовлення

Короткі характеристики

Від 10 до 4.5 км
Діапазон роботи
0.1 мм
Точність
-50°C .. +55 °C
Робоча температура
IP66
Стандарт захисту
Зачекайте, йде завантаження......

Телефонуйте з усіх питань, пов'язаних з цим товаром, за телефонами:

Харків

Тел./факс: +38 (057) 728-22-50
Тел.: +38 (067) 715-27-37

Київ

Тел./факс: +38 (044) 494-28-09
Тел.: +38 (095) 402-90-02
Про доставку:
 • Самовивіз із офісу
 • Доставка по Україні послугами Нової Пошти
Про оплату:
 • Банківський переказ
 • Електронні платіжні системи

Опис

IDS IBIS-FL - високоточний стаціонарний 2D моніторинг в режимі реального часу

Особливу важливість завдання проведення цілодобового безперервного моніторингу потенційно небезпечних об'єктів, необхідного для прогнозування і запобігання стихійним лихам, які можуть вплинути не тільки на цілісність дорогої техніки, а й на людські життя, важко переоцінити.

Статичний моніторинг переміщень місцевості (наприклад, нестійких схилів, зсувів, льодовиків) є профілюючим завданням, яке вже понад 10 років успішно реалізовує італійська компанія IDS GeoRadar, яка як і компанія Leica Geosystems, є частиною холдингу Hexagon. IDS GeoRadar по праву вважається одним, зі світових лідерів розробки та виробництва промислових моніторингових систем, заснованих на технологіях радарної інтерференції.

Стаціонарний інтерферометричний радар IDS IBIS-FL втілив в собі інноваційну технологію для 2D моніторингу деформацій і зсувів бортів кар'єра. Система працює на відстанях від 10 до 4.5 км, а найвище просторову роздільну здатність 0.5 м x 4.4 м на 1 км, забезпечує реєстрацію субміліметрових зрушень. Сканування зони охоплення здійснюється менш, ніж за 3 хвилини, незалежно від температури, вітру і ступеня природного освітлення місцевості.

Інтерферометричний SAR радар

Георадар IDS IBIS-FL, заснований на інтерферометрії з радіолокатором з синтезованою апертурою (SAR), дистанційно вимірює одночасне зміщення тисяч точок на великих площах без необхідності отримання безпосереднього доступу до спостережуваного схилу. З точністю до 0,1 мм радар IBIS-FL надає тимчасові ряди зміщення для кожної точки. Завдяки великій кількості і високої просторової щільності одержуваного хмари точок, геологічний радар IBIS-FL може також надати карти зміщення, щоб чітко розрізняти стабільні і рухомі частини досліджуваної області.

Автоматичний збір і обробка даних IBIS-FL дозволяє пристрою отримувати ранні попередження, якщо переміщення перевищують обраний поріг.

Переваги IBIS-FL

 • Ідентифікація небезпечних зон: допомагає визначити потенційні зони ризику для проектів щодо запобігання зсувів і їх зниження, надаючи повний аналіз стійкості схилу в реальному часі.

 • Віддалений моніторинг: забезпечує точний моніторинг зсуву або великої конструкції віддалено без необхідності розміщувати додаткове обладнання в зонах ризику.

 • Оперативне отримання достовірних результатів: радар IBIS-FL істотно скорочує час, необхідний для оцінки характеристики місцевості, з 6 або 12 місяців, необхідних для моніторингу за допомогою традиційних інструментів, до декількох днів.

Характеристики

ИЗМЕРЕНИЯ
Поле зору 50 ° в плані, 20 ° по висоті
Діапазон роботи Від 10 до 4.5 км
Точність 0.1 мм
ОБЩИЕ
Робоча температура -50°C .. +55 °C
Стандарт захисту IP66

Відгуки покупців

Для даного товару ніхто не залишив відгук.
Залишити свій відгук

ім'я:

E-mail:

Оцінка:

Повідомлення:

Повторіть цифри:

Модифікації

Супутні товари
Телефонуйте!
Залишилися питання?
Телефонуйте!

+38 (057) 728-22-50

+38 (067) 715-27-37

+38 (095) 402-90-02

+38 (044) 494-28-09

Чи не додзвонилися?
Замовте зворотний дзвінок
У вашому кошику
Корзина пуста