Навігаційний геодезичний центр - Офіційний представник Leica в Україні

2D cистема управління грейдером

Новинка
 • Leica iCON iGG2 решение (фото)
 • Leica iCON iGG2 (фото)
 • Leica iCON iGG2 (фото)
Leica iCON iGG2 решение (фото)
 Leica iCON iGG2 (фото)
Leica iCON iGG2 (фото)
Під замовлення

Короткий опис:

Автоматизовані системи управління для грейдерів покликані спростити роботу операторів відвалу, мінімізувати ймовірність появи помилок, а також значно збільшити продуктивність у важких умовах роботи.
Зачекайте, йде завантаження......

Телефонуйте з усіх питань, пов'язаних з цим товаром, за телефонами:

Харків

Тел./факс: +38 (057) 728-22-50
Тел.: +38 (067) 715-27-37

Київ

Тел./факс: +38 (044) 494-28-09
Тел.: +38 (095) 402-90-02
Про доставку:
 • Самовивіз із офісу
 • Доставка по Україні послугами Нової Пошти
Про оплату:
 • Банківський переказ
 • Електронні платіжні системи

Опис

Leica iCON iGG2 - система машинного контролю грейдера

Система нівелювання на грейдер Leica iCON iGG2 може значно розширити термін служби техніки, підвищити продуктивність і оптимізувати використання матеріалів при будь-яких земляних та профілюючих роботах. Система може використовувати широкий спектр різних датчиків і поєднує в собі простоту використання, неперевершену гнучкість з дуже потужним та інтуїтивно зрозумілим, призначеним для користувача, інтерфейсом.

 

Ключові переваги Leica iCON iGG2

Ключова особливість системи машинного контролю Leica iCON iGG2 лежить в концепції PowerSnap - єдина док-станція дозволяє легко і швидко змінювати панелі контролерів в залежності від роду робіт, що проводяться. Просто поставте контролер на док-станцію і починайте працювати.

 • Підвищення продуктивності: Максимізуйте ефективність використання вашого грейдера і повертайте інвестиції з першого дня впровадження та використання даної системи.

 • Гнучкість: Просте встановлення і демонтаж компонентів системи.

 • Зниження затрат: Більш точний результат робіт підвищує ефективність кожного наступного циклу, і мінімізують загальну кількість циклів роботи грейдера.

 • Безконтактна панель управління: Забудьте про складні конфігурації роз'ємів і безлічі сполучних кабелів.

 • Більше ніяких помилок глибин різання ґрунтів: Автоматичний контроль зміщення відвалу завдяки унікальній технології Tri-Sonic

 • Кілька налаштованих конфігурацій: Вибирайте між декількома налаштованими конфігураціями.

 • Налаштування для машини зберігаються в док-станції.

 • Leica ConX: Послуги хмарного рішення і зручної веб-платформи ConX для візуалізації та обміну даними повністю інтегровані.

 • Можливість подальших поліпшень: зі встановленням додаткових датчиків або GNSS антен, Ви зможете вдосконалити вашу техніку.

Конфігурація Leica iCON iGG2

Принцип роботи даної конфігурації: на опорній висотній позначці лазерна площина фіксується на потрібному рівні обох приймачів. Відповідно, нижня кромка овтала буде завжди паралельна опорній площині, незалежно від того, яка площина зараз використовується - горизонтально рівна, з заданим нахилом, по одній або двох осях.

Автоматичний контроль за відвалом

Для грейдерів новий поворотний датчик використовується для утримання висоти і нахилу, відстежуючи лінію струни або існуючий бордюр. Коли машина працює в автоматичному режимі, датчик утримує висоту й керує бічним зміщенням по заданій лінії або бордюру.

Використовуйте лазерні приймачі Leica MLS 720 або MLS 820. Новий лазерний приймач MLS820 має більш широкий діапазон, що дозволяє використовувати його без електричної щогли. Він оснащений електронною установкою точки, щоб уникнути ручного переміщення датчика вгору і вниз.

Прикріплені матеріали

Характеристики

Відгуки покупців

Для даного товару ніхто не залишив відгук.
Залишити свій відгук

ім'я:

E-mail:

Оцінка:

Повідомлення:

Повторіть цифри:


Супутні товари
Телефонуйте!
Залишилися питання?
Телефонуйте!

+38 (057) 728-22-50

+38 (067) 715-27-37

+38 (095) 402-90-02

+38 (044) 494-28-09

Чи не додзвонилися?
Замовте зворотний дзвінок
Корисне
Во время зимнего сезона 2020-2021, на склоне 2А и 2С горнолыжного курорта Буковель (Ивано-Франковская область, Украин......
У вашому кошику
Корзина пуста