Навігаційний геодезичний центр - Офіційний представник Leica в Україні

3D cистема управління асфальтоукладачем

Новинка
 • 3D система контроля асфальтоукладчика Leica iCON pave (фото)
 • 3D система контроля асфальтоукладчика Leica iCON pave (фото)
 • 3D система контроля асфальтоукладчика Leica iCON pave (фото)
 • 3D система контроля асфальтоукладчика Leica iCON pave (фото)
3D система контроля асфальтоукладчика Leica iCON pave (фото)
3D система контроля асфальтоукладчика Leica iCON pave (фото)
3D система контроля асфальтоукладчика Leica iCON pave (фото)
3D система контроля асфальтоукладчика Leica iCON pave (фото)
Під замовлення

Короткий опис:

Автоматизовані системи управління для асфальтоукладача покликані спростити роботу операторів, мінімізувати ймовірність появи помилок, а також значно збільшити продуктивність у важких умовах роботи. Тривимірна система для асфальтоукладальників Leica pave є новітньою інтелектуальною системою управління будівельною технікою і дозволяє істотно підвищити ефективність укладання суміші, її розподіл, попереднього ущільнення і вирівнювання асфальту.
Зачекайте, йде завантаження......

Телефонуйте з усіх питань, пов'язаних з цим товаром, за телефонами:

Харків

Тел./факс: +38 (057) 728-22-50
Тел.: +38 (067) 715-27-37

Київ

Тел./факс: +38 (044) 494-28-09
Тел.: +38 (095) 402-90-02
Про доставку:
 • Самовивіз із офісу
 • Доставка по Україні послугами Нової Пошти
Про оплату:
 • Банківський переказ
 • Електронні платіжні системи

Опис

Leica iCON pave - 3D система автоматичного управління асфальтоукладачем

iCON pave нарівні з системами управління дорожніми катками, екскаваторами, грейдерами і т.д. є частиною модернізованого рішення iCONtrol від Leica Geosystems для управління сучасної будівельною технікою. Нова система Leica iCON pave asphalt для асфальтоукладальної машини дозволяє досягти більшої ефективності асфальтування для реалізації великих дорожньо-будівельних проектів, коли асфальтне полотно дороги повинно бути постелено швидко і якісно.

Сучасна система контролю укладання для асфальтоукладачів Leica iCON pave asphalt з панеллю керування MCP80 є вдосконаленим рішенням попередньої системи Leica PaveSmart 3D, яка з 1999 р більше 15-ти років широко використовувалася на безлічі асфальтоукладальних машинах при будівництві високошвидкісних трас, автомагістралей, аеропортів, тунелів, залізниць по всьому світу.

У традиційних системах управління асфальтоукладальної техніки для забезпечення проектної товщини профілю асфальтобетонного покриття використовується система з копірних струн, натягнутих між стійками. Процес встановлення копірних струн вимагає бригади робітників, контроль інженера-геодезиста і тимчасових витрат. При цьому копірні струни мають властивість з часом провисати, а стійки збиватися.

Основною відмінністю системи нівелювання iCON pave asphalt є те, що для автоматизованого управління асфальтоукладачем замість системи зі стійок і струн, використовується цифровий проект, завантажений в систему. Система Leica iCON pave asphalt отримує дані про стан плити або барабана машини від високоточного тахеометра або GPS/GNSS приймача Leica Geosystems. Отримані дані система порівнює з заданими проектними значеннями і відправляє відповідну команду гідравліці, досягаючи точного результату укладання асфальтобетонного полотна та фрезерування.

Основні характеристики та їх переваги

 • Безструнне укладання асфальту знижує витрати та скорочує час виконання проекту;

 • Для будь-якого завдання з укладання можна використовувати безліч комбінацій;

 • Автоматичний рух перекатами для безперервного мощення високої якості;

 • Підтримка всіх основних марок асфальтоукладачів;

 • Професійна версія пристрою включає в себе робочу ширину та рульове управління;

 • Кілька налаштованих конфігурацій: вибирайте між декількома налаштованими конфігураціями;

 • Налаштування для машини зберігаються в док-станції;

 • Leica ConX: послуги хмарного рішення і зручної веб-платформи ConX для візуалізації та обміну даними повністю інтегровані;

 • Більш низькі витрати на утримання дороги, завдяки акуратно асфальтованій поверхні.

Конфігурація Leica iCON pave asphalt

 • З відбивачем 360° (TPS рішення);
Роботизований електронний тахеометр встановлюється над точкою з відомими координатами й орієнтується на точку зворотного орієнтування, після чого він готовий до роботи. В процесі, тахеометр безперервно стежить за круговою призмою, яка встановлена на вібростійкій щоглі, яка в свою чергу знаходиться на двох або одному краї плити машини. Так як машина знаходиться в постійному русі, приладу доводиться безперервно робити постійні вимірювання (20 вимірювань в секунду), для точного визначення координат призми. Далі коригування, щодо проектної позначки, тахеометр передає по радіоканалу в контрольну панель MCP80 системи управління. Програмне забезпечення ConX використовує отриману координатну інформацію для розрахунку поточного становища та зміщення: плити машини по висоті і нахилу щодо проектної поверхні в кожній виміряній точці. Після аналізу, система управління віддає команди гідравліці для приведення її в робоче положення.

Для забезпечення коректної і правильної роботи з тахеометром потрібна пряма видимість між приладом і призмою на щоглі. Системи управління на основі роботизованого тахеометра та призми на асфальтоукладач можуть використовуватися як на відкритих територіях, так і там, де застосування методів глобального позиціонування неможливо з огляду на проблеми з прийомом GNSS сигналів.
 
Прикріплені матеріали

Характеристики

Відгуки покупців

Для даного товару ніхто не залишив відгук.
Залишити свій відгук

ім'я:

E-mail:

Оцінка:

Повідомлення:

Повторіть цифри:


Супутні товари
Телефонуйте!
Залишилися питання?
Телефонуйте!

+38 (057) 728-22-50

+38 (067) 715-27-37

+38 (095) 402-90-02

+38 (044) 494-28-09

Чи не додзвонилися?
Замовте зворотний дзвінок
Корисне
Во время зимнего сезона 2020-2021, на склоне 2А и 2С горнолыжного курорта Буковель (Ивано-Франковская область, Украин......
У вашому кошику
Корзина пуста