Навігаційний геодезичний центр - Офіційний представник Leica в Україні

3D cистема управління грейдером

Хіт продажу
 • Leica iCON iGG3 (фото)
 • Leica iCON iGG3 (фото)
 • Leica iCON iGG3 (фото)
 • Leica iCON iGG3 (фото)
Leica iCON iGG3 (фото)
Leica iCON iGG3 (фото)
Leica iCON iGG3 (фото)
Leica iCON iGG3 (фото)
Під замовлення

Короткий опис:

Автоматизовані системи управління для грейдерів покликані спростити роботу операторів відвалу, мінімізувати ймовірність появи помилок, а також значно збільшити продуктивність у важких умовах роботи. Тривимірна система для грейдерів Leica iCON iGG3 є новітньою інтелектуальною системою управління будівельною технікою і дозволяє істотно підвищити ефективність планувальних і профільованих робіт, розрівнювання і переміщення грунту.
Зачекайте, йде завантаження......

Телефонуйте з усіх питань, пов'язаних з цим товаром, за телефонами:

Харків

Тел./факс: +38 (057) 728-22-50
Тел.: +38 (067) 715-27-37

Київ

Тел./факс: +38 (044) 494-28-09
Тел.: +38 (095) 402-90-02
Про доставку:
 • Самовивіз із офісу
 • Доставка по Україні послугами Нової Пошти
Про оплату:
 • Банківський переказ
 • Електронні платіжні системи

Опис

Leica iGG3 - тривимірна система машинного контролю для грейдера

Leica iGG3 може значно розширити термін служби техніки, підвищити продуктивність та оптимізувати використання матеріалів при будь-яких земляних та профілюючих роботах. Система може використовувати широкий спектр різних датчиків і поєднувати в собі простоту використання, неперевершену гнучкість з дуже потужним та інтуїтивно зрозумілим, призначеним для користувача, інтерфейсом.


Ключова особливість системи Leica iGG3 - єдина док-станція дозволяє легко і швидко змінювати панелі контролерів в залежності від роду робіт, що проводяться. Просто поставте контролер на док-станцію і починайте працювати.
 • Підвищення продуктивності: Максимізуйте ефективність використання вашого грейдера і повертайте інвестиції з першого дня впровадження та використання даної системи .

 • Економте час: Знімаючи панель управління з грейдера в кінці робочого дня і за лічені секунди встановлюйте назад.

 • Гнучкість: Просте встановлення і демонтаж компонентів системи.

 • Зниження затрат: Більш точний результат робіт підвищує ефективність кожного наступного циклу і мінімізують загальна кількість циклів роботи грейдера.

 • Безконтактна панель управління: Забудьте про складні конфігурації роз'ємів і безлічі сполучних кабелів.

 • Більше ніяких помилок глибин різання ґрунтів: Автоматичний контроль зміщення відвалу завдяки унікальній технології Tri-Sonic

 • Функція "Утримувати нахил": Робіть точне вирівнювання, завдяки функції утримання нахилу.

 • Кілька налаштованих конфігурацій: Вибирайте між декількома налаштованими конфігураціями.

 • Налаштування для машини зберігаються в док-станції.

 • Leica ConX: Послуги хмарного рішення і зручної веб-платформи ConX для візуалізації, обміну даними повністю інтегровані.

 • Можливість подальших покращень: Зі встановленням додаткових датчиків або GNSS антен, Ви зможете удосконалити вашу техніку.

Конфігурація Leica iCON iGG3

Чи варто купувати закінчену систему для бульдозера або грейдера на кожну машину в парку? Унікальна концепція швидкого монтування та знімання компонентів дозволяє змінювати конфігурацію з однієї на іншу в залежності від вимог до робіт.

Наприклад: використання грейдера в один день, а бульдозера в інший? - Просто перенесіть контролер на іншу машину.

Система Leica iGG3 просто модернізується і повністю розширюється від базової 2D до повної 3D системи.
 • З однією GNSS антеною;
При встановленні однієї щогли, на одному з країв відвалу грейдера із закріпленою на ній ГНСС антеною, також монтується датчик нахилу. Щодо отриманих даних, система управління, використовуючи інформацію від супутникового приймача і датчика, подає сигнали корекції для приведення відвалу до проектної позначки. Але такий варіант рішення не користується популярністю, так як визначення місця розташування грейдера відбувається не швидко і кількість накопичених помилок зросте з часом виконуваних робіт.

 • З двома GNSS антенами;
Дана конфігурація схожа з однощогловим рішенням, але при появі другої GNSS антени, точність виконуваних робіт зросте, а швидкість роботи збільшиться. Супутникове рішення дозволить визначати краю відвалу грейдера в стаціоннарном стані, а так само зменшить кількість непрямих вимірювань.

 • З відбивачем 360° (TPS рішення);
Роботизований електронний тахеометр встановлюється над точкою з відомими координатами і орієнтується на точку зворотного орієнтування, після чого він готовий до роботи. В процесі, тахеометр безперервно стежить за круговою призмою, яка встановлена на вібростійку щоглу, яка в свою чергу знаходиться на одному з країв відвалу грейдера. Так як машина знаходиться в постійному русі, приладу доводиться безперервно робити постійні вимірювання (20 вимірювань в секунду), для точного визначення координат призми. Далі коригування, щодо проектної позначки, тахеометр передає по радіоканалу в контрольну панель MCP80 системи управління. Програмне забезпечення ConX використовує отриману координатну інформацію для розрахунку поточного становища та зміщення: відвалу по висоті і нахилу щодо проектної поверхні в кожній виміряній точці. Після аналізу, система управління віддає команди гідравліці для приведення відвалу в робоче положення.

Для забезпечення коректної та правильної роботи з тахеометром потрібна пряма видимість між приладом і призмою на щоглі. Системи управління на основі роботизованого тахеометра і призми на грейдері можуть використовуватися як на відкритих територіях, так і там, де застосування методів глобального позиціонування неможливо з огляду на проблеми з прийомом GNSS сигналів.

Автоматичний контроль нахилу і перевищення

Leica iGG3 відкриває новий вимір в земляних роботах і профілювання. 3D система поміщає проектну поверхню і реальне вирівнювання доріг прямо на контролер в кабіну оператора. Виключається будь-яка залежність від геодезичних пікетів, струн або ротаційних лазерів. Тепер можна працювати незалежно і з максимальною точністю в будь-якому місці проектної поверхні з керуванням GPS системою або роботизованим тахеометром.

Використання 3D вирівнювання економить матеріали, продовжує термін служби техніки і забезпечує надання більш якісного кінцевого результату.

Прикріплені матеріали

Характеристики

Відгуки покупців

Для даного товару ніхто не залишив відгук.
Залишити свій відгук

ім'я:

E-mail:

Оцінка:

Повідомлення:

Повторіть цифри:


Супутні товари
Телефонуйте!
Залишилися питання?
Телефонуйте!

+38 (057) 728-22-50

+38 (067) 715-27-37

+38 (095) 402-90-02

+38 (044) 494-28-09

Чи не додзвонилися?
Замовте зворотний дзвінок
Корисне
Во время зимнего сезона 2020-2021, на склоне 2А и 2С горнолыжного курорта Буковель (Ивано-Франковская область, Украин......
У вашому кошику
Корзина пуста