Навігаційний геодезичний центр - Офіційний представник Leica в Україні

3D cистема управления бульдозером

Хіт продажу
 • Leica iCON iGD3 решения (фото)
 • Leica iCON iGD3 (фото)
 • Leica iCON iGD3 на бульдозере (фото)
 • Leica iCON iGD3 на бульдозере (фото)
Leica iCON iGD3 решения (фото)
Leica iCON iGD3 (фото)
Leica iCON iGD3 на бульдозере (фото)
Leica iCON iGD3 на бульдозере (фото)
Під замовлення

Короткий опис:

Автоматизовані системи управління для бульдозерів покликані спростити роботу операторів відвалу, мінімізувати ймовірність появи помилок, а також значно збільшити продуктивність у важких умовах роботи. Тривимірна система для бульдозерів Leica iCON iGD3 є новітньою інтелектуальною системою управління будівельною технікою і дозволяє істотно підвищити ефективність землерийних і монтажних робіт.
Зачекайте, йде завантаження......

Телефонуйте з усіх питань, пов'язаних з цим товаром, за телефонами:

Харків

Тел./факс: +38 (057) 728-22-50
Тел.: +38 (067) 715-27-37

Київ

Тел./факс: +38 (044) 494-28-09
Тел.: +38 (095) 402-90-02
Про доставку:
 • Самовивіз із офісу
 • Доставка по Україні послугами Нової Пошти
Про оплату:
 • Банківський переказ
 • Електронні платіжні системи

Опис

Leica iCON iGD3 - 3D система автоматичного управління бульдозером

Система управління Leica iCON iGD3 - це просунуте рішення для бульдозера з багатющим набором функцій. Система нівелювання iCON iGD3 дозволяє працювати по цифровій 2D або 3D моделі, завантаженого в систему проекту віддалено з офісу або з USB флеш-накопичувача, і задавати проектну поверхню можна приступати до профілізації.

На яскравому і кольоровому моніторі системи відображаються точні дані про розташування бульдозера та відвалу щодо проектної поверхні, значення насипу/виїмки зліва та справа, проектний і поточний нахил, піднесення відвалу й інші необхідні оператору дані. Бортовий комп'ютер отримує інформацію про положення машини через GNSS-сигнал, а інформацію про становище відвалу - завдяки системі чутливих датчиків. Всі ці значення миттєво обробляються та оновлюються для візуального управління відвалом.

Ключові переваги Leica iCON iGD3

 • Підвищення продуктивності: максимізуйте ефективність використання вашого бульдозера і повертайте інвестиції з першого дня впровадження і використання даної системи.

 • Гнучкість: просте встановлення і демонтаж компонентів системи.

 • Зниження затрат: більш точний результат робіт підвищує ефективність кожного наступного циклу, і мінімізують загальну кількість циклів роботи бульдозера.

 • Безконтактна панель управління: забудьте про складні конфігурації роз'ємів і безлічі сполучних кабелів.

 • Більше ніяких помилок глибин різання ґрунтів: автоматичний контроль зміщення відвалу завдяки унікальній технології Tri-Sonic, GNSS датчикам або роботизованим тахеометрам.

 • Створення опорної поверхні з максимум чотирма нахилами.

 • Функція "Утримувати нахил": робіть точне розпушування коронкою розпушувача бульдозера і, при необхідності, долайте лінії перегину завдяки функції утримання нахилу.

 • Інтеграція з геодезичним обладнанням: підтримка роботи з більшістю сучасних тахеометрів і датчиків GNSS.

 • Налаштування для машини зберігаються в док-станції.

 • Leica ConX: послуги хмарного рішення і зручною веб-платформи ConX для візуалізації і обміну даними повністю інтегровані.

 • Кілька налаштованих конфігурацій: вибирайте між декількома налаштованими конфігураціями.

Можливості конфігурації Leica iCON iGD3

 • З однією GNSS антеною;
При встановленні однієї щогли із закріпленою на ній супутниковою ГНСС антеною, на відвалі бульдозера монтується також датчик нахилу. Щодо отриманих даних, система управління, використовуючи інформацію від супутникового приймача і датчика нахилу, подає сигнали корекції для приведення відвалу до проектної позначки. Використовується на бульдозерах, оснащених прямими або напівсферичними неповоротними відвалами.
 • З відбивачем 360° (TPS рішення);
Роботизований електронний тахеометр встановлюється над точкою з відомими координатами й орієнтується на точку зворотного орієнтування, після чого він готовий до роботи. В процесі, тахеометр безперервно стежить за круговою призмою, встановленої на вібростійкою щоглі, яка в свою чергу знаходиться на відвалі бульдозера. Так як машина знаходиться в постійному русі, приладу доводиться безперервно робити постійні вимірювання (20 вимірювань в секунду), для точного визначення координат призми. Далі коригування, щодо проектної позначки, тахеометр передає по радіоканалу в контрольну панель MCP80 системи управління. Програмне забезпечення ConX використовує отриману координатну інформацію для розрахунку поточного становища та зміщення: відвалу бульдозера по висоті та нахилу щодо проектної поверхні в кожній виміряної точці. Після аналізу, система управління віддає команди гідравліці для приведення відвалу в робоче положення.

Для забезпечення коректної та правильної роботи з тахеометром потрібна пряма видимість між приладом і призмою на щоглі. Системи управління на основі роботизованого тахеометра і призми на бульдозері можуть використовуватися як на відкритих територіях, так і там, де застосування методів глобального позиціонування неможливе з огляду на проблеми з прийомом GNSS сигналів.

Універсальна панель управління MCP80

Управління системою machine control для бульдозера і міні-навантажувача iCON iGD3 відбувається за допомогою знімною панелі Leica MCP80, в поєднанні з інтелектуальною док-станцією Leica MDS. Елементи системи - MCP80 і MDS є універсальним апаратним рішенням для 3D-управління широким парком сучасних будівельних і дорожніх машин від різних виробників, таких як бульдозер, екскаватор, навантажувач, грейдер, каток, асфальтоукладач, бетоноукладач, дорожня фреза, бурова і сваєбійна установки, а також ратрак.

Універсальність панелі управління Leica MCP80 і док-станція Leica MDS забезпечують можливість оперативної зміни панелі з однієї машини й оперативної її установки на іншу машину, для тривимірного управління різною будівельною технікою на робочому майданчику. Інтелектуальна док-станція серії MDS зберігає калібрувальні значення і гідравлічні параметри, що робить панель MCP повністю безкабельною. Панель управління MCP80 підготовлена ​​для роботи в найсуворіших умовах: клас захисту IP66 і IP67 захищений від проникнення води і пилу, що робить його справді надійним блоком управління для важких умов гірничодобувної промисловості, будівельного майданчика.

Прикріплені матеріали

Характеристики

Відгуки покупців

Для даного товару ніхто не залишив відгук.
Залишити свій відгук

ім'я:

E-mail:

Оцінка:

Повідомлення:

Повторіть цифри:


Супутні товари
Телефонуйте!
Залишилися питання?
Телефонуйте!

+38 (057) 728-22-50

+38 (067) 715-27-37

+38 (095) 402-90-02

+38 (044) 494-28-09

Чи не додзвонилися?
Замовте зворотний дзвінок
Корисне
Во время зимнего сезона 2020-2021, на склоне 2А и 2С горнолыжного курорта Буковель (Ивано-Франковская область, Украин......
У вашому кошику
Корзина пуста