Навігаційний геодезичний центр - Офіційний представник Leica в Україні

2D cистема управления бульдозером

 • Leica iCON iGD2 решение с двумя лазерными приемниками (фото)
 • Leica iCON iGD2 (фото)
 • Система нивелирования на бульдозер Leica iCON iGD2 (фото)
 • Leica iCON iGD2 c функцией CoPilot (фото)
Leica iCON iGD2 решение с двумя лазерными приемниками (фото)
Leica iCON iGD2 (фото)
Система нивелирования на бульдозер Leica iCON iGD2 (фото)
Leica iCON iGD2 c функцией CoPilot (фото)
Під замовлення

Короткий опис:

Автоматизована система управління для бульдозера покликана спростити роботу оператора бульдозера, мінімізувати ймовірність появи помилки, а також значно збільшити продуктивність управління відвалом бульдозера в важких умовах роботи.
Зачекайте, йде завантаження......

Телефонуйте з усіх питань, пов'язаних з цим товаром, за телефонами:

Харків

Тел./факс: +38 (057) 728-22-50
Тел.: +38 (067) 715-27-37

Київ

Тел./факс: +38 (044) 494-28-09
Тел.: +38 (095) 402-90-02
Про доставку:
 • Самовивіз із офісу
 • Доставка по Україні послугами Нової Пошти
Про оплату:
 • Банківський переказ
 • Електронні платіжні системи

Опис

Leica iCON iGD2 - система 2D управління бульдозером

Leica iCON iGD2 - це проста в роботі та багатофункціональна 2D-система управління, розроблена для полегшення і значного підвищення ефективності земляних робіт за допомогою бульдозера. Система дозволяє використовувати кілька значень висотних відміток і нахилів в будь-який орієнтації без переорієнтування машини або скидання еталонної висоти лазерного рівня. Просто введіть необхідну глибину та нахил, і можна приступати до роботи. Leica iGD2 iCON поєднує в собі простоту використання, гнучкий функціонал та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс.

2D cистема Leica iCON iGD2 відображає фактичний стан відвалу щодо проектної висоти і нахилу, що дозволяє оператору бульдозера швидше досягти проектних відміток. Також дане рішення може бути доповнено широким спектром датчиків. Так, додаткова щогла і лазерний датчик дозволяє працювати незалежно від напрямку нахилу.

Ключові переваги Leica iCON iGD2

 • Підвищення продуктивності: максимізуйте ефективність використання вашого бульдозера і повертайте інвестиції з першого дня впровадження і використання даної системи.

 • Гнучкість: просте встановлення і демонтаж компонентів системи.

 • Зниження затрат: більш точний результат робіт підвищує ефективність кожного наступного циклу, і мінімізують загальну кількість циклів роботи бульдозера.

 • Безконтактна панель управління: забудьте про складні конфігурації роз'ємів і безлічі сполучних кабелів.

 • Більше ніяких помилок глибин різання ґрунтів: автоматичний контроль зміщення відвалу завдяки унікальній технології.

 • Створення опорної поверхні з максимум чотирма нахилами.

 • Функція "Утримувати нахил": робіть точне розпушування коронкою бульдозера і, при необхідності, долайте лінії перегину завдяки функції утримання нахилу.

 • Кілька налаштованих конфігурацій: вибирайте між декількома налаштованими конфігураціями - з одним або двома лазерними приймачами.

 • Налаштування для машини зберігаються в док-станції.

 • Leica ConX: послуги хмарного рішення і зручною веб-платформи ConX для візуалізації  обміну даними повністю інтегровані.

 • Можливість подальших поліпшень: з установкою додаткових датчиків або GNSS антен, Ви зможете удосконалити вашу техніку.

Можливості конфігурації Leica iCON iGD3

 • З одним приймачем MLS720;
Принцип роботи однощоглової системи має кілька особливостей. У зручному місці з відкритим видом, встановлюється ротаційний нівелір. Бульдозер під'їжджає до обраної точці з опорною висотою й опускає на неї кромку відвалу. Після цього приймач MLS720, що знаходиться на щоглі, встановлюється на рівні лазерної площини і фіксується. Тепер відстань між приймачем та краєм відвалу буде статичною. В процесі роботи, приймач передає в панель управління інформацію про своє місце розташування відносно потрібної площини. Панель управління автоматично передає команди гідравліці машини на приведення відвалу в потрібне положення. Якщо потрібно формувати похилі поверхні, однощоглову конфігурацію системи також можна використовувати, але процес може ускладнитися через частоту перестановки положення приймача лазерного приймача. Зазвичай, рекомендується використовувати два лазерних приймача.

 • З двома приймачами MLS720;
Принцип роботи даної конфігурації схожий з роботою однощоглові системи - на опорній висотній позначці лазерна площина фіксується розташуванням на потрібному рівні обох приймачів. Відповідно, нижня кромка відвалу буде завжди паралельна опорній площині, незалежно від того, яка площина зараз використовується - горизонтально рівна, з заданим нахилом, по одній або двох осях.

Система управління, оснащена двома приймачами, рекомендується для установки на машини з поворотними відвалами, так як зменшується кількість помилок, що виникають за рахунок зміни кута повороту відвалу.

Функція Leica iGD CoPilot - опція "Другий пілот"

Функція Leica iCON iGD СoPilot призначена для спрощення профілювання ділянки місцевості за допомогою бульдозерних машин у важких умовах будівельних майданчиків. Це просте у використанні рішення, засноване на базі технології Leica SP, що дозволяє операторам встановлювати бажане значення позначки і нахилу відвалу бульдозера, автоматично утримувати задані значення без використання лазерного нівеліра, щогли, додаткових GNSS датчиків і тахеометра. Дане рішення також не вимагає наявності цифрового проекту, ідеально підходить для майданних об'єктів і обходиться значно дешевше, ніж 3D cистема. Функція "Другий пілот" дозволяє отримувати абсолютно гладкі поверхні без ребристості з найменшою кількістю проходів: відвал бульдозера буде автоматично рухатися плавно, без поштовхів і хвиль.


iGD CoPilot буде корисна для операторів бульдозера з невеликим досвідом роботи, оскільки з її допомогою земляні роботи виконуються відчутно простіше. Для більш досвідчених операторів бульдозерних машин дана функція дозволить працювати більш продуктивно і позбавить від втоми, високого навантаження. Використання функції Leica iGD CoPilot призводить до більш точних результатів земляних робіт незалежно від рівня підготовки оператора бульдозера.

Прикріплені матеріали

Характеристики

Відгуки покупців

Для даного товару ніхто не залишив відгук.
Залишити свій відгук

ім'я:

E-mail:

Оцінка:

Повідомлення:

Повторіть цифри:


Супутні товари
Телефонуйте!
Залишилися питання?
Телефонуйте!

+38 (057) 728-22-50

+38 (067) 715-27-37

+38 (095) 402-90-02

+38 (044) 494-28-09

Чи не додзвонилися?
Замовте зворотний дзвінок
Корисне
Во время зимнего сезона 2020-2021, на склоне 2А и 2С горнолыжного курорта Буковель (Ивано-Франковская область, Украин......
У вашому кошику
Корзина пуста