Навігаційний геодезичний центр - Офіційний представник Leica в Україні

3D cистема управления дорожной фрезой

Новинка
 • 3D система контроля дорожной фрезы Leica iCON pave (фото)
 • 3D система контроля дорожной фрезы Leica iCON pave (фото)
 • 3D система контроля дорожной фрезы Leica iCON pave (фото)
 • 3D система контроля дорожной фрезы Leica iCON pave (фото)
 • 3D система контроля дорожной фрезы Leica iCON pave (фото)
3D система контроля дорожной фрезы Leica iCON pave (фото)
3D система контроля дорожной фрезы Leica iCON pave (фото)
3D система контроля дорожной фрезы Leica iCON pave (фото)
3D система контроля дорожной фрезы Leica iCON pave (фото)
3D система контроля дорожной фрезы Leica iCON pave (фото)
Під замовлення

Короткий опис:

Автоматизовані системи управління для дорожньої фрези покликані спростити роботу операторів, мінімізувати ймовірність появи помилок, а також значно збільшити продуктивність у важких умовах роботи. Тривимірна система для дорожньої фрези Leica iCON pave milling є новітньою інтелектуальною системою управління будівельною технікою і дозволяє істотно підвищити ефективність розпушування і подрібнення грунту і асфальтобетонних покриттів, фрезерування верхнього шару покриття, подальшого збору для повторного використання.
Зачекайте, йде завантаження......

Телефонуйте з усіх питань, пов'язаних з цим товаром, за телефонами:

Харків

Тел./факс: +38 (057) 728-22-50
Тел.: +38 (067) 715-27-37

Київ

Тел./факс: +38 (044) 494-28-09
Тел.: +38 (095) 402-90-02
Про доставку:
 • Самовивіз із офісу
 • Доставка по Україні послугами Нової Пошти
Про оплату:
 • Банківський переказ
 • Електронні платіжні системи

Опис

Leica iCON pave milling - 3D система автоматичного управління дорожньої фрезою

iCON pave нарівні з системами управління на дорожні катки, екскаватори, грейдери і т.д. є частиною модернізованого рішення iCONtrol від Leica Geosystems для управління сучасної будівельною технікою. Нова система Leica iCON pave milling для дорожніх фрезерних машин дозволяє досягти більшої ефективності подрібнення грунту і асфальтобетонного полотна для реалізації великих дорожніх ремонтно-будівельних проектів, коли робота по створенню або реконструкції дорожнього покриття дожена бути проведена швидко та якісно.

Сучасна система контролю для дорожньої фрези Leica iCON pave milling з панеллю керування MCP80 є вдосконаленим рішенням попередньої системи Leica PaveSmart 3D, яка з 1999 р більше 15-ти років широко використовувалася на безлічі асфальтоукладальних, бетоноукладальних і фрезерних машин при будівництві та ремонті високошвидкісних трас, автомагістралей, аеропортів, тунелів, залізниць по всьому світу.

Управління дорожньою фрезою вимагає від оператора проходження навчання, а також для безпечного управління багатьох сучасних фрезерних машин потрібна спільна робота відразу двох операторів, один з яких безпосередньо управляє фрезою з кабіни машини, а другий - контролює глибину фрезерування і наявність перешкод (решітки левневкі, каналізаційні люки) для уникнення пошкоджено їх і різцетримачів фрезерного барабана - основного виконавчого інструменту холодної дорожньої фрези.

Основною відмінністю системи нівелювання iCON pave milling є те, що для автоматизованого управління грейдером/дорожньою фрезою використовується цифровий проект, завантажений в систему. Система Leica iCON pave milling отримує дані про фрезерний барабан машини від високоточного тахеометра або GPS/GNSS приймача Leica Geosystems. Получені дані система порівнює з заданими проектними значеннями і відправляє відповідну команду гідравліці, досягаючи точного результату фрезерування.

Особливості та переваги системи Leica iCON pave milling

 • Підвищення продуктивності: Максимізуйте ефективність використання вашої фрези і повертайте інвестиції з першого дня впровадження даної системи і її використання.

 • Гнучкість: Проста установка і демонтаж компонентів системи.

 • Зниження затрат: Більш точний результат робіт підвищує ефективність кожного наступного циклу і мінімізують загальна кількість циклів роботи фрези.

 • Безконтактна панель управління: забудьте про складні конфігурації роз'ємів та безлічі сполучних кабелів.

 • Більше ніяких помилок глибин різання ґрунтів і поверхонь: автоматичний контроль зміщення відвалу завдяки унікальній технології.

 • Створення опорної поверхні з максимум чотирма нахилами.

 • Функція "Утримувати нахил": робіть точне фрезерування дорожнього полотна і долайте лінії перегину завдяки функції утримання нахилу.

 • Кілька налаштованих конфігурацій: вибирайте між декількома налаштованими конфігураціями.

 • Налаштування для машини зберігаються в док-станції.

 • Leica ConX: послуги хмарного рішення і зручної веб-платформи ConX для візуалізації та обміну даними повністю інтегровані.

 • Можливість подальших поліпшень: з встановленням додаткових датчиків або GNSS антен, Ви зможете вдосконалити вашу техніку.

Прикріплені матеріали

Характеристики

Відгуки покупців

Для даного товару ніхто не залишив відгук.
Залишити свій відгук

ім'я:

E-mail:

Оцінка:

Повідомлення:

Повторіть цифри:


Супутні товари
Телефонуйте!
Залишилися питання?
Телефонуйте!

+38 (057) 728-22-50

+38 (067) 715-27-37

+38 (095) 402-90-02

+38 (044) 494-28-09

Чи не додзвонилися?
Замовте зворотний дзвінок
Корисне
Во время зимнего сезона 2020-2021, на склоне 2А и 2С горнолыжного курорта Буковель (Ивано-Франковская область, Украин......
У вашому кошику
Корзина пуста